Magazin /magazin/vip
58266 ogledov

Ana Pusovnik našo pevko vpeljala v vroči posel

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Lion007
    Lion007 09:16 07.oktober 2021.

    A to Ano boste v nedogled vlekli po teh portalih. 😡

    • Boris 09:26 07.oktober 2021.

      No, saj veš, molzne krave se mora molzt, drugače se zasuši in potem ni mleka (beri: cvenka).

  • romy 10:31 07.oktober 2021.

    To bedo lahko gleda res samo neki narokometalec...

  • Avatar erof
    erof 09:48 07.oktober 2021.

    To je fetiš za tiste na roko metalce ali luzerje ki sanjajo o ženskah a nimajo dostopa do njih .. meni osebno so fotke brezvezne kažejo le svojo naivnost prodaje za denar ... za denar se pa prodaja nekdo ki ...prikaži večdo ki mu ni za delo al mu je to rešilna bilka za preživetje ...

    • Avatar skeptik
      skeptik 11:21 07.oktober 2021.

      Ja, nekomu ki mu ni do dela (delomrznežu) je to vsekakor rešilna bilka za preživetje. Precej beden izhod v sili. Prostitucija na soft

    • Dusan12 10:51 10.oktober 2021.

      Od foušije te bo razneslo, vsak naj dela tisto kar obvlada, dr. Trčk, naprimer obvlada izdelavo otrok, za to optavilo pa ne rabiš glave, temveč glavico

  • luka65 12:01 07.oktober 2021.

    Od česa take živijo? To si dvigujeta ceno pri strankah, ker dajo več za kao znane!

  • Avatar jate
    jate 11:29 07.oktober 2021.

    piše" fotke da te kap" mene prav nič ni zadela kap,sem mislila bog ve kaj bodo pokazale...le to kako jim je dolgčas medtem ko grizljata jabolko...ma kr neki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.