Slovenija
14129 ogledov

Beovićeva bi uvedla "solidarnostni prispevek" za necepljene v bolnišnici

Komentarjev 200
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klemenmo 15:45 01.december 2021.

    Podpiram oz predlagam da imajo cepljeni prednost pri zdravljenju v primeru okuzbe. Necepljeni bo pač moral počakati, da se sprazni kaka pojstla na intenzivnem oddelku. Poleg tega pa bi zdravniki morali od necepljenih pridobiti seznam zdravil s katerimo jih lahko zdravijo...

    • Zdravapametnadopustu 18:15 01.december 2021.

      Pa zakaj ne bi necepljenih takoj pred strelski vod postavili? A ni brez veze, da bi zdravnike obremenjevali še s postopki, ki jih predlagate?! :D :D :D

    • Avatar jate
      jate 18:58 01.december 2021.

      klemenči,kaj bluziš??lih tako smo mi davkoplačevalci in plačujemo obv.+dodatno zdr.zavar.tako kot vi,kaj sereš...pol nam naj vrnejo keš z obresti za vsa ta leta...a to pa ne a ,kreteni

    • klemenmo 12:03 02.december 2021.

      imate prav, cepljene je treba dat na intenzivno nego, necepljene pa se zdravi po "naravni poti" in samo z zdravili, ki so že 100 let preizkušena...Tako se tudi reši problem prezasedenih postelj, za necepljene lahko poskrbi kr fajmoštr, ki ti ...prikaži več pride dat zadnjo odvezo...

  • h4ck3r 15:43 01.december 2021.

    Bravo...no končno so začeli tudi razmišljati v tej smeri...če se želim zavarovati za primer poškodb pri bolj rizičnih športih moram plačati več, pa se gre prav tako za zdravo življenje...zakaj potem tile, ki se zavedajo večje možnosti za hospitalizacijo, ne ...prikaži več bi plačali še dodatno v kolikor so hospitalizirani...saj niso naredili ničesar, da to preprečili.

    • igorgeus 20:01 01.december 2021.

      se pravi se ti dopade ameriski stil zdravstvenega zavarovanja

    • gorazd3 20:42 01.december 2021.

      bravo h4

    • h4ck3r 20:54 01.december 2021.

      igorgeus...nekaj si napačno razumel...pišem o slovenskem obstoječem zdravstvenem sistemu in dodatnih zavarovanjih. Osnovno ti žal ne krije veliko in tudi dodatno ti ne pokrije takšnih ekstremov. Država nudi brezplačno cepljenje za vse, torej ima vsak možnost se zaščititi. Tisti ki ...prikaži več pa prostovoljno izivajo usodo in preizkušajo svoj imunski sistem, pač naj potem tudi kaj dodatno prispevajo. Pa to bi se seveda lahko razširilo še na nekaj preostalij področij, ne samo na cepljenje proti covidu.

    • Avatar pantani
      pantani 07:47 02.december 2021.

      "Brezplačno cepljenje", ahahahahahhahah vic stoletja, se vidi kako naivni in ozkogledni ste tisti,ki ste se cepili!!!

    • h4ck3r 09:16 02.december 2021.

      pantani tistih 8€ sem že zdavnaj odplačal za cepivo, medtem ko pa ti boš pa malo težje tistih 10000+€ ko boš pristal v bolnici. ;-)

    • igorgeus 17:20 02.december 2021.

      aha, potem velja za akoholike, debeluhe in kadilce enako?

  • Avatar MS
    MS 15:17 01.december 2021.

    Zavračam zimske gume ker: To je moj avto, moja izbira, moja svoboda! Učinkovitost zimskih gum ni dokazana (vsekakor ni dokazana skozi vse študije ki so jih izvedli proizvajalci sami) Moj sosed Ferdo je bil udeležen v hudi prometni nesreči 9 ...prikaži več9 dni po montaži zimskih gum! Nekater so že na tretjem kompletu gum, to dokazuje njihovo neučinkovitost! Ne veš iz česa so narejene! Magnati gumarske industrije nas ustrahujejo samo da bi postali še bogatejši. BTW gumi magnati so izumili sneg in ga trosijo po

    • Avatar MS
      MS 15:20 01.december 2021.

      2) ....trosijo po tleh Če imam zimske gume me lahko vlada spremlja v sneguPa še tiste antene, ki jih pod pretvezo da so samo ventilčki vgradijo vsakokrat ko menjaš gume. Samo da vedo kje, koliko in kako hitro se voziš.

    • Avatar MS
      MS 15:21 01.december 2021.

      3) Pa na tiste komplete za hitro popravilo...hjao, koliko nanodelcev šele s tistim spustiš v kolo in kakšno sevanje lahko tiste antene povzročijo. Preko gum spreminjajo naš DNK. Izobražujte se, nehajte biti ovce! V sredo takoj po PCT protestih, se ...prikaži večse zberemo še na protestu proti GUMAM.

