Magazin /magazin/vip
52321 ogledov

Prekaljena Peter Poles in Sašo Stare s to šalo "zašuštrala" konec šova

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 09:40 06.junij 2022.

    Dva kretena!!!

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 12:17 06.junij 2022.

    Res bedno... Sta mislila, da vsi gledajo ta šov in dobila košarico. Človek je imel pametnejša posla.

    • Ender3 15:18 06.junij 2022.

      batom, res ne razumem ljudi, ki takšno štalo gledajo. In imajo plane za naprej, kaj nimamo nikogar, ki bi to ustavil.?

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 23:02 06.junij 2022.

      Ender3 Včasih smo imeli na televiziji bolj kvaliteten program in smo (vsaj sam sem) si mislili, kakšne neumne oddaje imajo ponekod po svetu. Poneumljanje naroda preko programa. Globalizacija je žal na tem področju prišla tudi sem. Nekaterim ustreza tak program. ...prikaži večm. Je pa na marsikateri komercialni radijski postaji enako. Voditelj/ica misli da je zabaven/na, sočasno pa žali določen del prebivalstva. Važna je gledanost. Kdo in kakšni so ljudje, ki to spremljajo, je pa druga tema.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:28 06.junij 2022.

    Dokaz da gledanost tega razvlečeno dolgega zavlačevanja ni taka kot si pop TV predstavlja. Se malo je manjkalo pa bi že kar drugega poklicala in mu dala avto iz same užaljenosti da jih vsi ne gledajo v nedogled

  • Avatar skeptik
    skeptik 08:21 06.junij 2022.

    Zmagovalka je Adrijana Kamenik in pika. Ta dva povprečneža sta se šlepala na čustvene izlive histeričnih najstnic

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:30 06.junij 2022.

    Pa še to. Avsenikom nihče od slovenskih kao zvezdnikov ne seže niti do gležnja . Dokaz je zapojes Avsenikovo vizo in zmagaš!

  • mihatirs 14:51 07.junij 2022.

    Ta šov sem včasih gledal, vendar te dva voditelja v kombinaciji sta samomor...en čez drugega non stop, neizvirne šale...skratka PODEN OD PODNA...tako da sem zaključil gledanje po eni oddaji ali dveh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.