Svet
2553 ogledov

Avstrija na slovensko mejo pošilja dodatne vojake

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 21:29 24.julij 2021.

    Pri nas pa zaradi butastih levičarjev ni SV na meji. V Jugi je bila JLA na mejah, policija in carina pa na mejnih prehodih. Če je JLA ujela prebežnike čez mejo, jih je izročila policiji, takrat še Ljudski Milici. Ne ...prikaži več razumem zakaj te dobre prakse ne uporabimo mi. Samo zato, ker je JJ na oblasti, kajne levičarji?

    • janez864 22:05 24.julij 2021.

      Saj ima JJ vendar odlično komunistično izobrazbo na Dolančevem obramboslovju. Zakaj tega ne uporablja v borbi proti ilegalnemu prehajanju meje?

    • Avatar torolino
      torolino 23:09 24.julij 2021.

      Janez, serješ po portalu. Rdeči v Sloveniji ne dovolite na mejo vojske, kot jo imajo pametni sosedje. Razumeš?

    • janez864 06:41 25.julij 2021.

      Saj JJ je rdeč. Jaz ne morem biti ker nikdar nisem bil v ZK kot tvoj prefarbani idol komunajzar JJ. Ne razumeš pa ti, da iz hudega rdečkarja ne more naenkrat postati demokrat.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 08:49 25.julij 2021.

      Fafajon ljubiteljica šipkojebcev.

  • bobubob 10:07 26.julij 2021.

    Koliko let so rabili, da so ugotovili tole o azilnem sistemu.......Izgleda, da volilci tudi drugje ne pomislijo, s kom bodo delili oblast nad svojim okoljem in premoženjem...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 04:27 25.julij 2021.

    Če bi mi imeli vojsko na meji in bi lovili ilegalce, bi ti bili primorani zaprositi za azil pri nas in bi jih imeli par mesecev ali celo let na grbi...Bolje je stran pogledati, ker itak gredo v 99,99% naprej proti severu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.