Slovenija
2595 ogledov

Avto na kredit šteje, na lizing pa ne?

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leonardo Sanchez 18:39 14.maj 2016.

    Zdravo, ja sam gospodin Leonardo Sanchez, privatni zajam zajmodavac koji daje životni vijek priliku kredita. Da li vam je potrebna hitna kredit očistiti svoje dugove ili vam je potreban kapital kredit za poboljšanje vaše poslovanje? Jeste li bili odbijen od ...prikaži več strane banaka i drugih financijskih agencija? Da li vam je potreban kredit konsolidacija ili hipoteka? Pogledajte više nema, jer mi smo tu za sve vaše finansijske probleme u prošlosti. Mi smo sredstva zajma pojedincima kojima je potrebna financijska pomoć, koja imaju loše kreditne ili je potrebna novca za platiti račune, da ulagati u poslovanje po stopi od 2%. Želim koristiti ovaj medij da vas obavijestiti da smo pružiti pouzdan i korisnika pomoći i da će biti spremni da vam ponuditi kredit. Tako da nas kontaktirate danas putem e-maila na: (sanchezloanfirm@gmail.com)

  • Giuricin Fabian Claudio 23:44 19.december 2016.

    ЗДРАВО ДА ЛИ потребан Ксмас КРЕДИТИ ??Здраво, овде доћи још једно предузеће кредита који ће променити ваш живот заувек долази кредит, ја сам господин Патрик овлашћени зајам зајмодавац, нудим кредите за индивидуалну и јавног сектора који имају потребу за ...prikaži več финансијску помоћ у ниске каматне стопе од 3%. Наше услуге обухватају:PATRICKLOANS15@GMAIL.COM* Персонал Лоанс * Лоанс* Бусинесс Лоанс* хипотека * сецуред лоанс  * Студентски кредит * ХипотекеАко сте заинтересовани попуните овај формулар испод и вратити:ime:Држава:пол:Износ кредита Потребно:kredit Трајањепопуните формулар и да компаније емаил: (patrickloans15@gmail.com)Бог благословиПатрицк кредити лимитед

  • Lojzek80 21:09 03.marec 2016.

    Ce tole prav razumem se ne gre za to, ali si lastnik avta ali ne, ampak nepravičnost pri placevanju oz. subvencioniranjem vrtca. Gre za to da uni ko igrajo igro posteno so tepeni uni ki pa uvinkarjo pa nagrajeni. <br ...prikaži več />Ce za primer ozamemo dva para ki sta v popolno enakem financnem polozaju z enim otrokom in en par kupita avto na kredo, drugi pa na lizing, se pri prvem paru to se pozna pri subvencjuniranjem vrtca pri ta drugim pa ne. V tem primeru ni to posteno ne za prvi par in ne za davkoplacevalca.

  • muffin 00:59 03.marec 2016.

    Tvoja lastninska pravica na nepremičnini je OMEJENA s hipoteko. Ti lahko z nepremičnino razpolagaš, banka ti niti ne sme in ne more preprečiti izvajanja lastninsko-pravnih upravičenj, logično pa je, da bo hipotekarni upnik (banka) v postopku prodaje nepremičnine zahteval poplačilo ...prikaži več dolga, saj je hipoteka glavno zavarovanje dolga, ki je predmet kreditne pogodbe. Od kod tebi informacija, da stanovanja ne moreš odplačno odsvojiti, pa jaz ne vem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.