Magazin /magazin/vip
1398 ogledov

Ana Marija: "Z Janom Plestenjakom sva par"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drejca1 12:34 17.november 2015.

    uf, sem že mislila, da je samo meni taaaaaaakooooooooooo antipatična, pa vidim , da nisem edina. Sem malo nazaj rekla, da bo moral Rutar reklamo zamenjat, če bo želel kaj prodat ;)

  • bingo11 16:38 17.november 2015.

    Rutar itak ni resna in kredibilna firma!?! Resen trgovec nikoli nima vsak teden tOTALNE RAZPRODAJE!?! BLJAK, z Mitićko ali brez nje!!!

  • Ferluci 13:19 17.november 2015.

    ..in tvoj videz polarnega grizlija bo popoln...

  • bingo11 16:43 17.november 2015.

    Po slovenski zemlji se sprehaja veliko deklet z mnogo več šarma, kot ga premore ta kelnarca!!!

  • Žvižgač 00:13 18.november 2015.

    Ne vem zakaj ste tako negativni, če se zagovarjamo pedre in lezbijke, zakaj bi imeli proti kaj ona počne s svojim telesom in videzom, če je ona srečna nas to ne sme motiti. Glede reklamiranja in njene pojavnosti je treba ...prikaži veča vedeti, da je to njen kruh, pa dajte jo nadomestiti komentatorji, če ste lepši in bolj pametni. Ona reklame verjetno ni režirala, čeprav je tak bruh, da se pri Rutarju ne ustavim niti slučajno, tudi če bi kdaj tam kaj potreboval, tako kot v Lidl več ne hodim odkar ga tista dva bebota reklamirata, ker se mi upira. Pa še nekaj takih poznam.

  • PPiikkaa 07:50 18.november 2015.

    Spoštovana Ana Marija, želim vam uspešno zdravljenje in ne pozabite, vsak dan pet obrokov in nikoli brez zajtrka. To je življenjski načrt!

  • Ferluci 07:58 17.november 2015.

    Zelo malo antipatičnih žensk, kot je tale babnca zlepa ne najdeš. Je pa res, da je verjetno nekomu nastavla, da si vsak dan prisiljen neprestano uporabljat TV daljinc ko vidiš njeno butasto faco.

  • leonardo 09:26 17.november 2015.

    No, ko je človek v stiski mu moramo pomagati, pa če nam je simpatičen ali ne, kajne? Torej če boš prebrala te vrstice ti priporočam, da ne greš na tako operacije, ki vlečejo žile ven. Danes je to zastar5el način, ...prikaži več ker potem obremeniš druge žile. Če jih ne bi bilo treba, jih ne bi imeli. Torej pojdi k dr. Zimmermannu, ki to naredi tako, da ti ostanejo vse žile v tebi in v nekaj tednih nimaš nobenih težav več. Zdravstvena zavarovalnica ti tudi povrne vse stroške. Operira sicer v Trstu, lahko pa ga najdeš v Ljubljani.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:47 17.november 2015.

    Boljš k Osenar je že. Ker Osenar je imela ves šarm zarad svoje zunanjosti kar je popolnoma brezveze.

  • bingo11 16:42 17.november 2015.

    Zelo malo antipatičnih.... Potem je nadvse simpatična?!? Skuliraj se malo, sicer si pa že itak izpadel Bumbar!!!? Lahko bi nastavila tudi tebi, če ne bi bil tak Runkelj. Tudi meni je antipatična, da ne bo pomote!!!!

  • bingo11 16:37 17.november 2015.

    Dvomim, da bi Jan seksal z njo!?! Sicer pa mislim, da so vse Janove zveze z ženskami le pesek v oči že tako slepim in gluhim!!!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.