Svet
73 ogledov

Begunci spijo v dežju, vodo jim prodajajo po 10 evrov

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 12:33 22.avgust 2015.

    to je pač posledica svete vojne, ki jo bo čutila vsa evropa. Zoran Janković Parkirninarski pa gradi đamijo- (''zaradi-donacij-de)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:09 22.avgust 2015.

    "Hrvaški mediji, ki imajo na kraju dogajanja svoje dopisnike pa poročajo, da naj bi srbski policisti beguncem med tednom v parku v Beogradu, kjer se zadržujejo, pobrali denar,"Poslat folk pod krinko, posnet njihovo grdobijo pa odpustit te nehumane bedake. ...prikaži več Jih dost čaka na službo. Pa naj jo imajo tisti k so humani. Tle je treba sam voljo imet!

  • dragec 15:09 22.avgust 2015.

    Tvoji Janšisti bi jim prodali tudi zrak, samo, da plate stroške sojenj velikega vodje

  • prider 15:18 22.avgust 2015.

    Glede vode: Ponudba in povpraševanje. Glede na to, da imajo od 2000 do 5000 EUr s seboj, potem bdo že dali.Jaz še toliko nimam v žepu.

  • Ferluci 15:34 22.avgust 2015.

    Ne verjemi Hrvatom, naši mediji pa vzamejo to za verodostojnost. Jasno, da so Hrvati nastrojeni proti Srbom in verjetno izkrivljajo resnico.

  • Ferluci 15:35 22.avgust 2015.

    No, tudi ti imaš nekoliko preveč zraka.

  • mph 16:27 22.avgust 2015.

    Razmišljanje malega uma povprečnega privoščljivega Slovenceljna. Pa, da ne bo pomote, za ekonomske imigrante sem za to, da se jih s prvim možnim transportom spoka od kjer so prišli ... nekaj drugega pa so tisti, ki bežijo pred vojno, otroci, ...

  • mph 16:29 22.avgust 2015.

    Glej glej, kaj janšitov in drugih -istov je danes prisotnih na forumih, ki talajo minuse ...

  • kapibara 18:14 22.avgust 2015.

    Še zmer je vse ceneje, kot pa strošek potovanja.. le kdo jim vse skupaj odkujue za tak denar.. tiste blatne kučerine, v sili, ko moraš prodajat.. ?? nekaj takega se je dogajolo na Kosovu, pa ni bila vojna- bila je ...prikaži več ekonomska računica..

  • 4krogci 19:11 22.avgust 2015.

    Važno da begunci spijo v dežju hahahahaha in vi se mate za nek resen medij al kako? hahahha

  • KOJAK 21:07 22.avgust 2015.

    Zanimivo da ne bežijo k svojim bratom po veri v Katar, Savdsko arabijo, Kuvait, ....

  • JohnSmith30699 08:03 23.avgust 2015.

    voda po 10€,...ja IN ?!?! Jaz bi jim računal 30€, kar naj takoj vidijo da je tukaj kapitalizem in da ne bodo sprejeti odprtih rok! Naj gredo domov in naj porihtajo zadeve tam, mi imamo dovolj svojih problemov.

  • JohnSmith30699 08:26 23.avgust 2015.

    jaz ne bi sprejel niti žensk in niti otrok! Dol imajo dovolj prostora za vse, to so vse ekonomski begunci! Nič hudega jim ni, samo sanjajo o lepem življenju na naš davkoplačevalski račun - oz. bolj pravilno rečeno na neški,angleški,avstrijski račun.

  • marabunta 10:46 23.avgust 2015.

    ne vem kdo tala minuse, ampak če si človek, pomagaš vsakemu, pa ni važno zakaj je pribežal, očitno pa večina ljudi že dolgo ni več ČLOVEK

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:15 23.avgust 2015.

    glede nastrojenost proti beguncem ki se opaža tudi v tukajšnjih komentarjih se ne bi čudu če bi bilo res.

  • dragec 11:10 24.avgust 2015.

    Te uboge ljudi takoj na prekooceanske turistične ladje in smer ZDA

  • Avatar čavez
    čavez 15:02 22.avgust 2015.

    To ni nič počakajte da pridejo v Ljubljano, jih bo Jankovič in njegovi rdeči lopovi obral do kosti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:06 22.avgust 2015.

    Begunci doma prodal vse svoje imetje, zemljo, hišo vse svoje skromno imetje..zdej pa prodajalci ta edini denar za preživetje ki ga še imajo obirajo kot da bi prodajal zlato pismo... Vodo za 10 evrov? A si prf**njen???? Te prodajalci pa ...prikaži več res nimajo niti s-ja od srca. Prf**neni!!!!

  • francl12 22:00 22.avgust 2015.

    Zato ker želijo po Evropi sranje delat in živet na naš račun!!!!Zavedajte se, da to niso pridni ljudje ampak lenuhi, ki iščejo lagodno življenje na plečih drugih ljudi!!! NATERAT NAZAJ OD KODER SO PRIŠLI - NAJ SE BORIJO ZA ...prikaži več SVOJO DOMOVINO!!! DEJSTVO JE DAM SE BOMO MI MORALI BORITI PRAV ZARADI NJIH!!!

  • principiumnovum 10:14 23.avgust 2015.

    Morali jih bomo sprejet, pa če vam to paše ali ne. Če smo podpirali britanijo, ko so glasno navijali za vojno v Afganistanu, Iraku, Libiji in sedaj še v Siriji ter tam tudi z denarjem in orožjem podpirajo razne tolpe, ...prikaži več potem bomo morali tudi prevzet odgovornost za te begunce. Tudi mi smo krivi, da so ostali brez strehe nad glavo v domačih deželah. Niti enkrat nisem slišal enega novinarja reči, naj britanija in amrika nehata hujskati ter spodbujati konflikte po svetu. Še danes cele dneve lahko poslušašmo samo to, kako je treba predsednika Asada v Siriji zbombardirati z oblasti. Ne vem, če ste slebi ali kaj, ampak v Asadovi Siriji lahko ženske normalno hodijo v šolo, študirajo, ne rabijo biti zakrite, se normalno zaposlujejo v vseh državnih službah (tudi v vojski in policiji) ter redno sodelujejo v političnem življenju (v Asadovi Siriji so ženske lahko brez težav svetnice, poslanke, ministrice, političarke)... Predlagam, da si pogledate, kako zgleda življenje ženske pod škornjem tolp, ki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.