    • pravičnik77 15:29 01.december 2021.

      in gumo si si vbrizgal v telo.. idiot

    • ančika 16:04 01.december 2021.

      Neke kretenske vzporedbe kdo jih zastopi😫

    • rd2dmk2 16:06 01.december 2021.

      MS, nekaj si pozabil, avto v garaži ne rabi pozimi zimskih gum. oseba, ki skrbi za svojo varnost ne rabi cepljenja. oseba, ki se pa cepi, da lahko serje okoli z virusom, pa rabi malo kako naj rečem, aja bom ...prikaži večm kar vzel besede padarke Beovičke-- solidarnostni prispevek.. torej boste dali cepljeni svoj prispevek, ko tako radi ste po lokalih in ostalih dejavnostih, ki škodijo zaviranju pandemije.

    • smoljo 16:19 01.december 2021.

      Ms se je z letnim odpelalo na polna

    • Avatar MS
      MS 16:19 01.december 2021.

      ančika Neke kretenske vzporedbe kdo jih zastopi => RE: Zastopi jih vsak ki ima vsaj 3 sive celice več od amebe!

    • Avatar MS
      MS 16:22 01.december 2021.

      Zagotovo pa jih razen tebe ne zastopi še smoljo!

    • smoljo 16:24 01.december 2021.

      To bo ja ti pa gvadko tk brihtn da te obe polobli peceta

    • Avatar Mark035
      Mark035 16:28 01.december 2021.

      MS: V tovarni gum SAVA so nov model zimskih gum testirali več kot leto dni, medtem ko so cepiva testirali 0 dni in smo sedaj testni zajčki ljudje. Ni naključje, da zaradi cepiv umirajo zdravi in mladi ljudje in mora ...prikaži več država sedaj plačevati odškodnine zaradi posledic cepljenja.

    • Avatar MS
      MS 16:30 01.december 2021.

      Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je danes dejala, da je napočil čas, da Evropska unija razmisli o obveznem cepljenju proti covidu-19. Tik tak, tik tak!

    • smoljo 16:41 01.december 2021.

      Ms,a zato ko je ona to rekla ,se bomo sli pa kr špiknt.Koji kurac je ona ljudem da bo določevala ,kaj bomo s svojim telesom počeli ? Nas se za svojega briga ,da ji bo fajn ....

    • rd2dmk2 16:42 01.december 2021.

      Ras ne razumem tebe MS, ti moraš res biti zloba na neskončno potenco. kaj te briga , ti škodoželneš ali sem jest cepljen ali ne. TI si in kot praviš si na varnem. HURA. nič ti ne bo , če ...prikaži veče sem jest kužen, nič nimaš od tega če jest zbolim ali umrem, ali pač ? ne boš dobil mojih ledvic mogoče, če umrem za c-19. Jest tebe MS ne sekiram, ker si se cepil. me pa skrbi, da boš verjetno ti med prvimi ki boš cepil necepljene, samo se mi zdi da ne s cepivom ampak z mešanico svinca, ko si tako nastrojen.

    • Odrešenik 16:53 01.december 2021.

      MS = antireklama za cepljenje hhaha

    • Avatar MS
      MS 16:55 01.december 2021.

      rd2dmk2svetujem ti da svoj komentar prebereš vsaj 3x preden ga daš v objavo da te ne bo potem sram! Na ta način lahko komentiraš s svojimi somišljeniki v Cafe ČEDO!

    • Avatar MS
      MS 17:23 01.december 2021.

      rd2dmk2, To in zgolj to je moj motiv da nagovarjam antiwaxerje;=============> 8. nov. 2021 UKC Maribor "Kar 85 odstotkov bolnikov, ki potrebujejo intenzivno nego, ni cepljenih. ==> 4. nov. 2021, UKC ljubljana: => Ogromna večina bolnikov je necepljenih. Na oddelkih ...prikaži večlkih prevladujejo necepljeni, na navadnih oddelkih jih je 60, na intenzivnih pa kar 80 odstotkov. Le s cepljenjem, bomo uničili gojišča virusov in tako premagali pandemijo! Res te ne razumem rd2dmk2!

    • Avatar MS
      MS 17:26 01.december 2021.

      Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je danes dejala, da je napočil čas, da Evropska unija uvede obvezno cepljenje proti covidu-19. Tik tak, tik tak!

    • bobubob 17:45 01.december 2021.

      Kdor drugemu jamo koplje je grobar. Pa kljub temu bo tudi zanj skopana jama...

    • rd2dmk2 17:46 01.december 2021.

      MS v nasprotju s tabo od uvedbe virusa covid v sloveniji nisem bil v nobenem lokalu. predvsem pa ne v nekem Cafe Čedo, kjer mogoče ti razpletaš svoje zlobne misli do drugih državljanov.. ok MS res bi rad videl vas ...prikaži večvas cepljene, kaj boste potem naredili, ko boste s prisilo vse cepili, pa bo še vedno sranje. ker cepljenci se niste cepili zaradi vseh načel cepljenja, ampak samo iz enega razloga, in to ni skrb za svoje in tuje zdravje, ma kje pa, edina skrb je da serjete povsod in po vseh še naprej.

