Slovenija
45 ogledov

Američani svarijo pred nastopom DJ Umeka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:18 29.avgust 2013.

    In mi modeli smo ti šli naročit patrije? Umeka bi najeli, pa bi bilo vse pod kontrolo.

  • Boschtjan Zupanchich 22:04 29.avgust 2013.

    žAL, SE MORAM pODPISATI POD tO , ... IN iSTO VELJA ZA SIDARTO !!!

  • Boschtjan Zupanchich 22:05 29.avgust 2013.

    tOČN' tkooooooOOOOOO !!!!!

  • Boschtjan Zupanchich 22:06 29.avgust 2013.

    Sem slišal, kako negativen je tale "umek" , ... morali bi ga poslati na Grenlandijo , malo na "izobraževanje" , ... da se malo skulira .

  • Slavko Jovan 06:46 30.avgust 2013.

    spet se klanjamo amerokanarjem

  • bojovi 21:17 29.avgust 2013.

    Ne morem verjeti, da celo ljudje plačujejo za te neumnosti. Porem pa nič čudnega da je šel svet u k***c.

  • bojovi 21:19 29.avgust 2013.

    Mene brigajo ti kao žuri. Konkurenca nima za burek proti Simobilu. Vem iz prve roke. Kar se pa tiče žurke in pijanosti, kar si napisal, se pa strinjam. Res je žalostno, kako so ljudje neumni.

  • Alvoxy 18:22 29.avgust 2013.

    Tale žur in način kako se gredo na Simobilu dobrodelnost je res brezvezna. Na ta način skuša Simobil prepričati malde da so njihovi paketi najboljše in skozi takšne žure sploh ne promovira dobrodelnosti ampak pakete za mlade. Bodimo relani, konkurenca ...prikaži več ima boljše. Po drugi strani pa s to kao dobrodelnostjo naredijo Ljubljani in Tivolijo več škode kot koristi. Umazan Tivoli, veliko pjanih in zadetih ljudi in veliko dela predvsem zdravnikom na urgenci saj ravno na tem žuru pripeljejo največ ljudi na urgenco. Žalostno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.