Slovenija
15 ogledov

Ambrožiča pozvali k odstopu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • linka 07:44 31.julij 2012.

    pa to ni res...recite ,da se šalite .Barbam pa gre odlično v Sloveniji.Res lepa moja dežela .

  • 1111 15:00 31.julij 2012.

    ...ja dva sta že samostojna posranca...ki živ bog ne ve kaj delata...a bo še tretji??????? ....porka madona, a boste spremenili ta zakon, da samostojni poslanci ne obstajajo??????

  • 1111 15:02 31.julij 2012.

    ...se strinjam, da pajaca treba odstavit, brez besed...da laže kot pes teče, je vidno...ampak ne pozabi na kolega samostojna...bodi fer!!!

  • Trsten 13:03 31.julij 2012.

    Računalnik je ugotovil realno stanje. To, da ta pingvinska kreatura poizkuša prepričati vesoljno Slovenijo, da se je računalnik zmotil je možno, da se zgodi le v pingvinski stranki s Zokijem na čelu, ki pojma nima kaj je računalnik. Kakšni bedniki so tile pingvini.

  • dd 10:46 01.avgust 2012.

    Naj čim prej naredijo zakon, ki bo ob takih primerih zahteval odstop. Pa tudi plačo in dodatke ukinit. Tako bo takim poslancem takoj deveta briga njihov sedanji "sem tu, ker skrbim za slovenski narod, ker me je izvolil".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.