Svet
40 ogledov

Avstrija bo del migrantov takoj vrnila Sloveniji

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 16:52 11.november 2015.

    MI pa moramo vrniti Hrvatom in to isti momemnt ko začnejo to delati Avstrijci.

  • erikkk 18:12 11.november 2015.

    Hrvati jih ne bodo vzel nazaj ...Slovenija naj naredi tako da kolikor jih avstrija vrne toliko manj jih naj slovenija spusti s hrvaške ...pa ne bo nobenga žepa ... vsaj pri nas ne hrvati se pa ...prikaži več naj zabavajo po svoje ...

  • Cash Cow 07:43 12.november 2015.

    http://www.nowtheendbegins.com/video-proof-obamas-war-syria-will-arm-demonic-muslim-cannibals/

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:03 12.november 2015.

    Hočeš nočeš konflikt z Hrvaško je zelo verjeten. Namreč ko Avstrija začne zavračat, bomo tudi mi začel zavračat. Me pa zanima kako bo ko bodo vsi te razočaranci ki se jim bodo nemško-avstrijske sanje zrušile bili poslani nazaj v ...prikaži več Slovenijo. Znal bi se zgodit da bo marsikdo od njih pri nas zaprosil za azil. Imamo že kakšne plane koliko jih lahko sprejmemo za azil? Moral bi imet jasno številko do katere smo še sposobni ponudit zaščito azilantom.Mediji kar malo zanemarjate ta azilantski vidik. Sicer pa sem zato da Slovenija pomaga kolikor lahko pribežnikom in azilantom ampak mormo imet podroben načrt koliko jih lahko sprejmemo in delovno vključimo v družbo.

  • KOJAK 21:55 11.november 2015.

    Mi jih že na hrvaški meji zavrnemo...simple.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.