Slovenija
10407 ogledov

Beović: Upam, da se zavedajo odgovornosti za človeška življenja

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 18:45 06.julij 2020.

    Spet se ne ve, kdo vodi igro. Smešno. Nekateri moji prijatelji so zboleli in bolezen je hudičeva. Pri nas pa se politično zajebavamo, - dialogi Kacin Gantar, ne znamo zaščititi urgentnih zdravnikov , tarnamo nad ranljivimi skupinami, čakamo z nujnimi ...prikaži večmi ukrepi, skratka kup dreka. Verjamem, da se Bojana ne šali in morali bi jo poslušati in ji dati več pristojnosti. Ženska mi je zelo všeč.

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:04 06.julij 2020.

    dober dan. a je tukaj sploh kdo prebral članek ali ste že vsi okuženi? poudarek je na lastni odgovornosti in upoštevanju trenutnih razmer. do večera boste verjetno spet pri domobrancih, partizanih in patriji...

    • Avatar right
      right 20:30 06.julij 2020.

      a si ze kaj opazil, da levicarske vlacuge sploh kaj preberejo?

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:02 06.julij 2020.

      po zadnjih statističnih podatkih gledajo slikice v revijah za toplovodarje, lgtb, sado-mazo, zoo... in baje že tudi nekro... to je tudi razlog za hudobijo, prevare in krvoločnost..

  • mateja5 14:36 06.julij 2020.

    2 meseca ste imeli čas, da bi naredili prostor za okužene. Veš ta čas so napovedovali, da prihaja nov val, napovedali so datum 5.7 in to se je tudi uresničilo po scenariju. Sram vas je lahko, da je takšno stanje. ...prikaži več Nehajte no nakladat.

    • fiston 16:52 06.julij 2020.

      Ja in kje lahko narediš prostor, če imaš domove nabito polne ? So pa zdaj naredili isto bedarijo kot prej. Sicer so onih par hospitalizirali, samo bi morali v bistvu one pokretne, ki lahko skrbijo zase vse v karanteno. No ...prikaži več prej so imeli hotele prazne, pa bi jih lahko tja dali, kot so one, ki so se vrnili iz tujine. Pa vsakega v svojo sobo. Tako se potem ne bi okužba širila. Sicer jih nekaj dajo v svojo sobo, oziroma ločijo, samo če jih manjka, vprašanje kako lahko nadzirajo.

  • NeAnonimni 14:18 06.julij 2020.

    Ne verjamem, da Beovička sama pride ven s temi idejami..

  • Avatar ovca
    ovca 14:29 06.julij 2020.

    Kdaj bo naša idi*otska vlada uspela razložit, koliko jih je umrlo ZARADI COVID-19? Po moje, 0,00. Se pa fantastično sliši zastraševanje maloumnežev - umrlo jih je 111 S COVID-19. Beboti! Še vedno ne vidite razlike? J*ebeš take slovenceljne, ki ne ...prikaži več govorijo kvazi materinega jezika. Stalno pa blejejo, da so kleni slovenceljni hahahahahahaha, vic tisočletja!

    • Avatar right
      right 20:26 06.julij 2020.

      koliko jih pa želiš v osmrtnicah, trola blentava. morda bi bila ti primerna za vzorec. ime ti res pristoji

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 20:56 06.julij 2020.

      @ovčka, raje nam povej kje imate danes srednjespolnika in seksualnega iztirjenca, ki ponareja profile? je šel na centralo, da mu zamenjajo batne obročke v zadnjici ali je dobil tri dni prepovedi komentiranja, ker je celo za radikalne levičarje sramota?

    • Avatar ovca
      ovca 22:40 06.julij 2020.

      Beliducni,odgovora NE veste,potem pa blehate. Kdo vam je kriv,ce imatebiq toliko,kot je pivprecna temperatura cloveja. Ste oac zabiti in vas firer vam ga tlaci natanko tja,kamor sonce nikoli ne posije. No,zdej pa bodite pridjani,zdrkite ga na jajota in... nocka bebci!

    • Avatar ovca
      ovca 22:42 06.julij 2020.

      Right se mal se s svojim neznanhem vn mec,se ti itak vsak normaln rezi. Res si idijot. Najbolj pameten izpades,ko te ni. Nikoli mi ne bo jasno,jako taksne budale prezivite,ko vam namice odlapijo....

  • Avatar Soffistessa
    Soffistessa 00:56 07.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Covid_1984 12:41 06.julij 2020.

    bojči, se ti zavedaš odgovornosti za človeška življenja, ki jih dan na dan uničuješ s tvojo plandemijo in tvojimi fašističnimi ukrepi? ti je vseeno za brezposelne? kaj pa za otroke, ki jim je prikrajšano odraščanje med sovrstniki?

    • alen04 16:48 06.julij 2020.

      če om,enim, da je v I. valu tega virusa umrlo 111 ljudi, da o ostalih niti ne pišem, se zavedaš, da bi lahko med temi žrtvami bil tudi tvoj žlahtnik? Ali se zavedaš????? Lahko ti je pisati takole preko ekrana, ...prikaži več ko boš v tej koži, teh budalaščin ne boš pisal. A se zavedaš????

    • MihaPu 17:59 06.julij 2020.

      Meni hočejo kapitalisti vzeti teško prigaran dopust in to bom javil varuhu človekovih pravic in tudi na EU sodišče. Namreč moj zasluženi dopust ne morem koristiti nikjer, kjer bi želel, saj me lahko pričaka doma 14 dnevna karantena in da ...prikaži več zgubim službo, potem moja družina ne bo imela kaj jesti. Večjega fašizma nismo še doživeli v življenju.

    • Avatar right
      right 20:28 06.julij 2020.

      Miha ostani doma in tezko prigaran denar porabi za kruh in margarino

    • alen04 14:34 07.julij 2020.

      right, podpišem!!! Lenuhi najbolj jamrajo.

    • MihaPu 00:34 08.julij 2020.

      Pa ti bodi doma in inhaliraj novice od PR Kacina, kdo si pa ti da bi mene ali pa moje otroke zaustavil da uživajo nekje drugje kot pa v Sloveniji. Od kje ti ta pravica? Jaz zaenkrat imam za kruh ...prikaži več in margarino, ravno s svojim trdim delom, če pa vi hočete sebe dajati v nič in se prikazati kot vzorne državljane, ki so racionalno doma, potem ste pa OVCE KRETENSKE ZABITE, ki same sebi v zelje skačete in se omejujete.

    • alen04 07:55 08.julij 2020.

      Miha, sedaj, ko si to napisal so še muhe v trans padle. Aja, ne razburjaj se preveč, lahko te kaj stisne....

  • MihaPu 17:57 06.julij 2020.

    BeoviĆka bo vzela visoko provizijo od vlade in farmacevtskih hiš, prosim da inšpekcija preveri njene račune in premoženje ter premoženje vseh doktorčkov po začetni prodaji in ponujanju "zdravila za korono". Hvala.

    • Avatar right
      right 20:31 06.julij 2020.

      prosijo jo za donacijo, da bos potem sel lazje na dopust, blento

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.