Slovenija
36 ogledov

Banke privijajo cene za poslovanje

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 15:29 23.avgust 2011.

    Kaj jamrate, če bi imeli pa vsi enake cene bi pa tulili monopolisti !Hvala bogu, da lahko izbiramo, kje imamo račun.

  • dino.sepe 17:56 23.avgust 2011.

    Mah ti na zvezi potrošnikov samo meglo mešajo in zavajajo javnost z nerazumljivimi podatki. Če greš malo gledat razpredelnico dosti hitro ugotoviš, da je najboljša banka v Sloveniji Hypo banka z vsemi ugodnostmi ki jih imajo. Potem so tukaj še ...prikaži več ostale tuje banke, našim slovenskim bankam pa itak ni več pomoči.

  • Dixon 16:10 23.avgust 2011.

    Se strinjam in fajn je da država na to ne more vplivati, ker potem bi itak spet preferirali te naše usrane banke, ki še komaj dihajo in živijo na račun davkoplačevalcev. Beda res! Jaz sem že kar nekaj časa pri ...prikaži več tujih bankah, najprej sem bil na Unicreditu, sedaj pa že 2 leti na Hypo banki in lahko samo hvalim. To je trenutno najbolj ugodna banka v Sloveniji. Super paketi osebnega bančništva, ugodne obrestne mere na depozite in odlični krediti. Naše slovenske banke tujim ne sežejo niti do kolen!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.