Slovenija /slovenija/intervjuji
9636 ogledov

Anica Mikuš Kos: Bolj kot bolečin se bojim izgube dostojanstva

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 11:56 10.marec 2019.

    Absolutno podpiram. Seveda so tudi dileme, ampak morali bi čimprej omogočiti vsaj za najbolj očitne situacije, z reševanjem mejnih primerov se lahko ukvarjamo kasneje. Je pa nevzdržno, da ni zakonite možnosti, takrat ko je vsem jasno, da je evtanazija najboljša ...prikaži več rešitev. Po črki zakona morajo namreč zdravniki sedaj vzdrževat mučenje človeka ki mu ne znajo več pomagat - kazen ki je sodnik ne more dosodit najhujšemu kriminalcu.

  • Vesna Strnad 19:51 10.marec 2019.

    Jaz bi rada zaenkrat samo eno stvar, in sicer, če bi recimo imela prometno ali kakršno koli drugačno nesrečo, da me ne bi oživljali na silo.....naj me pustijo oditi kamor pač moram iti....moja mami je umrla v mukah in jo ...prikaži več niso smeli odklopiti z aparatov.....ZAKAJ? oba z bratom sva prosila, ampak pri nas to pač ni dovoljeno, mami umrla 8 ur kasneje....je bilo potrebno 8 urno dodatno mučenje moje mami in naju dveh ????? Počivaj v miru MAMI moja :(

  • kontrahan 11:17 10.marec 2019.

    Se vidi, da je to pri nas tabu tema. Politik bi prdnil, pa bi bilo najmanj 10 komentarjev. Sam sem za evtanazijo, ker se bojim biti odvisen od drugih in v breme otrokom.

  • slovenski97 08:35 22.maj 2019.

    Če je predsednica slovenske filantropije, potem jo ne kaže jemati resno.

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 13:50 10.marec 2019.

    Bravo dobro povedano se popolnoma strinjam in podpiram takojšnje sprejetje evtanazije ker jo želim zase ko bo čas!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.