Slovenija
23924 ogledov

V hudi nesreči na dolenjski avtocesti umrli dve osebi

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 28ce4e2f2141933b62bc27a07d7350b8ab04c046 18:21 16.avgust 2021.

    Telefončkarji in pretežka noga?

    • vzev 21:01 16.avgust 2021.

      Kako vpliv pa ima telefon? Saj ni razlike, kot da se pogovarjaš s sovoznikom.

  • Toma 18:49 16.avgust 2021.

    Pri marsikateri takšni nesreči s ”premium” Nemcem si mislim: žalostno, če bi za ta denar raje kupili Japanca s serijskim radarjem se to ne bi moglo zgoditi.

    • vzev 21:02 16.avgust 2021.

      Rajši vozim 20 let star avto, kot pa nov z vso to kramo in piskanjem. Če sem do sedaj lahko prevozil takšno količino kilometrov brez tega, bom še naprej lahko.

    • Toma 21:34 16.avgust 2021.

      Po želji. Vsak ima svoj prav.

  • krucefiks 19:44 16.avgust 2021.

    na avtocesti po dalmaciji,živ obup,turistov kolikor češ ,vozit pa večina sploh ne zna,z lepega mira se odloči zmanjšat hitrost in tako je vsak dan,prava muka je vozit,držim razdaljo pa se naguzi vmes in bremza,ne vem kako ti tujci doma vozijo,po ...prikaži večo prehitevalnem pasu se spomni vozit celo manj kot 90 km/h in potem z desne so prehitevali kamioni ????.in tako vstraja 10 ali 20 km ,pa se spomni da nekaj ne klapa pa se umakne

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:09 16.avgust 2021.

    Sem pišla z ene daljše poti z avtomobilom. Opazovala kamjonarje kako to vozijo. Noge zataknjene nekje za volan in telefon v roki, večina. Še čudno, da ni več nesreč.

    • krucefiks 19:37 16.avgust 2021.

      kamion se je priključeval na avtocesto,ta z osebnim avtom pa z veliko brzino po počasnem pasu,da ne bo pomote,kamiondžija ni nič kriv

    • vzev 21:00 16.avgust 2021.

      Na avtocesti ima prednost tisti, ki se pelje po njej. Ne tisti, ki se vključuje. Tako, da je kamion vsekakor kriv, če je zapeljal na avtocesto in vzel prednost avtomobilu.

    • krucefiks 21:20 16.avgust 2021.

      na priključnem pasu se je zabil v njega????,kaj tebi ni jasno,ti tudi nisi pol za na cesto

    • vzev 22:04 16.avgust 2021.

      Ni se zaletel na priključnem pasu. Lahko greš pogledati slike na drugih portalih, pa še na google maps. Zaletel se je na desnem pasu (počasnem pasu), tako da se je tam imel čisto pravico peljati. Tako, da če se je ...prikaži več kamion priključeval, je lahko krivda njegova. Če se je pa že vozil po pasu, je pa krivda voznika osebnega vozila.

    • krucefiks 22:49 16.avgust 2021.

      vzev,sem šel mimo tam,drgač pa tudi policaji iščejo očividce ,da se ugotovi točno kaj je bilo

    • vzev 16:10 17.avgust 2021.

      In potem meni napišeš, da nisem za na cesto, pa očitno ne ločiš pospeševalnega pasu vs počasni pas. Nikjer nisem napisal kdo je kriv, ker to tudi ne vem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.