Slovenija
22223 ogledov

130 tisoč Slovencev podatke zaupalo neznancem

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 19:28 26.marec 2020.

    Meni se sam EMŠO, brez nekih povezanih podatkov, niti ne zdi kritičen podatek. Si ne morejo kaj dosti pomagati z njim. Moti me tudi naslov članka - očitno ne gre za neznance, če so se novinarji pogovarjali z njimi. Pa ...prikaži več tudi na sami spletni strani so predstavljeni z imeni, priimki, izobrazbo,...

    • DebeliFranc 19:41 26.marec 2020.

      Se strinjam. Fantje so hoteli narediti nekaj dobrega za družbo in zaradi nerodnosti tako dobili po prstih. Naslov pa itak zavajajoč, kot ponavadi...

    • Adriat 10:57 27.marec 2020.

      V žurnalovem stilu. 50% zavajujočih in lažnih člankov, 20% kolikor toliko točnih člankov, 30% oglasov za sex zmenke.

  • Avatar Lazzilena
    Lazzilena 00:26 27.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • acheliw 23:02 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • gfasimor 04:02 27.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • giaforlea 09:02 27.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Adriat 10:53 27.marec 2020.

    ...neznancem ? Naslov članka zavaja in je lažen. Avtorji strani so znani in so javno označeni, celo intervju je bil z njimi. Žurnal nima morale niti novinarske etike. Žurnalov avtor St. P. ??? Vse za večjo branost tudi če nekomu ...prikaži veču delaš škodo z tem. Tudi preko trupel.

  • statahad 18:02 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • ode 07:04 27.marec 2020.

    Podatke so kakor takoj izbrisali, v resnici so pa parkirani nekje in čakajo, saj EMŠO je trajni podatek, ki v nespremenjeni obliki državljana SLO spremlja do konca. Sicer pa je EMŠO javno dostopen, naprimer, v zemljiški knjigi. Nevarnejši, kot sam ...prikaži več EMŠO, je podatek o številu družinskih članov, kot tudi drugi podatki.

  • wolf.ata 17:22 26.marec 2020.

    sumljivo,kraja osebnih podatkov???

  • Avatar Zala
    Zala 23:05 26.marec 2020.

    Res so nekateri bučki, v anketi vpisati EMŠO.

  • Avatar jate
    jate 18:59 26.marec 2020.

    ma narod je zabit..pa res ne mores kar tako dajat svoje podatke..saj pa kar naprej opozarjajo o zlorabah posebno zdaj ko je kriza...stupidi.

    • Gandolf 20:09 26.marec 2020.

      Jate malo me skrbi če sploh razumeš tole.

    • Avatar jate
      jate 07:41 27.marec 2020.

      razumem kot pac razumem,ampak saj lahko tudi anonimno odgovarjas na ankete..ne vem jaz kar tako ne dajam podatkov.

    • leonardo 08:09 27.marec 2020.

      Jate in kaj potem, če nekdo ve koliko sem star. Prava figa, če to hrani še po moji smrti. In sedaj bodo iskali koga sem še poleg prijavil? Ja kaj jim pa bo, če bodo to vedeli? Se mi zdi, ...prikaži več da je to prav tako če bi iskali številko mojih gat!

    • Avatar jate
      jate 08:33 27.marec 2020.

      ma zaradi mene lahko das tudi st. bancne kartice pa pin zraven..sem sam podala svoj komentar kot vsi ostali..

    • leonardo 08:41 27.marec 2020.

      No Jate, to je pa že nekaj drugega. Toliko nor pa tudi jaz nisem!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.