    • Avatar MS
      MS 18:07 01.december 2021.

      rd2dmk2, Zaradi cepljenja so že premagane črne koze, kmalu pa pričakujemo izkoreninjenje otroške paralize. Zmanjšuje se tudi število zbolelih za drugimi virusnimi boleznimi. Cepljenje je namreč najučinkovitejša zaščita proti boleznim, ki so lahko zelo nevarne, celo smrtne, a to je ...prikaži veče trdobučnim antivaxerjem usranim od strahu ki je posledica neznanja in propagande teoretikov zarot, nemogoče zabiti v prazne glave! Ostala je samo še prisila!

    • Avatar MS
      MS 18:08 01.december 2021.

      Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je danes dejala, da je napočil čas, da Evropska unija uvede obvezno cepljenje proti covidu-19. Tik tak, tik tak

    • pravičnik77 18:13 01.december 2021.

      MS proti črnim kozam si bil cepljen 1x v življenju in te je obvarovalo. Proti Covidu boš cepljen X-krat, pa boš zaradi Covida še vedno lahko umrl... če ne boš pred tem zaradi cepiva

    • Avatar MS
      MS 18:18 01.december 2021.

      pravičnik77 tvoja beseda proti svetovni medicinski znanosti je na prvi pogled smešna, je pa v bistvu tragična za nekoga ki je zaslepljen neuki antovaxer!

    • pravičnik77 18:19 01.december 2021.

      MS... samo da ti veš kako je prav

    • Avatar MS
      MS 18:26 01.december 2021.

      pravičnik77, Le znanost ve kako je prav, nikakor pa ne razni teoretiki zarot in njihovi neuki zaslepljeni sledilci!

    • Avatar pantani
      pantani 18:41 01.december 2021.

      UKC Maribor prazen,imam video posnetek,UKC Ljubljana, bil danes notri,vse prazno, na vsake toliko časa se zasliši glasen krohot iz ordinacij!!! Banda pokvarjena!!!

    • Avatar MS
      MS 18:50 01.december 2021.

      Pantani objavi te posnetke če jih nisi sanjal! Daj povezavo ali vir kjer so ti posnetki dostopni! Bojim se da se boš skril v mišjo luknjo ali se poskušal z tebi lastnim pravljicam izviti iz govna v katerega si se ...prikaži veče sam spravil! ==> Čakali smo 2 dni a pantani pričakovano ni objavil linka, vira in serje naprej! Podatkov ni ker jih ne more biti! A njegova neumnost ga goni da se kar naprej smeši na tem forumu! Kretenu pač ni pomoči!

    • igorgeus 20:08 01.december 2021.

      MS, svetovna primerjava. probaj se tako: za zascito proti nosecnosti imas na razpolago: 1. kontracepcijo, ki ti verjetno nudi nekje med 40% in 60% zascite, 2. pazi metodo in 3. abstinenco. bi se v resnicnem zivljenju res odlocil za kontracepcijo?

    • Avatar pantani
      pantani 07:19 02.december 2021.

      MS, na mojem osebnem telefonu!!!

    • Avatar MS
      MS 09:47 02.december 2021.

      pantani, mar res? Glej tudi jaz imam na mojem osebnem telefonu posnetek kako te v prisilnem jopiču peljejo na Studenec! LOL, LOL! Oba podatka tvoj in moj sta enakovredna ==> DEBELA LAŽ! Le moj podatek je SARKAZEM na tvojo naivno ...prikaži več in neumno laž, ti pa ŠE kar vztrajaš in se smešiš na tem forumu!

    • rd2dmk2 09:53 02.december 2021.

      MS nobene od bolezni z cepljenjem nismo izkoreninili.. smo jo samo dali v hibernacijo. takoj ko se cepljenje ustavi vse izbruhne nazaj. jest sem se cepil proti tetanusu z živim cepivom , pa vem kako so zdravniki bili preplašeni- ne ...prikaži večne jest, zdravniki. zakaj sedaj niso. jest se sam odločam o tem ali bom preživel ali umrl, tako kot se odločim ali kadim , ali pijem alkohol ali pa jem bel kruh. in cepljenje na 3 mesece ima enak učinek kot antibiotik za vsak drek. potem pa pridejo MRSA in smo fuč.

    • Avatar MS
      MS 10:48 02.december 2021.

      rd2dmk2, hibernacija ali nekontrolirano širjenje okužb z vsemi katastrofalnimi posledicami! Kaj je zate pravilen izbor? => Praviš: " jest se sam odločam o tem ali bom preživel ali umrl" => To je čisto OK vendar samo toliko časa dokler s ...prikaži več svojim ravnanjem ne odločaš o preživetju in smrti drugih! Dopuščam možnost da se ti držiš vseh varnostnih ukrepov, a velika večina antivaxerjev ignorira vse te ukrepe in celo zanika obstoj virusa in pandemije in veselo širijo okužbe!! ZATO OBVEZNO CEPLJENJE!

