Slovenija
25105 ogledov

Anticepilci vdrli v cepilni center, cepljenje naročenih so morali prekiniti

Komentarjev 103
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:44 21.junij 2021.

    Slovenija je bolana. Demokracija je v tej državi podivjanih osebkov za normalne ljudi, zelo nevaren politični sistem.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:41 21.junij 2021.

    Tako dejanje je potrebno zatreti v kali in seveda obsoditi. Se pa čudim, da se ljudje tudi v boju proto cepljenju niso že prej združili in opozarjali, po njihovo, na nevarnost le teh. vedno sem za kulturen nivo protestiranja in ...prikaži več če je ta podkrepljen z dobrimi argumenti, še toliko bolj. No, tale proticepilni ni bil.

    • Avatar NX11
      NX11 14:50 21.junij 2021.

      Tokrat se strinjam s tabo.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 14:54 21.junij 2021.

      NX11 to pa je na koledar za označit! ;)

    • Ender3 15:11 21.junij 2021.

      Mehičanka76, žal NX11 pozna samo setveni koledar, žanje pa, kar mu drugi posadijo.

  • Kmodri 14:47 21.junij 2021.

    Bolano!

  • ančika 13:55 21.junij 2021.

    Sem proti posiljevanju s tem zmazkom in tistim, ki to forsirajo - zakaj vedo le oni - in sem proti nasilju nad osebjem in ljudmi, ki cepijo in se cepijo. Vrag si ga vedi, so pa ti mogoce ubačeno kukavicje ...prikaži več jajce, da se nas anticepilce ocrni.....

    • janez864 14:14 21.junij 2021.

      Saj te noben ne sili da se cepiš .Mirno sedi pred TV in glej razne turške nadaljevanke in resničnostne kozlarije. Boš lepo živela v svojem TV svetu, brez cepljenja.

    • Ender3 14:43 21.junij 2021.

      Turške nadaljevanke so pretežke, bolje je uživati v pravljičnih lažeh Nore24tv.

    • Avatar NX11
      NX11 14:47 21.junij 2021.

      Še bolje pa nebuloze necenzurirano, mladina in ostalih obskurnih levičarskih greznic.

    • Ender3 15:07 21.junij 2021.

      NX11, tvoj intelektuani domet ne seže do tja, ker verjameš pravličarju in njegovi ideologiji brezmadežnosti in veličini.

  • 3b235dd9f31015c1e3d3ffcdc64d88201282702f 14:29 21.junij 2021.

    Malce preveč toleriramo protestnike. Notri imajo vstop tisti na seznamu, oni ga nimajo. Če skušajo vdreti se jih nasilno odstrani. In to vse, moške, mladostnike, ženske, brez izjem.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 16:52 21.junij 2021.

    Če je cepivo varno in vse kot mora biti, zakaj tako skrivanje in odklanjanje kakršnihkoli diskusij.

    • mph 17:36 21.junij 2021.

      Skrivnost je samo za tvoje omejene možgane.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 17:49 21.junij 2021.

      @mph Beeeeee

    • kontrahan 19:43 21.junij 2021.

      Mph povej poimensko vsaj enega, ki ima dokaze, da je cepivo učinkovito in da ščiti pred kovidom. Ok jaz sem butelj in nerazgledan,pa še nisem zasledil še takega, ki bi znal povedat da je vse ok. Če ga imaš na ...prikaži več dan z njim, ampak si mislim da nimaš takega človeka, ker bi drugače ti o tem že pisal. Krek, dr jj, pokljukar, logarca in naši velestrokovnjaki ne pridejo v poštev,

    • dani5 20:38 21.junij 2021.

      Ker je cepivo smrtno nevarno in nihče zanj ne odgovarja. Kolektivni nateg, če kdo misli, da ga bo cepivo rešilo.

    • mph 20:45 21.junij 2021.

      Boli glava ob takih, pri stotinah milijonov cepljenih je cepivo smrtno nevarno? Nevarni ste taki, ki širite paranojo brez vsake osnove. Takim vam nobeni dokazi ne pomagajo, živite pač v svojem svetu.

    • dani5 20:53 21.junij 2021.

      mph Dokaži svojo trditev. Znanost pravi nekaj drugega.

    • blayo 01:39 22.junij 2021.

      dani5, cepiva so požegnana s strani EMA-e. S strani koga naj bi bila požegnana, da bi jim ti zaupal? Kdo je na tem področju torej zate autoriteta? Cigarete so nekaj 100x bolj smrtno nevarne od teh cepiv pa še kar ...prikaži več dovoljene. Mi pa plačujemo zdravljenje kadilcev...

