Slovenija
40 ogledov

Bazen Simone Dimic črna gradnja?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:18 22.julij 2011.

    A tega Petka lahko eden še enkrat pregon,da ne bo sral klamf po medijskem prostoru Slovenije?

  • wester62 08:10 23.julij 2011.

    pošteno raziskati in odstraniti kot ostalim ki niso bogati. naj velja enakost in poštenje za vse snako.

  • zic 21:44 22.julij 2011.

    mah dajte že mir tej ženski....kaj me briga a ma bazen al ga nima, od tega nimam jaz popolnoma nič!!! V glavnem ko se folk odloči nekomu najedat pol ni konca...za negativnost med ljudmi bi jaz na prvem mestu obsodil ...prikaži več medije, ker napihujejo stvari in na podlagi tega v folk naseljujejo negativnost!!! In v vse to sem vsak dan bolj prepričan.

  • VERITA 09:03 23.julij 2011.

    križar, 22.18Pametno bi bilo, da bi svoje bolno mišljenje obdržal zase. Sicer pa si sumljiv, da si blizu tiste bratovščine, ki so g. Petka skoraj ubili in bi bilo pametno, da se tudi tebe razišče in se ugotovi, kdo ...prikaži več si in kaj si. Seveda, če je oblast zainteresirana, da take preganja.Ne vem pa zakaj potem toliko preganjajo vikendaše na Triglavskem narodnem parku, pa Jakliča v polhograjski divjini, pa cigane ......ki nimajo dovoljenj za gradnjo.Če je zakon, je zakon za vse. Sicer pa je medijski prostor za to, da se piše o nepravilnostih in pravilnostih ter o pravicah in krivicah. Toliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.