Slovenija
110 ogledov

Avstrijci Helios prodali naprej

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 18:41 06.december 2016.

    japonci so dolgorocni lastniki, to pa da so peljali scat "strokovnjake" na nlb pa ni vredno omembe. Neki so mogel prodat, da pokazejo, kako oni znajo. k so dajal kredite na lepe oci, je pa strokovnost padala predvsem v zep. ...prikaži več rece se ji €. Ko je nastopila kriza, bi moral ostat na ulici in do konca razturit vse lopove. jaz jih ne klicem elite. eni so se kopali v factor banki, drugi v probanki, vsi ostali pa v nlb, abanki, stajerska zalega pa v nkbm. prašiči.

  • Božidar Dinič 12:15 06.december 2016.

    sem slišal zaupno seveda premaze za t 55 in patrije bodo delal

  • Ferluci 17:56 06.december 2016.

    Ja, pa za tvojo rit tudi.

  • blueone 19:19 06.december 2016.

    Lepo napisano, vse razloženo, odgovarja pa nobeden nič

  • mirror 08:35 07.december 2016.

    Ne vem, zakaj se sploh piše o tem. Podjetje ni več naše in je samo izgubljena priložnost..

  • sprehajalec 11:46 06.december 2016.

    Ko slovenske firme uidejo z rok "naših" postanjo globalne. Čeprav je po mojem mnenju vsaka prodaja kakšnemu sumljivemu skladu rizična, saj potem hitro svojo naložbo preproda. V gornjem primeru obstaja velika nevarnost, da bo Kansai od Heliosa obdržal le trg ...prikaži več za svoje azijske izdelke. Za takšne primer bi bilo veliko bolje, da se bi 25 let nazaj iskalo europske renomirane tovarne, ki bi tašno firmo vključile v svojo proizvodno verigo. Magari za šenk takrat, bi bilo danes veliko več koristi.

  • Ferluci 07:56 07.december 2016.

    Največ smo zaradi tega na izgubi davkoplačevalci, ne NLB!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.