Magazin /magazin/vip
30074 ogledov

Ano Dolinar boli srce, ker se na njenega očeta zlivajo strahovite obtožbe

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:37 16.junij 2022.

    Zakaj se mi dozdeva, da si je, ob zatišju pozornosti ga. Dolinar spet zaželela malce več medijskega pompa in se s tem namenom poslužila teme, ki je trenutno pri nežnemu spolu zelo popularna!? Še več, zdi se kot, da bi ...prikaži več na to temo celo sprožila nekakšna tekmovalnost!? Ja kakšno reakcijo bralcev pa je ob pavšalno opisani domnevni spolni zlorabi ga. Ana pričakovala!? Če ni konkretne obtožbe z imenom in priimkom, si pač vsak lahko, prosto po Prešernu, omisli tistega, ki se mu zdi najbolj verjeten!

  • leonardo 07:52 16.junij 2022.

    Ja ga. Dolinar, malo ste pa tudi sama pripomogla do tega, kajne. Nekako čudno je zvenelo v zapisu o posilstvu. Dvoumno bi lahko rekel. Vsak ne pozna vašega očeta( vedno mi je bil simpatičen) in ne vedo, da tega nikoli ...prikaži več ne bi storil. Torej lepo, da ste odgovorila vsem, ki so na to pomislili. Sedaj pa folk cilja na drugo tarčo, kajne?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:40 16.junij 2022.

      Točno tako, je pa tako glavni namen, torej medijska pozornost, dosežen!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:07 16.junij 2022.

    Baba zmešana. Če si že objavila to kar si, bi vsaj bila natančna in povedala da gre za njenega pravega očeta in ne očima. Tudi sam sem bil zgrožen ker sem mislil da je Janez Dolinar naredil to kar piše .kokos neumna.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:28 16.junij 2022.

    Sama je zasrala, zdaj pa jokca. Včasih je dobro malo premisliti, sploh če se gre z nekimi kočljivimi in delikatnimi zgodbami v javnost.

  • munja 18:48 16.junij 2022.

    Kdo je zdaj oče, kdo očim in kdo jo je zlorabljal? Bereš, pa ni nič jasno. Zmešana in nejasna zgodba. S takimi nerazumljivimi članki se ni igrati v javnosti.

  • Tara_Farrell 16:06 16.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.