    • Avatar MS
      MS 10:52 02.december 2021.

      22. člen zakona o nalezljivih boleznih => Obvezno je cepljenje: - proti hemofilusu influence b, davici, tetanusu, oslovskemu kašlju, otroški paralizi, ošpicam, mumpsu, rdečkam in hepatitisu B; proti steklini, rumeni mrzlici, trebušnemu tifusu, klopnemu meningoencefalitisu, gripi, tuberkulozi in drugim nalezljivim ...prikaži večim boleznim, če obstajajo določeni epidemiološki razlogi in tako določa program iz 25. člena tega zakona.

    • Avatar MS
      MS 10:59 02.december 2021.

      Le administrativni dopis covida19 na obstoječi seznam bolezni ki podležejo obveznem cepljenju in bodo antivaxerji pridno stali v vrsti za prvi, drugi,tretji odmerek!

    • Avatar pantani
      pantani 11:48 02.december 2021.

      A ti se sam sabo pogovarjaš, no,potem si res zrel za Studenec,pa upam da na moj oddelek prideš, kjer delam!!!

    • Avatar MS
      MS 11:56 02.december 2021.

      pantani, spet ena tvojih laži! Nihče ne more delati v prisilnem jopiču! Še riti si ne moreš obrisati! Smrad širiš!

    • rd2dmk2 17:12 02.december 2021.

      MS kako naj ti dopovem . bom še en primer dal ti dal. ljudje se cepijo, eni ker jih je strah bolezni, drugi, ker bi radi živeli tak kot prej, samo da precej prehitevajo. torej, prosim te za naslednje, je ...prikaži več pri nas obvezno uporabljat masko zunaj na prostem, če med osebami je razadalja manjša od 1.5m. no sedaj pa te vprašam, koliko cepljenih jo uporablja v tem primeru in zakaj ne. rad bi te opozoril, znanje in informacije so važne, teh pa je na žalost občutno premalo. in še ti širi prave informacije

    • Avatar MS
      MS 17:31 02.december 2021.

      rd2dmk2 Ena sama napaka (mogoče celo namerna) je v tvoji predpostavki in sicer da cepljeni ne upoštevajo varnnostnih ukrepov kar absolutno ne drži! Cepljeni so svojo solidarnost do drugih, svoje razumevanje problema pandemije dokazali že s tem da so se ...prikaži več cepili in se po praviludržijo vseh ukrepov! Tiste ki srečuješ brez mask brez varnostne razdalje so iz vrst tistih ki zanikajo obstoj pandemije in priseženi anticepilci! Logika te jebe dragi moj Gorjan!

    • Avatar pantani
      pantani 20:24 02.december 2021.

      V Nemčiji bo prisilno cepil vnuk Joshefa Mengela. Kot je že stari ata dejal, je vse to prostovoljno, varno, zanesljivo......

    • rd2dmk2 09:41 03.december 2021.

      MS ne jebe me logika, mene jebejo dejstva. na žalost.ker ljudi ki jih opisujem so C-E-P-L-J-E-N-I !! ti je zdaj jasno. in še enkrat ti povem, ker si slep od svoje ideje, ki sigurno nima dobrih namenov, ampak grem stavit ...prikaži večvit da imaš od tega nakladanja materialne koristi tako ali drugače. si bral , sem bil cepljen proti tetanusu, ampak, ker sem bil alergičen na eno (1) zdravilo so imel dohtarji usrane gate. dons jim pa to ni mar. tako, kot večini cepljenih ni mar dejstvo , da so prenašalci virusa.

    • rd2dmk2 09:44 03.december 2021.

      in MS logika, ki naj bi jebala mene pravi naslednje.. virus se lahko eliminira samo na en način, da mu zmanjka "žrtev" ( ne v smislu mrtvih ) ampak , da nima novih gostiteljev. torej po logiki, ki me jebe, ...prikaži več, virus ubijemo, če mu preprečimo razmnoževanje. kar pomeni izolacija in testiranje. ja če bi cepivo to preprečilo se gremo vsi cepit, tudi jest, tako pa po domače povedano, smo kot mladi mački ki lovijo svoj rep, dons se cepim jutri, pa imam nov sev virusa., ki ga delim okoli.

    • rd2dmk2 09:48 03.december 2021.

      torej, je cepljenje brez veze, ker mi v telo vnaša neke snovi, ki niso ravno najbolj zdrave. ok. že vpiješ pa jem poli salamo in žvečim orbit. imaš prav. samo povej zakaj so zdaj ugotovili da tisto kar naj bi ...prikaži veči reševalo pri cepivu AZ, dejansko dela krbne stredke, zakaj ne morejo ljudem lepo dati zelo zelo oslabelega virusa da bi telo dejansko našlo nasprotnika in ne neke lažne napadalce, ki "zafrkavajo" naš imunski sitem.

