Avto /avto/na-strom
14103 ogledov

Navdušenja za električna vozila vse manj

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:14 03.september 2022.

    Razumljivo. Instalacija solarne strešne elektrike postaja problem, dosegi avtomobilov drug problem, infrastruktura na cestah in čas polnjenja tretji problem, cene električnih avtomobilov četrti.... Človek se res vpraša, čemu električni avto ?

  • Avatar care
    care 08:33 03.september 2022.

    Načrt elektrifikacije avtomobilov bo propadel, ker so bogati poskrbeli le zase.

  • marko256 12:29 03.september 2022.

    Niso samo baterije problematične temveč tudi kje bomo dobili elektriko je velik vprašaj. Razen vkolikor samo pri nas naredimo vsaj še dve nuklearke večje od Krške. Sončne in veterne el. so pesek v oči. Pa elektrika bo potem vse dražja ...prikaži več tud za gispodinstva, nebo se izšlo tako kot nekatiri mislijo. Kaj pa kamijoni !? Ladje, letala in tovorni vlaki.... delavni stroji .... traktorji.....???

  • mph2 10:35 03.september 2022.

    2030 si lahko nekam vtaknejo v praksi. Če nič drugega bo morala Amerika spet delat invazije po vseh državah, ki imajo litij in drugo, kar je osnova za baterije. Definitivno bi raje hodil po mestu, kjer bi bili vsi na ...prikaži več električni pogon, čeprav je obremenitev okolja na drugi strani večja, ... ampak je to utopija.

  • dizelcek 11:02 03.september 2022.

    Pozdravljeni, ne razumem zakaj bi si delal gromozanske stroške z električnim vozilom in nezadovljstvo. Na mesec lastniki vozil porabimo cca.200eur za gorivo nekateri manj. Zakaj bi za električnega odštel vsak mesec med 400eur in 800eur za gorivo-elektriko katera se bo ...prikaži večo še naprej dražila, pa tudi vozilo enakega modela bi moral placati 45.procentov več??? Zato da bom ECO bedak ???

    • stromar 15:02 03.september 2022.

      200 eur za gorivo na mesec je 24.000 eur v 10 letih,, da ne govorimo o servisih, cestni sklad, v vsem slabši

    • Toma 16:42 03.september 2022.

      Jaz dam še več! In ko dam vse podatke v Excel, vidim da pod 3,5 EUR na liter ne menjam avta!

    • stromar 18:58 03.september 2022.

      Jaz dam nič za vso elektriko doma, ogrevanje hiše in dva BEV s 70.000 km letno pa si zračunaj. Čim več takšnih, ki bodo doživljensko delali za naftico, je treba uboge šejke financirati, pa vojne, terorizem in samo da se kadi

  • Toma 16:38 03.september 2022.

    Tudi ko bo liter goriva 3 EUR, se ne bo splačalo preiti na elektriko!

  • rokobert 17:26 03.september 2022.

    Ja,a je kaj čudnega...kdo od generacije Z pa ima npr. bajto,in ima možnost dom filati avto....ne-na vso silo,pa tudi če folk pocrka bodo rinili to fake-eco stromarijo.

  • vzev 11:39 03.september 2022.

    Saj nekega pretiranega zanimanja tako ali tako ni bilo. Razen manjšina in pa kakšni ecofreek-i. Drugi pa tako še vedno rajši vzamemo ICE avto, ki je bolj zanimiv za vožnjo. Ljudje pa tudi niso ravno za to, da za več ...prikaži več denarja kupujejo slabše.

    • rokobert 18:24 03.september 2022.

      Jaz sem lih kar dobil novega...Mazda CX-5 2022 2,5L bencinar😃👍...samo k sem čakal eno leto nanj🙁 Bi pa moral držati dokler se ta norija ne neha🙄

    • vzev 19:29 03.september 2022.

      Ja, bencinarja. Ne pa električnega. Tiste pač niso zanimivi.

    • vzev 19:29 03.september 2022.

      *tisti

  • stromar 15:04 03.september 2022.

    90 eur za 50 litrov dizla ali 80 za bencin, sami mazohisti. Drugače pa, čim man na elektriko, pravilno

  • DasAuto 14:48 04.september 2022.

    ah ta elektrika... namesto v avto, bo šlo pa toliko več goriva v elektrarne...ko potegneš črto, nisi nič pridobil, avti pa bodo dražji zaradi baterij... brez veze vse skupaj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.