    • dani5 05:40 22.junij 2021.

      blayo Povej, kako so požegnana, v kakšni fazi in zakaj? Koliko jaz vem, so odobrena za nujno uporabo, ker ni na voljo primernih zdravil (da ni primernih zdravil, je pa velika laž - Hidroklorokin, Ivercmetin...). Cepivo je v eksperimentalni fazi. ...prikaži več. Ljudem tega ne povedo, niti ne povedo, da sami nosijo odgovornost za smrt in stranske učinke. EMA ne bi smela, dati zeleno luč za množično uporabo. Niso še zaključene predhodne faze poskusa.

    • dani5 05:40 22.junij 2021.

      Blayo Zaupal bom, ko bodo narejene varnostne študije po vseh standardih in bo dokazana korist (ARR je komaj cca 1 % povprečno za vsa cepiva.). Cigarete, so pa stvar odločitve posameznika in je dobro vidno napisano na cigaretah, da so ...prikaži večso škodljiva. in kaj povzročajo.

    • dani5 05:41 22.junij 2021.

      Blayo Vedno več raziskav, kaže, da ni vse tako, kot bi moralo biti in so se motili (npr, cepivo tvori patogene proteine, ki se nalagajo v drugih organih-kar so na začetku zanikali itd....). Ni raziskano, kaj bo s cepljenimi po ...prikaži več enem letu, dveh letih itd. Kako bodo prebolevali naslednje bolezni?

    • Avatar pantani
      pantani 07:18 22.junij 2021.

      In potem vse tiho je bilo z strani blayota!!!

    • kontrahan 10:08 22.junij 2021.

      Ja saj blayo je fejst poba ima edino to napako, da se ne vpraša ali razišče če so od eme govorili resnico in če niso prejeli kake €, da so dali "dovoljenje". Pa se vsak dan pokaže, da le ni ...prikaži več vse tako čisto, kot pravi ema in ostali.

    • blayo 20:49 22.junij 2021.

      Daj me prosim usmeri vsaj na eno od teh vse več raziskav. Ja no shit, da ni raziskano kaj bo s cepljenimi čez eno leto ker še ni minilo eno leto! Nihče ni nikoli trdil da so ta cepiva najboljša, ...prikaži več so pa definitivno najboljša in edina ki trenutno obstajajo. Če poznaš kakšno boljše ali pa si sam naredil boljše ti kar povej.

    • blayo 20:50 22.junij 2021.

      Trenutno se moramo zavarovati pred virusom in ga omejiti do te mere, da ne bo preveč mutiral, potem se bomo pa ukvarjali z optimizacijami. Če pa si mnenja, da bomo zaradi dveh doz tega cepiva vsi pomrli, potem ti pa pač ni pomoči.

    • kontrahan 22:47 23.junij 2021.

      Blayo ne gre se tolko zato da boste pomrli zaradi cepiva, ampak zato, kako hitro se daste prepričati kako je ta "virus" nevaren in da cepivo pomaga. Vi bi tudi drek začeli jesti, če bi vam 1 leto nabijali, kako ...prikaži več te drek vsega reši. po letu pa pol bi si pa pustili drek tudi vbrizgati. To je poanta vsega.

    • blayo 23:37 23.junij 2021.

      Ne vem, če je tebi sploh jasno zakaj cepljenje. Samo en način obstaja da se katerikoli virus omeji in to je čredna imunost. Do čredne imunosti pa se pride na dva načina. Prvi način je, da pomrejo vsi tisti, ki ...prikaži več so prešvoh za ta virus in ostanejo samo tisti, ki se pred njim lahko po naravni poti ubranijo. Ta način je boljši od drugega a bi znal precej dolgo trajati kar pa nam ni ravno v interesu.

    • blayo 23:37 23.junij 2021.

      Drugi pa je, da ta čas za dosego čredne imunosti bistveno skrajšamo, kar dosežemo s cepljenjem. S tem si v bistvu kupimo čas, ob enem pa ni treba umreti vsem, ki bi umrli sicer pa si tega še ne želijo. ...prikaži več A se ti ta razlaga zdi smiselna ali ne?

    • blayo 23:52 23.junij 2021.

      Obstaja več kriterijev po katerih lahko klasificiramo nevarnost virusa. Ja, v primerjavi z virusom španske gripe bi lahko rekli, da je relativno nenevaren. Za razliko od virusa španske gripe, ki je prizadel večinoma najbolj aktivno prebivalstvo, ta virus najbolj prizadene penzjonerje.

    • blayo 23:52 23.junij 2021.