    • rd2dmk2 09:52 03.december 2021.

      in za konec. nekaj tako za hecni razmislek. rad berem ZF. ljudje imajo vizije.. včasih hecne, včasih , strahotne, včasih pa lepo napovejo prihodnost, recimo 7 let po smrti zadnnje čebele bo konec sveta in ne vemo s čim se ...prikaži večse bomo tepli v 3 svetovni, vemo pa da se bomo v 4 s fičafajem. no zgodba iz ZF pravi da so zemljo napadli vesoljci, ki so se hranili z energijo, kako so se jih rešili, na raketo so dali atomsko bombo in vesolcji so j sledili v vesolje.. in tik pred umrtjem vesoljcev,

    • rd2dmk2 09:57 03.december 2021.

      ki so se shirali v lovu za energijo je pametna zemljska budala naredila......BUUM in nafutrala vesoljce z energijo... nauk..ti bodi doma, jest bom doma, vsi bodimo stran od drug drugega in stradimo virus. stradimo.. boste zdržal mesec..ali boš MS večno ...prikaži večo v strahu, da ti tazadnja doza cepiva ne prime ravno dobro in te nov sev virusa potamani. sorry veliko sem napisal, vem da boš težko težko prežvečil, ampak počasi, pa bo šlo....če je pa preveč pa k čebelarju po med in propolis.

    • Avatar MS
      MS 10:01 03.december 2021.

      rd2dmk2, drži jebejo te dejstva! Dejstva, da si neuka polpismena ovca ki bolj verjame šarlatanom ki širijo teorijo o globalni zaroti kot uradni medicinski znanosti! Jebejo te dejstva da šarlatani brez mediicinskih znanj širijo famo kako cepiva mrnk niso raziskana ...prikaži več čeprav so to vrsto cepiv raziskali že daleč nazaj ob prvem izbruhu Ebole! Jebejo te dejstva da ne priznavaš znanstvenih dejstev! In nakoncu, jebe te dejstvo da si inerten trdobučen gorjan!

    • rd2dmk2 10:15 03.december 2021.

      MS ne pozabit od kod je minister za bolezen.....in ker si tolk pameten..jste pa tako zabit inerten . pač vem , ker je to dejstvo da so zdravniki sodelovali v kampanjah za popularizacijo kajenja.. ja to je bilo v 30 ...prikaži več letih 20 stoletja... razvoj gre naprej.. ljudje tudi, spoznanja tudi. mogoče bodo pa .. čez 100 let naši potomci spoznavali iz dokumentarnih oddaj kako so zdravniki popularizirali strupen način , ki se mu reče cepljenje..

    • Avatar MS
      MS 10:41 03.december 2021.

      rd2dmk2, po tvojem zadnjem postu se je vsa medicinska stroka zarotila proti pacijentom! Poularizirali so kajenje, danes popularizirajo strupena cepiva! Jutri pa kako drugo sredstvo za pomor ljudstva! Ti si resno bolan! Ko ti bo covid stisnil muda kam boš ...prikaži večš šel? Aja seveda k čebelarju po med in propolis! A ne bo treba dragi moj gorjan! Obroč okrog nevarnih anticepilcev se stiska in kmalu boste stali v vrsti za prvi,-.....drugi ...... tretji .....odmerek! Tik tak Tik tak,,,,,,,,

    • rd2dmk2 10:43 03.december 2021.

      MS meni še dela tika tak, teb je pa že odbilo..

    • Avatar MS
      MS 11:25 03.december 2021.

      1) rd2dmk2, Po vaših antivaxerskih prognozah (ker sem cepljen med prvimi) bi sedaj moral že bivakirati onkraj mavrice! A glej ga hudiča tu sem, čil in zdrav in po tretjem odmerku veselo tlačim površje naše zemljice! Veliko tvojih istomišljenikov pa ...prikaži več že voha marjetice odspodaj! Tudi v bolnicah je 80% anticepilcev ki jim covid odmerja preostali čas!

    • Avatar MS
      MS 11:27 03.december 2021.

      2) rd2dmk2, Hvaležen bodi da osveščene vlade skrbijo tudi za tiste ki jim pomanjkljivi iq ne dovoli razumevanja znanstvenih dosežkov medicinske stroke, in so slepi sledilci šarlatanskih teorij! Tudi tebe bojo pocepili in te rešili pred zlodejem covidom, seveda če ...prikaži veče te ta prej ne ujame! No ja, v tem primeru ti ostanejo še propilis med in molitve!

    • smoljo 12:06 03.december 2021.

