Slovenija
106 ogledov

Anonimneža motijo Janševi stražarji

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klincek 08:00 19.junij 2013.

    Daj preberi članek v celoti,pol pa mlati prazno slamo.

  • KLOBO 21:57 18.junij 2013.

    Zbrisala ti bo žena, ker ti mora sosed opravljati domačo nalogo !!

  • Merkava4 22:33 18.junij 2013.

    ANONIMNEŽ - kera bedna finta sirot iz KPK!!! Klemenovič - spomn se kej izvirnega - sicer pa kaže, da bo vse več "osebkov" potrebovalo varovanje in bodo hodili ven samo še ponoči....

  • Merkava4 22:37 18.junij 2013.

    Itak ne more nič zato pa visi tukej in blebeta - sosed je v vsakem primeru edina alternativa...

  • Scott 23:08 18.junij 2013.

    Gospoda Krambergerja je ubil pijani lovec, gospod Slivnik se je ubil sam, s tremi streli v hrbet, kar nekaj medijsko neznanih državljanov je imelo prometne nesreče s smrtnim izidom, nekateri so na hitro čudežno zboleli in umrli...ja, imate prav, likvidacij ...prikaži več nasprotnikov res ni več.?

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 01:23 19.junij 2013.

    V kolikor ne bi bilo policije, bi verjetno Anonimnež opravil delo "pijanega lovca s puško". Po Iveku je Ivan očitno edina figura za katero so pripravljeni uporabiti VSE načine za "likvidacijo". Še pomnite tovariši in tovarišice zagovornika "likvidacij"?

  • renemario 06:24 19.junij 2013.

    ZAKAJ za boga milega ga varujejo ? Kaj ga je strah. Kdo od teh preklemanih birokratov si je vzel pravico, da nekje zapiše ta nesmisel varovanja nekoga, ki ne obstaja - torej predsednik vlade ni več. Koga potem varujejo? JA ...prikaži večJA SEVEDA PREDSEDNIKA SDS-a. tovariša JANŠO.

  • renemario 06:24 19.junij 2013.

    --pok pok---

  • Bralec 08:53 19.junij 2013.

    Ok JJ je dobil 2 leti. Pa recimo, da mora letos na zimo to odslužit(sanje prasca o koruzi). Pol bo varnostnik z njim v celici ha ha ha to bi blo fajn za videt

  • Scott 13:18 19.junij 2013.

    kučan ni bil na drevesu, sodbo je spremljal v lokalu na Pražakovi, kjer se je vrtela srbska glasba, glasba agresorjev in ubijalcev.

  • joc2013 09:20 19.junij 2013.

    Jaz pa razumem zakaj ga varujejo. Ob sojenju so Stanovnika videli na strehi sodišča, Kučana na drevesu pred sodiščem in Jankoviča, kako je lezel iz jaška kanalizacije pred sodiščem. Baje, da so bili do zob oboroženi in v glavah so ...prikaži več se jim porajale temačne misli. SDS štab z bivšim moinistrom Korenjakom je ocenil, da obstaja velika nevarnost za likvidacijo največjega uma 21 stoletja in označili oceno tveganja na najvišjo možno stopnjo. Seveda so se posvetovali z novimi člani SDS in Severne Koreje, kateri so ob obisku države pred sodiščem potočili solze žalosti in obuba, kako lahko država obsodi pravega krivca, namesto, da bi zadevo naprtili slikarju z mednarodnimi zvezami v orožarskih poslih.

  • Avatar čavez
    čavez 20:15 18.junij 2013.

    Do marca prihodnjega leta zagotovo ne bo zbrisal.

  • francek 20:21 18.junij 2013.

    Rdeči odstranjajo vse kar ni rdeče, če bi živeli po 2. sv. v. pa bi tudi likvidirali nasprotnike. Ni čudno, da je razviti svet svet uvrstil komunizem na črno listo sistemov in jih postavil ob bok fašizmu in nacizmu.

  • Avatar praufo
    praufo 22:00 18.junij 2013.

    Vse skupaj je drama ali pa predstava v neki obliki ... Folk tega ne razume, sploh se pa ne vpraša kaj posamezniku to koristi. Kaj tebi osebno to koristi, ko odvržeš vse vzorce, ki so ti jih prilepili ...prikaži več v preteklosti ? Zanimiv primer bom navedel. Pred nekaj meseci, al kolk je že blo, so bile popularne vstaje. Peljal sem se z vlakom in nekaj metrov nasproti mene je neka ženska imela ob sebi kol z vrečko na vrhu. Na vrhu je bilo nekaj pokrito z vrečko. Razmišljal sem kaj neki ima ta oseba tako lepo zapakirano. Mogoče metlo, narobe obrnjeno, mogoče lopato. Hmm ... Ušesa sem imel malo bolj odprta in poslušal pogovor, ki se je odvijal med sedeži v vlaku. Piškote sem spekla, a boste gospod ? O, hvala ... A greste vi tud na shod. Ja, reče gospa, veste bla sem že 20 leta nazaj zaradi Janše, zdaj grem pa spet zaradi njega. Tisto stvar, zapakirano je končno pokazala in kaj sem ugotovil, ni bila ne metla, ne zimska lopata, ampak ... transparent. Kaj točno je pisalo, sem pozabil, bilo je

  • renemario 06:28 19.junij 2013.

    ...verjetno ravno ti trpiš za posledicami komunizma. Veš komunizma ni bilo bil pa je socializem. Torej mladenič pojma nimaš. Verjetno si prebiral kake domobranske časopise. Tam res lahko najdeš marsikkaj kot govno smrdečega.Na črni listi je tudi "demokratični" ...prikaži več kapitalizem, ki odira kožo ljudem. Upam, da ne stojiš v prvi vrsti, ker boš prvi dobil eno demokratično....

  • Merkava4 08:49 19.junij 2013.

    Usmiljenja vredn bebo - po vojni je bil socializem - pri vas na kmetih kjer se parite z ovcami mogoče - v civilizaciji pa zagotovo ne....

  • KLOBO 22:01 18.junij 2013.

    SLO je edina država v EU, kjer se komunizem časti kot nekaj naprednega, vse druge države Vzhodne evrope so s tem zlom znale obračunati na pravi način, in ljudi totalitarnega režima postaviti pred zid ali jih vsaj obsoditi, dočim pa ...prikaži več bivši Mister Bin Tiirk takšnim ljudem daje celo ordeme in medalje : Žal tako je in spet smo v neki postkomunistični vladavini !!

  • franke 08:38 19.junij 2013.

    POL STE SI PA ENAKI SDS JE FAŠISTIČNA ORG.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.