      Ampak noben penzjoner danes noče kar tako brez potrebe umret, poleg tega živimo v družbi kjer rešujemo praktično vsako življenje, medtem ko je bila v času španske gripe miselnost glede tega bistveno drugačna... to so bili cajti, ko se je ...prikaži več večino bolezni zdravilo s puščanjem krvi z umiranjem samim pa se niso kaj dosti ukvarjali.

    • blayo 23:56 23.junij 2021.

      Po drugi strani je pa ta virus bistveno bolj nevaren, ker je bistveno bolj kužen poleg tega mutira precej hitreje, kar zmanjšuje možnosti za njegovo efektivno omejitev.

    • blayo 00:13 24.junij 2021.

      Skratka bistven problem, ki ga imamo mi s tem virusom je, da bi vsak rad, da se "naučimo" živet z njim, obenem pa ne bi radi da nam starši pomrejo že v zgodnjih šestdesetih...

    • blayo 00:15 24.junij 2021.

      ...skratka, ta virus je zgleda točno vedel kdaj v družbeni evoluciji se mora pojavit, da bo najbolj efektiven.

    • kontrahan 07:45 24.junij 2021.

      Blayo cel referat si napisal, ampak referat, ki ga ljudje poznamo že dolgo. Ja in kot si na koncu napisal, virus točno ve, kdaj se mora pojaviti. Sedaj 2-3 mesece nič, alo sem ter tja kaj druženje ni problem potem, ...prikaži več pa septembra, ko pride virus iz oddiha bo spet udaril. Če verjameš, pač verjameš. Tako koz Grimsi, ki trdi, da je zemlja ravna.

    • blayo 12:22 24.junij 2021.

      Jaz verjamem ker vem zakaj se to zgodi, tebi pa pač ni treba verjet.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:12 21.junij 2021.

    Dokler so anticepilci na nivoju verbalnega nasprotovanja je zame vse ok. Vsak ima svoje mnenje in prepričanje. Da pa fizično napadajo ljudi ne to pa ne odobravam. Kako bi se oni počutili v primeru če bi jih tisti , ki ...prikaži več ne nasprotujejo celjenju, na silo vlekli na cepilno mesto????

    • blayo 01:40 22.junij 2021.

      Vsak Zlatko v nekem momentu začuti, da je prišel njegov čas...

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 16:17 22.junij 2021.

      Blayo s Trstenjakove. Jogurt Popapaj zdaj ko imaš sadne na razpolago

    • blayo 20:17 22.junij 2021.

      Na Trstenjakovi pravijo da sem levak. Sploh pa ne vem kaj ima to opravka z antivaxerji?

  • martin72 15:46 21.junij 2021.

    Jaz se tem dejanjem ne čudim,dokler bodo tako vsiljivi,in dokler ne bo prišla prava resnica o cepivih na dan bo tako,vse se vrača vse se plača,ljudje hočejo resnico in ne zavajanja.

    • blayo 01:49 22.junij 2021.

      Kakšno pravo resnico potrebuješ? Katere laži te motijo?

  • jakec1575 15:19 21.junij 2021.

    Vlada je neustavno in nepotrebno zaprla ljudi s policijsko uro za 174 dni in pricakuje, da bo to minilo brez psiholoskih in drugih posledic. Ekstremno obnasanje vlade vedno rezultira v ekstremnem obnasanju ljudstva. Seveda bo gargamel spet kalimero in mu ...prikaži več bodo spet vsi drugi krivi. Z narodom se ne pometa. Se bomo gledali incidente.

    • Naklonsky 15:33 21.junij 2021.

      Pa kaj. Za tiste, ki ne dosegate IQ-ja je nekako potrebno poskrbeti.

    • Ender3 16:07 21.junij 2021.

      jakec1575, res je, gre za vzroke in posledico. !

    • blayo 01:47 22.junij 2021.

      Jakec, vse je bilo ustavno, dokler ni bila ugotovljena neustavnost. Zakon ki je v tem delu ugotovljeno neustaven, je tak že kar nekaj časa. Ni si ga izmislila ta vlada. Ga bo pa ta vlada popravila, da bo ustaven, in ...prikaži več da bo "policijska ura" ustavna.

  • pravičnik77 15:56 21.junij 2021.

    sam se ne mislim cepit, za druge mi je ravno .. kakor se bodo odločili, čeprav jih poznam veliko, ki se dajo cepit samo za to, da bodo lažje prehajali mejo poleti... stvar izbire... samo naj nene pustijo pri miru,naj ...prikaži več prenehajo najedat o tem, kako tako ogrožam ceplene (zakaj že, če so pa cepljeni, oz. očitno ne verjamejo cepivu, če imajo takšno bojazen)... skratka, verjetno odgovor na vse pritiske, pa se bojim da bo še huje

    • blayo 01:56 22.junij 2021.