      Ms,glejga zlomka tudi necepljeni šeee vedno teptamo to zemljico,tak isto kot cepljeni ...tako da smo gladko na istem ....malo se zamisli zdaj ...mogoc ti tik tak potegne ali pa sploh ne

    • Avatar MS
      MS 12:41 03.december 2021.

      smoljo, mogoče imaš srečo da te ni še doletelo kot večino tvojih istomišljenikov, te bo pa prej al slej brez skrbi! Vsi cepljeni in necepljeni bomo prej al slej prišli v kontakt s virusom! Takrat se pa začne diferencijacija! Podatki ...prikaži več kažejo da je hospitaliziranih in na intezivi kar 80% necepljenih, posledično tudi temu primerljiv procent umrlih ki vohajo marjetice od spodaj! A ne sekiraj se, cepljen boš prav kmalu!

    • smoljo 12:52 03.december 2021.

      Ms,za info ,to sem prebolel ko še nobene panike ni bilo o tem ,kot so bili otroci leta 2020 januarja v velikem stevilu bolani ,tako da sm to dal skozi ,in ja po tistem me ne lovi ta virus vec ...prikaži več ...cepljen ,nop .vsak je svojega telesa vladar in pika .zate pa ne vem ,si verjetno popustil ...

    • Avatar MS
      MS 13:12 03.december 2021.

      smoljo, da je vsak svojega telesa gospodar drži le v normalnih razmerah! V izrednih razmera kot so na primer vojne, trenutno pa pandemija to pač ne drži! V vojnah je prisilna mobilizacija, v pandemijah pač prisilno cepljenje! Zelo kmalu boš ...prikaži več zavihal rokav za prvi.....drugi.....tretji.....in x odmerek! Izuzeti bodo le tisti ki imajo medicinske kontraindikacije!

    • Avatar pantani
      pantani 13:13 03.december 2021.

      Samo pri nas je 30% cepljenih v bolnišnicah že konstanta zadnje 3 mesece, kar nikakor ni logično, če je 85% kritične skupine precepljene, en velik del od ostalih 15% pa prebolevnikov. In tem cepljenim je v večini primerov imunost potekla... ...prikaži več Povsod po svetu poročajo, da od avgusta naprej prevladujejo predvsem cepljeni po bolnišnicah, saj je logično, če je večina cepljenih!!

    • Avatar pantani
      pantani 13:13 03.december 2021.

      Samo pri nas imamo konstanto 30% že od takrat naprej, ko en teden niso bili ti podatki dostopni na Covid sledilniku. CEL TEDEN, so si formulo zmišljevali.... da bo računala 30% . ...eni pa še kar verjamete...

    • Avatar MS
      MS 13:39 03.december 2021.

      pantani 26. To so ekzatni podatki => 11. 2021 Alenka Strdin Košir, zdravnica,UKC Maribor ki zdravi bolnike z najhujšo obliko covida. »Okoli 85 odstotkov ljudi, ki jih sedaj zdravimo na našem intenzivnem oddelku, je necepljenih« => pantani se je bahal ...prikaži večal da ima video posnetek ki dokazuje nasprotno in se DEBELO ZLAGAL! To so manipulacije uranih strahopetcev ki se bojijo igle ker so nasedli šank imunologom!

    • smoljo 16:28 03.december 2021.

      Ms gvadko nebo ne 1 ,2 in x krat,ti pa izvoli ...

    • Avatar MS
      MS 16:39 03.december 2021.

      smoljo, kdo te bo pa vprašal za privolitev?

    • bobubob 17:49 03.december 2021.

      Nasilje rodi nasilje.

    • Avatar MS
      MS 18:28 03.december 2021.

      bobubob, točno tako! Nasilje neimnih in nevarnih antivaxerjev ki se jih ni dalo prepričati z lepo besedo je moralo rezultirati v nasilje obveznega cepljenja! Gre za globalno pandemijo in edini način za obvladovanje le -te je obvezno cepljenje! Nihšče ne ...prikaži večne bo ušel! Priravite se in zavihajte rokave!

    • bobubob 18:38 03.december 2021.

      Ja, in potem tako naprej....upam, da res nihče od teh zastrupljevalcev ne bo ušel, za začetek recimo roki pravice....

    • smoljo 19:49 03.december 2021.

      Ms,a kdo ,haha vaxserji ziher me .sm ti napisal ,svojega telesa sm sam gospodar .V zgodovini so hotli na silo ze marsikaj un kaj je bilo ,na silo so bili zatrti ,poikusi,tako bo tudi z prisilnim cepljenjem .A si se ...prikaži več ze javil ,da nas boš lovil ,da vemo kdo si ...

    • rd2dmk2 08:41 04.december 2021.

      MS ali jest tebe silim da se ne cepiš ali ti mene siliš da se jest cepim ? kdo koga POSILJUJE ?. glede tega da te spravljam v nevarnost, ker te lahko okužim, ker nisem cepljen pa sedaj vprašaj Švicarje, ...prikaži več ko zahtevajo obvezno testiranje vseh tudi cepljenih in prebolelih za vstop v državo. Barbados od vsakega turista terja 3 dnevno karanteno , ne glede ali je cepljen in za povrh še testiran. in za konec še tadnja vest is AstraZenece. JUHU. so sami priznali da cepivo povzoča strdke, SAMI !!!!!

