Šport /sport/zimski-sporti
7 ogledov

Anna do velikega globusa, Tina na -22

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lannina 13:19 22.marec 2015.

    BRAVO ANNA!!!!!!!!!! TVOJA ZMAGA IN SOLZE AROGANTNE MAZE SO MOJ LEP DAN NAREDILE FENOMENALEN!!! HUDOOOODOBER ZAKLJUČEK SEZONE

  • Zvonko Bohar 13:18 22.marec 2015.

    bravo ANNA-ful sem vesel da je ta naduta Korošica POPUŠILA-zdaj ga lahk vleče makaronarju

  • Avatar krojac
    krojac 13:19 22.marec 2015.

    Vse čestitke Tini Maze.Je ni premagala kolegica iz reprezantance.Ni tako žalostno kot v Planici

  • slajan 13:55 22.marec 2015.

    Solze in smola lahko polepšajo dan samo bedaku.

  • Matjaz Rogel 14:04 22.marec 2015.

    laninna pokvarjena , do kosti ljubosumna primitivna z IQ, ki ne dosega meje da obstojaš Bravo TINA, PREVC,FAK.... Sloveski domoljubi imamo smolo, da živijo med nami ŽENSKE ,DO OBISTI POKVARJENE, PRIMITIVNE Z IQ KI NE DOSEGA MEJE RAZUMA ... osebe, ...prikaži več katerih bo njena prihodnost in negativna reprodukcija sramotila DO SMRTI IN žal le njene dediče..ubogi otroci take mater - Sramuj se tudi svoje lastne sence !!:(

  • Matjaz Rogel 14:19 22.marec 2015.

    nonparel @ss.. vedno bo nekdo pred teboj...nč bat :)

  • nostradamus 14:30 22.marec 2015.

    nekateri komentatorji kot da jim ni mar danes je bil popoln slovenski dan skoda da ni uspelo se tini ob takih trenutkih sem ponosen na slovenijo in na nase sportnike ne pa da vsak dan prebiram o teh nasih kvazi ...prikaži več politikih ki so drzavo osramotili v vseh pogledih

  • lannina 14:40 22.marec 2015.

    kaj se pa ti napenjaš tu gor...a smo v severni koreji , da smemo pisati le kar je tebi všeč??primitiven in beden si ti, da zmerjaš drugače misleče

  • arhivsko 14:53 22.marec 2015.

    Sram me je, da živim v državi, kjer nekateri samo pljuvajo po drugih. Sicer je pa njihovo edino opravilo sprehod od kavča do hladilnika, popoldan pa modrovanje za kakim šankom. Ko bi bilo pa treba dejansko kaj storiti, pa se ...prikaži več skrijejo v svoje mišje luknje in spet pljuvajo iz varnega zavetja.Ponosen sem na vse, kar so naši športniki letos dosegli in jih cenim zaradi njihovega poguma, trme, discipline ... torej vsega tistega, kar je večini komentatorjev (beri pljuvalcev) znanstvena fantastika.Bravo naši!!!

  • dragec 19:58 22.marec 2015.

    Pove,mal se hecaš, a ne ?

  • francl12 21:18 22.marec 2015.

    žal še ni odrasla, da bi spoznala, da je življenje kruto....do sedaj ji je bilo vse postlano. Če ji kaj ni povšeči pa se zmuha in arogantno odreagira.....to je za mene koza na kubik!

  • francl12 21:19 22.marec 2015.

    SICER PA ZMAGA NAJBOLJŠI...IN TO SE JE TUDI ZGODILO!

  • francl12 21:13 22.marec 2015.

    BOGA REVA KAK TRPI, JOČE ...... NIČ HUJŠEGA SE JI NI MOGLO PRIPETITI.....

  • 4krogci 12:59 22.marec 2015.

    ona sama se naziva korosica/črnjanka tko da mediji samo ponavljajo in nic drugega! Kkrsn ma ona odnos do navijacev, tolk majn navijacev ima! Sej ej dobra smucarka ampak osebnost ma pa porazno!!! Bo zanimivo videt ce jo anna prehiti njen obraz :)

  • Avatar Syn
    Syn 17:00 22.marec 2015.

    Ma ta Anna je muha enodnevnica. Če bo se hotla samo približat Tininim uspehom in smučanju nasploh, bo morala še precej sezon presmučat. Še posebej slalom, pri katerem pozna samo osnove, za kaj več je pa tema.

  • francek 19:30 22.marec 2015.

    Bravo TINA.

  • Karmen Kajba 19:30 22.marec 2015.

    Kapo dol! Se dolgo, ce sploh bo,ne bo pri nas druge Tine Maze. Danes je velik dan. Peter, Tina, Jakov, Jurij, Rober, Damjan,...... SUPER STE!

  • Pepe007 07:51 23.marec 2015.

    Bogi revčki, kak vas daje slovenska faušija...

  • Pepe007 07:54 23.marec 2015.

    Odličen komentar. To je realnost Slovenije. Ljudje so srečni, če vidijo, da je njihov rojak nesrečen. Tako doživijo edini orgazem v življenju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.