Slovenija
224 ogledov

Arbitražno sodišče je odločilo ...

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stanko75 14:48 29.junij 2017.

    Trdinov vrh je hrvaški....grem še enkrat hitro gor. Južno od dragonje tudi čeprav bi morala biti meja na Mirni

  • Avatar skeptik
    skeptik 14:53 29.junij 2017.

    Trese se gora, rodila se bo miš.... Kot vedno

  • Avatar praufo
    praufo 15:06 29.junij 2017.

    hrčki bodo znorel, po mojem bo še pestro, vlada gre baje danes na teren, začuda bodo premaknil svoje riti

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 15:19 29.junij 2017.

    Jaz sem iskreno upal, da bo sodišče v Haagu določilo plebiscit (vsaj za dele kjer živijo ljudje). V bistvu pa so naredili kravjo kupčijo, malo Hrvaški, malo Slovenji. Prav veliko pravičnosti v tem ni, je pa pragmatično in donosno (za njih).

  • Tupamaros 19:52 29.junij 2017.

    Zakaj nam vedno tujci pišejo sodbe? Imamo pač luzerje za politike.

  • mph 20:57 29.junij 2017.

    Ja, tvoj guru je zakuhal vse spore, potem pa je bilo kar je bilo.

  • poglejte 06:51 30.junij 2017.

    Mediji so nam s to arbitražo zavedli, da lahko politiki pod preprogo pospravijo druge stvari: Nov miljardni vložek v NLB, razrešitev nadzornega sveta Luke Koper, ki posluje rekordno, zakon o zdravniški službi kjer nasankajo mladi zdravniki - to pomeni da ...prikaži več nasanka zdravstveni sistem, nasankam jaz, ti, vsi bolniki.... Preberte si malo: (sori, moja napaka)Spoštovane poslanke, spoštovani poslanci,v zvezi s sprejemanjem Zakona o spremembah in dopolnitvah zakona o zdravniški službi (ZZdrS) se v imenu 3800 mladih zdravnikov iz cele Slovenije na vas obračamo s prošnjo, da bi iz nujnega postopka sprejemanja izvzeli tisti del zakona, ki se nanaša na formalne pogoje opravljanja specializacije in zaposlovanja mladih zdravnikov.Mladi zdravniki Slovenije smo neformalna skupina, ki se je v preteklih mesecih oblikovala iz potrebe po večji aktivnosti zdravnikov v zakonodajnih postopkih, ki bodo močno vplivali na našo prihodnost. Pozdravljamo prizadevanja zakonodajalca za zagotavl

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.