    • smoljo 10:29 04.december 2021.

      Rd2...saj MS ti nev verjev ,on je zabetoniran waxser,ker ga od znotraj žre zavist,da so ga na suh nategnali ,ups se zgodi .

    • Avatar MS
      MS 10:42 04.december 2021.

      rd2dmk2 , o tem kdo koga v kaj sili in kdo je je agresiven: => 03. september 2021 ob 21:32 V stavbi TV Slovenija se je zvečer zgodil incident. Anticepilci so vdrli v naše studie. Pri tem jim je uspelo ...prikaži več vdreti tudi v studio informativnega programa. Posredovati je morala policija in približno 20 anticepilcev ki niso nosili mask, odstranila iz stavbe. Vdor se je zgodil okoli 20.30.

    • Avatar MS
      MS 10:43 04.december 2021.

      1) rd2dmk2 , o tem kdo koga v kaj sili in kdo je agresiven: => 8. septembra, 2021 V Kamniku je danes ponoči zagorel kontejner namenjen opravljanju hitrih testov na novi koronavirus. Na kraju požara so gasilci našli tudi letake ...prikaži več z napisi, ki pozivajo k svobodi ljudstva in ustavitvi “PCT terorja”. S PU Ljubljana so sporočili, da je zagorel manjši leseni objekt, nato pa se je ogenj razširil še na kontejner, kombi in osebni vozili.

    • Avatar MS
      MS 10:45 04.december 2021.

      2) rd2dmk2, o tem kdo koga v kaj sili in kdo je agresiven:=> Na kraju so posredovali gasilci, ki so požar pogasili in policisti, ki so zbrali prva obvestila in zavarovali kraj. Da je zagorel kontejner za opravljanje hitrih testov ...prikaži večv na novi koronavirus, so potrdili tudi pri Prostovoljnem gasilskem društvu Kamnik. Na kraju požara so gasilci našli tudi liste z napisi, ki pozivajo k uporu proti cepljenju!

    • rd2dmk2 12:14 04.december 2021.

      bog že kaznuje avstrijce. mozart kugle šle v stečaj...

    • Avatar MS
      MS 12:36 04.december 2021.

      1) Kugle gor al dol, obvezno cepljenje bo veljalo za vse, ki živijo v Avstriji Kdor se ne bo odzval na določen termin za cepljenje, ga bodo pristojni opomnili in mu odredili nov termin. Kdor bo gluh na ta poziv, ...prikaži več, ga bodo v roku štirih tednov opomnili še drugič in mu določili rok za cepljenje. Če se do takrat ne bo cepil, ga čaka 3600 evrov kazni ali štiri tedne zapora.

    • Avatar MS
      MS 12:40 04.december 2021.

      2) Plačilo globe ali bivanje v kehi samosvojega posameznika ne reši obveze cepljenja. Zahteva po cepljenju se bo ponovila, neupoštevanje zahteve pa bo sankcionirano s 7200 evrov kazni. Tik tak dragi moj gorjan, kmalu boš tudi pri nam zasukal rokav! ...prikaži več Ker smo demokratični boš lahko izbiral mad Pfizerjrm in Moderno!

    • rd2dmk2 12:41 04.december 2021.

      se že selim v avstrijo, vau 4 tedne zastonj košta in polni penzion.. doma izklopim gretje pa luč, madonca pri tehle podražitvah, pa še dunajski šnicl in kartofel salat zastonj. njami..škoda da šele februarja, zdej ko je najhujš pa ni ...prikaži več . eh saj sem vedu da tile avtrici nimjo pojma.

    • smoljo 12:43 04.december 2021.

      ms ,sweet dreams ,wake up ,wake up,that shit will kill you ...

    • Avatar MS
      MS 12:53 04.december 2021.

      rd2dmk2, dunajski šnicl in kartofel salat zastonj povrh pa še 3 odmerke cepiva zastonj! Avstrici so humani in darežljivi ne kot ti in tvoji "vohrni" Gorjani! A jasno si pokazal tudi svoj karakter! Za zastonj dunajski šnicl in kartofel salat ...prikaži več si pripravljen odstopiti od svojih antivaxerskih načel in zavihati rokav!

    • Avatar MS
      MS 14:39 04.december 2021.

      Vsak ima svojo ceno! => Piers Corbyn, najslavnejši britanski goreč nasprotnik cepljenja je pred skrito kamero sprejel kuverto, za katero je verjel, da vsebuje j 12 tisoč evrov za njegov molk o cepivu AstraZeneca. Corbyna sta na limanice ujela znana ...prikaži večana šaljivca z YouTuba, ki sta se pretvarjala za milijonarska delničarja AstraZenece. => Naš goreči antivaxer rd2dmk2 pa je pripravljen odstopiti od svojih antivaxerskih načel in zavihati rokav za dunajski šnicl in kartofel salat!

    • Avatar pantani
      pantani 19:08 04.december 2021.

