Šport /sport/nogomet
18 ogledov

Ban ostro obsodil Olimpijo: "Podlost brez primere"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 10:43 17.marec 2014.

    Tako primitivnega Kosanoviča kot tudi Kostiča je treba nagnat nazaj od koder sta prišla, ker rasistov še posebej pa ne v športu, v Sloveniji ne potrebujemo.

  • KOJAK 14:26 17.marec 2014.

    Dialekt je tipično navijaški, takšen kakršnega vedno poslušam na stadionu. Mi pa ni jasno kaj ima moje vprašanje veze z dialektom, katerega naj bi jaz govoril. Razen če si tudi ti RASIST in ljudi ocenjuješ zgolj po videzu in dialektu, ...prikaži več če npr. še ne veš tudi določeni italijani in avstrijci naše rojake (slovence) obravnavajo kot manj vredne zgolj zaradi njihovega porekla in dialekta. Te zanima še kaj?

  • joža 11:42 17.marec 2014.

    Kaj ta dialekt kaže na tvoj izvor????

  • otohazza 13:28 17.marec 2014.

    Piši Slovensko.

  • zztop 13:49 17.marec 2014.

    Kaj sedaj jamrate, saj so vam še zdej jugoviči vzorniki od pjevača, do političarov in mafijcev. Za omiko pri fusbalu pa so tko al tko jugoviči svetovni prvaki.Ne morte prehvalit juge na vseh področjih. Od kje vam je župan, ...prikaži več šef luke itd. Greš pred OŠ in poslušaš kako mulci že na vso jutro jeb..o slovensko mater učiteljicam, ko jih napotijo v razrede. Kako bo drugače?. Kdo pa hod na Fusbal pri nas?? Zoki, Tošič, Alenka, in ostala inteligenca :))

  • vico 16:22 18.marec 2014.

    lejte pohorci priznajte poraz in pejte naprej ne se delat norca ste pac izgubil preneste kot moski...

  • vico 16:23 18.marec 2014.

    lej ti syn pa nisi bil tm tko da bodi raje tiho.

  • KOJAK 11:26 17.marec 2014.

    Zdaj pa ti meni odgovori a je kričanje navijačev UBI ŽABARA, UBI ŠTAJERCA, SUDIJA PEDERU, CIGANI, kaj drugačno od tega če nekomu rečeš da je opica.

  • KOJAK 14:27 17.marec 2014.

    Pišem tako kot slišim da se na stadionu derejo TUDI SLOVENCI!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.