Slovenija
2784 ogledov

Avstrija odpira meje, Slovenije ne omenja

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:29 19.maj 2020.

    Glede na dosedanjo logiko naše vlade lahko predvidevam, da bo Počivalšek and Co. za povračilni ukrep prepovedal odhod naših delavcev v Avstrijo . Hahahaha

  • jakec1575 15:31 19.maj 2020.

    hahaha. ganljivo politicno sporocilo Avstrije trenutni slovenski vladi. Še vladar madzarske ni fasal tega. :D

  • mb 08:53 20.maj 2020.

    spet en velik dosežek slovensk diplomacije. čestitam. slovenija, država butalcev in EU svetilnik....

  • Ender3 16:08 19.maj 2020.

    Jajoš, je že kaj twitnil, da to ni pravica?. Pa tok smo uspešni zunaj in znotraj, ni za prehvalit naivnosti in lažem!

  • stromar 06:32 20.maj 2020.

    Avstrijci ste 10x slabši od hrvatov, zelo uspešno ste izvozili koronco po celi europi za tistih par eur več profita, revčeki. Sedaj se pa duvate

  • leonardo 07:37 20.maj 2020.

    Jaz ne bi mešal v ta dreki niti Janša niti prejšnje vlade. Sami državljani Slovenije smo krivi, da pometajo z nami kot s kakšnimi cigani. Vedno so bili naduvani, mi pa jim vseeno v vsem kar se spomnijo kimamo. Ko ...prikaži več bomo rekli: Dovolj je jodlarji, bomo za njih manj vredni. In zakaj? Smo bolj butasti. Ne, nismo. Še Nemci jih kaj preveč ne cenijo. Iz prve roke.

    • mb 08:56 20.maj 2020.

      žal smo slovepodjetij v avstriji itd itdnci veliko bolj butasti os severnih sosedov. oni ne hodijo množični k nam delati, mi ne odpiramo podjetij v avstriji. mi uničujemo lastna podjetja in jih prodajamo sposobnejšim tujcem. slovenska diplomacija pa ni vredna ...prikaži več pol žlice mrzle vode. sprijazni se stem

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:33 19.maj 2020.

    verjetno ni potrebno biti mednarodni ekspert, AT se že dolgo časa ne drži schengenskega režima, vojaki so na meji že precej dolgo..... davno,davno pred epidemijo. Pokažite jodlarčkom prevod kakšnega bistroumnega plakata iz demonstracij ali slike s kakšno titovko..... in ga ...prikaži veča vprašajte za komentar.. tako pač je... so pa verjetno najbolj stabilna (ne najmočnejša) država na svetu že od nekdaj..plače/pokojnine..preberite si kaj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.