      Za vse cepljene, ki se tako arogantno obnašate do nas necepljenih, ki nas ponižujete, besedno napadate in nam želite odvzeti tudi možnost obiska zdravnika, v primeru, da zbolimo, želite, da si sami plačamo svoje zdravljenje, kljub temu, da tudi mi ...prikaži več poravnavamo vse svoje obveznosti....

    • Avatar pantani
      pantani 19:08 04.december 2021.

      ...ENO VPRAŠANJE IMAM ZA VAS. GLEDE NA TO, DA V ZDR- AVSTVENIH IN SORODNIH POKLICIH NISMO VSI CEPLJENI, BOSTE DOVOLILI, DA VAM POMAGAJO NECEPLJENI ZDRAVSTVENI DELAVCI, ALI BOSTE RAJE UMRLI, ČE BOSTE POTREBOVALI NAŠO POMOČ??? ODGOVOR PROSIM!!!

    • smoljo 19:37 04.december 2021.

      Pantani ,ms bo ziher zahteval ,da se umakne takšen.Kot v islamskih državah (nekaterih),ženska doktor,se ne sme dotaknit moškega ...to bi ms ziher

    • rd2dmk2 00:18 05.december 2021.

      MS kolk si ti beden. jest vsaj imam jajca da priznam da se prodam za šnicl, ti ma nimaš tolk beljaka, da bi dojel da se niti prodal nisi ampak si se šenkal zato da prideš do šnicla. ne vem ...prikaži večm kako sploh živiš ob dejstvu, da so enim plačač 50€ za ceplenje, tebi pa -- nič...

    • Avatar MS
      MS 11:52 05.december 2021.

      V mavričnih kvartih so danes "dame" ki dajo za burek in "gospodje" ki dajo za šnicl! "gospoda" mrd2dmk2 ste včasih lahko kupili s "Dunajcem"! Sedaj v kriznih časih mu je cena padla in da tudi za kos "Pasje radosti" ===> ...prikaži večti" ===> P.S. Opravičujem se resnim in dostojnim komentatorjem za trenutni nivo komentiranja, a to je pač nivo ki ga gorjan rd2dmk2 edino razume! ==> In tu na tem mestu izstopam iz vsakega poizkusa komunikacije na takem nivoju!

    • Avatar pantani
      pantani 07:37 07.december 2021.

      Kačji strup lahko spiješ, pa ti ne bo nič, če ga daš v žilo, te pa pobere. Lahko pogoltneš zrak, pa boš zgolj rignil, pa ga daj v žilo in te pobere. Spij en štamperl šnopca, pa boš dobre volje, ...prikaži več daj si ga v žilo, pa te pobere. Toliko samo za začetek. Sicer pa je škoda razlagat človeku, ki po dveh letih nategovanja ni dojel, da ga nategujejo!!!

    • Avatar MS
      MS 09:55 07.december 2021.

      pantani, operiraš s delnimi resnicami in zlonamerno zavajaš kajti: 1) V žilo se medicinsko injicira marsikaj kot so - fiziološka rastopina, močni sedativi na bazi morfija i.t.d, i.t.d in te ne pobere! 2) V žilo si odvisniki vsakodnevno leta in ...prikaži več leta injicirajo Heroin in jih ne pobere če ne predozirajo! 3) Cepiva se nikoli ne injicirajo v žilo (intravenozno) temveč vedno v mišice (intramuskularno), Beden naiven nakladač si! Tebi lahko nasedejo le modeli s iQ-jem podobnim tvojemu!

    • Avatar MS
      MS 10:02 07.december 2021.

      In če kdorkoli v prevajalnik vstavi nick-name "pantani" bo v hipu izvedel kakšna je vsebina podstrešja tega izgubljenega modela!

    • Avatar pantani
      pantani 10:58 07.december 2021.

      Moje podstrešje je pospravljeno, medtem ko je tvoje (predvidevam) razmetano in polno prahu.

    • Avatar MS
      MS 11:10 07.december 2021.

      No dragi moj " sam si si nadel nick "pantani" ki v prevodu pomeni "močvirje" =>in to je nedvoumen dokaz vsebine tvojega podstrešja! Imaš pa všeček od mene za tvoje iskreno priznanje!

    • Avatar pantani
      pantani 11:18 07.december 2021.

      Marko Pantani, moj vzor v kolesarstvu!!!

    • Avatar MS
      MS 11:27 07.december 2021.

      "Pantani" ti je lahko vzor, a tvoj nick "pantani" razkriva vsebino tvojega podstrešja: => MOČVIRJE

    • bobubob 14:45 07.december 2021.

      Kdo bo prvi od 'zvezdnikov', ki bo, v veliko olajšanje večine prebivalstva tule, končno na glas spregovoril - ja kje pa so ta cesarjeva oblačila... in s tem zaključil čase, ko je bila kognitivna distanca 'IN', novorek(npr. 'usmerjena pozornost' zdravnika, ...prikaži več, ki je odrezal napačno nogo) pa običajna dnevna manira.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.