      Saj to je največji problem... parim procentom je vse ravno in jih boli đonson za vse okoli njih, važno da gredo lahko sami v štacuno brez maske, in da po možnosti parkirajo na mestu za invalide.

    • pravičnik77 06:28 22.junij 2021.

      nihče vam ne brani cepiti se, izsiljevanje s ceplenjem pa je nekaj drugega. izsiljevanje je dokaz, da se nekaj prikriva, v tem primeru zagotovo neznanje dolgoročnih posledic uporabe cepiva, kar priznavajo izdelovalci cepiva. v bistvu tisti, ki se ne želimo ...prikaži več cepiti sedaj, pomagamo drugim in državi, da potrebnejši ceplenja hitreje pridejo na vrsto da se cepijo.

    • blayo 20:21 22.junij 2021.

      Ne to ni noben dokaz. Prosim če predočiš dokaz, ne pa nekih domnev. Poleg tega si rekel da ti je za druge vseeno. Zjasni se torej in se ne laži v vsakem drugem stavku.

    • pravičnik77 20:59 22.junij 2021.

      @blayo... nič bit živčni. če mi nismo ki jih izsiljujejo, tudi vam ni treba... sem pa ravno prejšnji vikend z družino izkusil izsiljevalsko politiko te države, ampak ta vikend gremo spet.. čez mejo... na srečo so sosedje bolj pametni... za ...prikaži več domov pa gremo na 10 dni na dopust v karanteno, potem pa takoj na pravi 14 dnevni dopust... vse zračunano... namesto 14 dni dopusta kar 34 dni doma... neprecenjivo

    • blayo 21:27 22.junij 2021.

      Katerim vam? Midva živiva v isti skupnosti. Razen če si ti Grizli Adams, ki je samozadosten in od nikogar odvisen. Saj to da se ti ni treba ne cepit ne testirat ampak greš lahko enostavno v karanteno sem že jaz ...prikaži več večkrat napisal. Samo ne laži, da kdo kogar koli v kaj sili. Ko te bo kdo zares silil v to, se mi prosim javi, ti bom pomagal pred parlamentom skandirat.

    • pravičnik77 21:30 22.junij 2021.

      ne boš ti vidu mene pred parlamentom, imam pametnejše delo. z omejevanjem in pogojevanjem lažjega, pa je izsiljevanje.

    • blayo 23:21 22.junij 2021.

      Kar se tiče pameti sosedov pa... ne delaj si utvar da ti delajo kakšno uslugo ali da so njihove metode osnovane na čem drugem kot zasledovanju ekonomskih učinkov turistične sezone...

  • Ender3 15:03 21.junij 2021.

    Slab medijski spin, očitno je tudi vročina naredila svoje, potrebno je bilo narediti malo dodatne reklame, da višek cepiv ne izgubi roka uporabe. Sramota, očitno jim tudi laži pridejo prav, da pokažejo na nasprotnike njihove cepilne strategije, zdaj že histerije. ...prikaži več Sploh ne gre več za cepiva, ampak verodostojnost in zaupanje do tistih, ki cepiva proizvajajo in tistih, ki jih z zavajanjem vsiljujejo.

    • blayo 01:53 22.junij 2021.

      Pa kdo ti jih spet vsiljuje? Saj ni panike, bom jaz solidaren do tebe in se bom cepil zato, da se tebi ne bo treba.

  • Avatar crusader666
    crusader666 16:38 21.junij 2021.

    In kaj so pričakovali ranocelniki in skupina za nadzor bacilčka, da jim bojo čestital in se zahvalil z rožami in šampanjcem? Nej bodo veseli, da ni kdo od ranocelnikov ujel kakšno vzgojno za vse laži in nategovanje o bacilčku in ...prikaži več "požrtvovalnosti" ranocelnikov!!

    • blayo 01:59 22.junij 2021.

      Ne, noben ni tega pričakoval. To je pač njihovo delo, tako kot je tvoje delo smetenje po tem forumu...

  • blayo 14:21 21.junij 2021.

    Pa a niso ti anticepilci miroljubni ljudje, tiste ki se cepijo pa slej ko prej obsede božjast? Aaa, to so bili v bistvu cepljeni, ki jih je obsedla božjast in so v tem stanju mislili, da so anticepilci!!!

  • alen04 14:39 21.junij 2021.

    Tako je, če ne ješ mesa, tilt v glavi. Nagravžni so kakor so vegani, ki svoj shit vsiljujejo ostalim. Gabijo se mi eni in drugi, pa nisem in ne bom cepljen, mimogrede.

