Slovenija
20455 ogledov

Alojz Ihan o tem, ali nas čaka drugi val in kako hud bo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:12 07.maj 2020.

    Lojze vse bo in bi lahko bilo. 😕Virus je bojda nov, ne vedo dosti o njem, a da bo novi val že jeseni,so zgolj špekulacije. Vmes bo dolgo,vroče poletje z vsemi pozitivnimi učinki, tega dejstva ni moč prezreti.

  • blanka5 21:53 10.maj 2020.

    Zakaj toliko strašenja in toliko predvidevanja...to je ravno tako,kot če bi jaz rekla...če bo vladi in zdravstvu v interesu,da drugi val bo,potem drugi val epidemije bo...to bi bila pač moja predvidevanja...predvidevanja pa se včasih pokažejo za resnična,včasih pa ne...zato je ...prikaži več bolje ne predvidevati...

  • popokatopetl 12:43 07.maj 2020.

    "V Italiji so v krajih okoli Bergama izmerili tudi po 60-odstotno prekuženost, kar pomeni, da je virus tako kužen, da bi nas večino okužil, če ne bi imeli protivirusnih ukrepov." ---------------- To sicer res pomeni da jih je večino že ...prikaži veče okužil, hkrati pa pomeni da so oni že tam kjer ukrepov sploh ne rabijo več, saj se zaradi prekuženosti virus ne more več eksplozivno širit.

  • Avatar jate
    jate 14:42 07.maj 2020.

    na zacetku sem verjela,zdaj pa sem že ratala skepticna...ma ne to ,da bo jeseni 2.val,celo sem nekje prebrala da oktobra,,halooo,kako vedo? seveda ker je vse nacrtovano kdaj ga bodo spustili med ljudi....naj napisejo se datum in uro...ma kr neki.

  • Lavdan 15:04 07.maj 2020.

    Lojze kot baba Vanga.

  • SonnyBlack 11:27 07.maj 2020.

    pa kdo se sploh vrjame v te bedarije koronije???ko bo narod uvidel,da je "kozarec na polovico poln"...in vec ne bo verjel besedam "da je kozarec na pol prazen"...kot nam govorijo "grozijo,mogoce obljubljajo"...ko bo "ura tauznt"...bo na ulicah in v javnosti ...prikaži več pizdarija taka,da bo mogla posredovat vojsja,polucija in se marsikatera ustanova👹

    • tudbognasvečnereši 12:41 07.maj 2020.

      jest verjamem v virus. dokaz imate v čveku SONNY bLACK, njemu je virus že načel možgane,al pa je komunajzar in ima možgane okvarjene že od rojstva.

    • SonnyBlack 20:10 07.maj 2020.

      tudbignasvecneresi...ti ja raje sebe loglej kaj su,se vorasaj kdo si ...ti jaz povem...zguba si navadna😆😆😆

  • Avatar Cassilika
    Cassilika 00:56 08.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • janez00 17:37 07.maj 2020.

    Kje si se pa ti prasec našel.Kaj ustrahuješ ljudi.Treba te je nasadit na kol pa tam cvili.Proklet bandit jansevski.Zaradi virusa je umrlo le nekaj ljudi drugo pa ja ena sama laž,da lahko sedaj nkradete vsi povprek v jansevi bandi.

    • Avatar right
      right 19:06 07.maj 2020.

      kaj se še nisi stegnil gnida stalinistična?

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:56 07.maj 2020.

      @janez, vse bo še dobro. V kolikor se boš preveč vživel v dnevne novice, se ti bo bolezen poslabšala. Upoštevaj, kar ti je naročilo prijazno osebje v PB Ormož. Vsak dan 3x3 tablete in vedro vode. Če ne boš priden, ...prikaži več, boš moral nazaj k svojim kolegom. Za danes se poslovi, opravi še vse potrebno v hlevu pri živini, potem pa lezi k počitku. Lahko noč, mogoče te v spanju obišče kakšna bela miška...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.