Zdravje
2206 ogledov

Beović: Kmalu bomo cepili tudi otroke

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 20:41 28.maj 2021.

    Lahko se vi cepite med sabo kolikor hočete...Mojih otrok ne boste..dvakrat kihne in je Covid mimo...Ste znoreli skupaj z Janezom ali kaj vam je ?!! Butalci zarukani..

  • JONIJONI 00:47 29.maj 2021.

    .....in da so rezultati študije, ki jo je Pfizer predložil, pravzaprav zelo jasni. A pišemo o istemu podjetju Pfizer, ki je v preteklosti plačalo ogromne kazni zaradi prirejanja rezultatov raziskav in podkupovanja zdravnikov?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:39 28.maj 2021.

    Beovicka v penzion po KPK 7!!! Marš!

  • Ender3 20:38 28.maj 2021.

    Ga.Beović dovolj je, strokovnih nesmislov, kmalu bo treba za katastrofalno soočanje z ukrepi odgovarjati. In cepili boste otroke, na kakšni osnovi, verjamem, da tudi s privoljenjem in soglasjem staršev in skbnikov. Reklamirate cepljenje, kot edino alternativo, upam pa, da spremljate ...prikaži več tudi napredek v razvoju zdravil. Hiteti je potrebno počasi in z razumevanjem stroke in znanosti.

  • evelux 21:15 28.maj 2021.

    Glede na strategije, ki jih nonstop spreminjate in zavajate , da mi samo kdo poskuša se dotaknit ali vsiljevat mojemu otroku mu lastnoročno odtrgam glavo....

  • krucefiks 21:40 28.maj 2021.

    če se na otroke spravte,zna kri tečt,tle se ti pa odtrga do konca,boste ljudi pripeljali do točke ko več nimaš kaj izgubit

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:37 29.maj 2021.

    In mi starši bomo pa kar pustili, da nam otroke cepite? Poskusite!

  • jakec1575 23:24 28.maj 2021.

    opa ne bo slo. dokler ne dobite redne odobritve cepiva, se igrali z usodo otrok ne boste.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 01:40 29.maj 2021.

      Tudi potem ne! Ker EMA in WHo tudi zavajata. Narod je izgubil zaupanje v strokovnjake in vlado, to zaupanje bo težko nazaj vzpostaviti.

  • erikkk 16:58 29.maj 2021.

    Samo preko mene mrtvega se boste mojih otrok dotikal. Tistemu ki bi ga cepu potrgam roke in noge pa čće grem v zapor do konca življenja.. zločinci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.