  • krucefiks 16:19 21.junij 2021.

    Če nekdo pride in naglas vpraša a je že to nasilje,niso vsi pripitomljene ovce,ker majo slabo vest pa mislijo da so jih napadli.Eno leto in pol cenzure in samega marketinga na cepivo pa barantanje z testi ki sploh niso vredni ...prikaži več pol groša pa je res že cajt za konkretne odgovore .Ni jim za zamerit samo mora ostati pri komunikaciji in nobenega nasilja ne sme biti

    • blayo 01:57 22.junij 2021.

      Ja, to je v KZ opredeljeno kot psihično nasilje. Upam, da je to ustavno.

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 16:13 21.junij 2021.

    Hehe, kera propaganda. :) Kdaj je to bilo? Kateri "cepilni center"? Katera zdravnica? Katera PU je to obravnavala?

  • rd2dmk2 19:17 21.junij 2021.

    vsem vam dam tale scenarij.. pride par dohtarjev v šolo in reče da bi se bilo fino cepit, da boste lahko šli na šolski izlet, pa da se vam ne bo treba testirat, paa... zdej pa moje vprašanje otroci niso ...prikaži večo polnoletni, starši pa nimamo vstopa v stavbo šole. kako bom preprečil, kot skrbnik mladoletne osebe, da se ji ne zgodi to kar kot skrbnik ne želim. Z protestom ? z parolo ? z dopisom na bogve kam ? ali z prihodom na lice mesta in z zaščiito svojega varovanca.

    • blayo 02:03 22.junij 2021.

      Misliš kako bomo zavarovali svoje sončke pred krvoločnimi dohtarji?

  • JZekspert 14:42 21.junij 2021.

    Bravo ljudje, končno ste se zbudili!! Še kako okol kepe bo treba, Macronu je le koristilo! Teli zločinci pa na Nuernberg 2, vse infekcijske bunke, dedek Mraz, oba prostozidarja, ter ostala ''stroka''. Pa tudi odgovorni uredniki medijev. Samo tole si ...prikaži več preberite, kdor zna angleško, jaz tole verjamem 100%, poleg tega je tudi posnetek: https://off-guardian.org/2021/06/19/an-essential-journey/ in: https://off-guardian.org/2021/06/16/a-glimpse-inside-the-uks-quarantine-hotels/

    • Fucky 15:20 21.junij 2021.

      Ti si se definitivno prevečkrat cepil. Mogoče celo brez tvoje vednosti!

    • kontrahan 19:49 21.junij 2021.

      Fucky a vidiš, si takoj apriorij proti, kar je dal za prebrati. KaJ PA ČE BI NORMALNO OBA DEBATIRALA IN IZMENJALA MNENJA.A si eden tistih, ki imajo samo oni zmeraj prav.

    • blayo 02:01 22.junij 2021.

      Seveda, vsak normalen človek ne odobrava takšnega ali drugačnega nasilja...

    • JZekspert 02:23 22.junij 2021.

      In zakaj potem kar prosto po Prešernu odobravaš nasilje nad zdravimi, ki ga izjemno očitno izvajajo korona-fašisti? No, a bo kaj?

    • blayo 02:31 22.junij 2021.

      Kdo je rekel da odobravam nasilje nad zdravimi? Sem že napisal, to je cena za življenje v skupnosti. Take it or leave it.

    • JZekspert 09:31 22.junij 2021.

      A korona-fašizem, tiransko zatiranje zdravih, siljenje v pecete, maskanje, testiranje, cepljenje, cepilne potne liste, omejevanje druženja, dela in gibanja- na podlagi vele-očitnega, bedastega natega- je cena za življenje v skupnosti? Mislim, na katerem planetu ste eni... zaključujem to debato, razen, ...prikaži več če vzameš to nesmiselno izjavo nazaj.

    • blayo 20:35 22.junij 2021.

      Pa zakaj se hočeš zdaj ti družit? Ti bi se družil, ne bi pa upošteval pravil druženja. Pojdi se potem družit tja, kjer ti bodo pravila ustrezala in ne jokaj o nekem fiktivnem fašizmu.

  • krucefiks 20:20 21.junij 2021.

    https://www.facebook.com/tomaz.kadunc.5/posts/4315596281805020?notif_id=1624298982743010&notif_t=tagged_with_story&ref=notif

  • sandi76 09:26 30.avgust 2021.

    "Anticepilci vdrli v cepilni center, cepljenje naročenih so morali prekiniti" Take bi prisilno pocepil in ravnal točno tako, kot ravnajo oni. Prisilno !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.