Slovenija
219 ogledov

"Avstrijska pravila za nas pomenijo misijo nemogoče"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 23:17 11.februar 2017.

    Tako se pove !! jasno glasno in po pravici. Bravo !!!

  • Laznivi 23:18 11.februar 2017.

    Otroce sploh ne doumevas za kaj se gre. dudo in spat.

  • Laznivi 23:20 11.februar 2017.

    Zakaj pa ?? Saj so vzor vsem slovenskim izkoriscevalskim trgovinam, posteno in dobro placujejo.

  • Laznivi 23:23 11.februar 2017.

    Klobasa bi delal v avstriji in njegovim tlacanom placeval po sramotnih nizkotnih slovenskih standardih in delil minimalca za delo ki je v avstriji placano z pet kratnikom napram nasi ciganariji.

  • Hari 11:41 13.februar 2017.

    1991

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 23:43 13.februar 2017.

    Ali ste že slišali pregovor,kakor ti meni tako jaz tebi.

  • abel 17:08 11.februar 2017.

    Ja Gospod Klobasa&CO kaj še si niste zadosti nagrabili??Nas je veliko slovenskih šoferjev,ki smo si mogli poiskati delo v Avstriji ker ste nas okradli dobesedno do kosti ,si na naših žuljih gradili gradove kupovali jahte in orgijali z silikonskimi pupikami!!Pa ...prikaži več je nas kdo zasćitil?? Ja država nas je obdavčila vi pa ste prišli za nami in nam zdaj še v Avstriji kradete kruh ker imate(tujo) delovno silo ki gara za drobiž (ali pa zastonj).Morali bi vam soditi in vas pozapreti ne pa zaščititi!!!!

  • Laznivi 23:16 11.februar 2017.

    Avstrija ciganarije ne potrebuje, slovenija je za delavce velika ciganarija...minimalne place,neplacevanje prispevkov,neplacevanje nadur,nespostovanje ur voznje...vse te slovenske nesnage enostavno ne potrebujejo in se pred balkansko ciganarijo zascitijo kot se upajo.

  • Ludvik Miholic 18:52 12.februar 2017.

    Avstrijci kaznujejo tujce a slovenska drzava pa krade svoje prebivalce in ste tiho barabe vsaj itak pol miljona slovencev dela v Avstriji in jede avstrijski kruh

  • wester62 19:16 13.februar 2017.

    ne vem kaj je narobe s tem ,da ena država skrbi za svoje ljudi.seveda mi tega nismo navajeni ker naši imajo raje tujce kot svoje in pri tem fajn lezejo v tir merklovi in podobnim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.