Slovenija
34 ogledov

Begunska kriza: nova pooblastila za vojsko na referendum?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antitrust 20:57 28.oktober 2015.

    Študentski pizduni !

  • lunca00 21:01 28.oktober 2015.

    No, no le ne mečite vseh študentov v isti koš. sigurno so študenti akcijo začeli, a vseh 3.000 podpisov ni prišlo od njih. nismo vsi študentje tako nevedi. Tudi naslednjih 40.000 podpisov (če jih bodo zbrali) ne bo prišlo samo ...prikaži več od študentov, tako da ne mečite slabe luči na vse nas.

  • GERE 22:00 28.oktober 2015.

    Dragi "ne študenti" , država ima s svojo zakonodajo in s svojimi represivnimi organi že danes veliko, veliko preveč pooblastil in samo malo še manjka in bo začela pisati kazni za prdec na prostem!

  • Francissco 22:18 28.oktober 2015.

    Panika! Kdo vas bo zaposlil? Drž`te se stolčka! Voda sega že do grla, vi pa še sedite. Kaj pa sedaj?

  • Milan Novak 23:51 28.oktober 2015.

    Zanima me kdo je na volitvah volil te leve fašiste ZL !!!

  • McClain 06:17 29.oktober 2015.

    joooooooj, demokracija res ni za butle

  • patrijarh 06:55 29.oktober 2015.

    In ti naj bi bil trezen.Če si potem si pa neumen.

  • encijan 07:13 29.oktober 2015.

    Ne trezen. Zakajen, mogoče zafiksan!

  • encijan 07:18 29.oktober 2015.

    Iz teh študentov ne bo nikoli nič ali nič pametnega ratalo!

  • Skippy 07:37 29.oktober 2015.

    ZL, a ste resni? A se naj Štajerci in Dolenjci utopimo v beguncih?

  • slobird 07:50 29.oktober 2015.

    Mene zanima,kdo jih še BO volil...

  • slobird 07:54 29.oktober 2015.

    A kdo to še posluša?

  • zdrej 09:28 29.oktober 2015.

    Torej, ko bo nastalo sranje, ki bo izhajalo iz begunske krize in bo vojska samo gledala zraven, boš pa ti šel pomagat! Seveda boš ugotovil, da teje zaradi strahu tlačila samo nočna mora.

  • zdrej 09:32 29.oktober 2015.

    Problem je da je prelahko zavirat. Vojska bi morala za omejen čas begunske krize že morala imeti policijska pooblastila. Ko ta kriza mine, morajo ta pooblastila avtomatsko preteči.

  • zdrej 09:36 29.oktober 2015.

    Drago predragi (finančno) Dragec. Jaz bi vojsko s polnimi pooblastili uporabil, da vsako nasilno skupino migrantov mirno ali z minimalnim potrebnim nasiljem preusmerijo v luko Koper, kjer jih počakajo nemške ladje in odpeljejo. Najraje bi videl da nazaj na BV. ...prikaži več Vendar nimajo pooblastil.

  • GERE 13:46 29.oktober 2015.

    Dragi moj " ne študent" , ko bo poknilo , ne vojska, ne ti in ne jaz, ne bova rabila nobenih dodatnih pooblastil! Točno vemo kaj je vojska in čemu je namenjena, zato so ta kvazi policijska pooblastila samo megla ...prikaži veča in maček v žaklju za ovce!!!

  • Roadracer 15:19 29.oktober 2015.

    To je pa demokracija. Ko imata dva idiota več besede kot en pameten.

  • mph 17:43 29.oktober 2015.

    Milan, ta neobstoječi termin si je tvoj domobranski guru izmislil. Taki kot on so na veliko med vojno in kasneje podpirali res prave, desne jasno, fašiste. Na levi samo obstajajo ekstremisti, ki pa ne bodo nikoli slabši od desnih, ena ...prikaži več od bistvenih razlik je že v idealih. Vsekakor pa pri migrantski (ne begunski, ker gre po mojem 80% in več za navadne migrante) zadevi nimajo niti malo moje podpore.

  • dragec 17:41 28.oktober 2015.

    Kranjica, vem, da veliko čutiš do teh beguncev, kaj,če bi ti vzela samo dva begunca (zamisli sebe v primežu teh možakarjev, ki komaj čakajo,da stisnejo žensko), ha in rodi se "slomusliman",lep, zdrav ćefur, -vse za otroka in druužino - slogan ...prikaži večan rumenih janšistov

  • Kranjica 19:31 28.oktober 2015.

    @brencl47 : Naj dodam še tiste, ki so prispevali svoje podpise.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.