Slovenija
4294 ogledov

Beovićeva ne ve, ali strokovna skupina še deluje ali ne

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • trtmrtsmrt 16:56 16.december 2020.

    Nič čudnega za to lopovsko vlado. Kaos,laži,sprenevedanje,podtikanje,kreganje z vsemi ki jim niso po godu... ČIM PREJ AMPAK RES ČIM PREJ POTERAT TO SĐS SEKTO IN NJIHOVE PIZDOLISCE V MAĐARSKO!! Mamu vam nesposobnu..

  • Avatar ovca
    ovca 17:29 16.december 2020.

    Saj ne rabimo strokovne skipine. Vlada ima pac stekleno kroglo,zato vse ve. 🤣🤣🤣. So pa kot 🐔🐔🐔 brez glave...

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 18:38 16.december 2020.

      Nova služba, distanciranje od odgovornosti, nič ne ve, jaz pa že ne ...

    • Jambor 23:21 16.december 2020.

      Ovca je žival,ki zaupa svojemu"pastirju",jo vodi čredni nagon,daje volno,meso,mlek.. in glasove na volitvah. Ker evolucija napreduje, je zraven napredovala tudi ona.Zaposlila se je kot"piarovka" nekoga(ne zamenjat besede z pijavka, gre za različni vrsti,ki pa imata sorodna nagnenja).Ovca je namreč ugotovila,da ...prikaži veča se je boljše pritoževati zaradi zaprtih frizerskih salonov,ukrepov,vstat ob 11.uri ... in za isto plačo ni treba dat mesa,volne,mleka,.. to je naša avtohtonaOvca-plačana Ovca.Zaščitena!

    • trtmrtsmrt 23:36 16.december 2020.

      Imamo pa tudi brezvretenčarje ki slepo verjamejo firerju čeprav ves svet vidi kakšna budala je.

  • vzev 16:30 16.december 2020.

    Saj je popolnoma vseeno ali imamo strokovno skupino ali ne. Tako ali tako se vse naredi tako kot vlada reče.

  • Friderik1950 16:53 16.december 2020.

    Bo že res. Zelo slučajno sem pred dnevoma gledal odgovore Gantarja Bandelliju na njegova vprašanja v državnem zboru, kjer je povedal, da se pri ukrepih naslanja predvsem na tujo literaturo, na ravnanje sosednjih in skandinavskih držav, predvsem pa želijo posnemati ...prikaži večmati Nemčijo. Če se nauči še malo excela, da lahko preigrava stolpiče in grafe obolelih, je praktično, pardon, smo praktično zmagali. Adijo pamet.

    • Avatar DagobahCitizen
      DagobahCitizen 18:50 16.december 2020.

      Excel. Ni nujno. Vse to lahko poštima in še več, njegova zaupnica na ministrstvu Biserka, ki je pred leti na sodišču priznala krivdo za tri kazniva dejanja, ki so povezana z vdiranjem v elektronsko pošto sodelavcev.

  • Avatar right
    right 17:46 16.december 2020.

    ti trola še za sebe ne veš ali si prištevna ali nisi a ti lahko mi tukaj povemo, da si trola vseh trol in še gnilo pokvarjena

  • jezero 18:07 16.december 2020.

    Tudi s pomočjo Beovićeve smo postali evropski prvaki po številu umrlih na število prebavilcev. Zato so jo pa izvolili za predsednico Zdravniške zbornice Slovenije.

    • Janez_53 18:48 16.december 2020.

      Strokovna skupina je verjetno morala upoštevati mnenje "najvišjega", če ne, bi lahko pričakovali težave.

  • Janez_53 18:47 16.december 2020.

    Zato se Beovićevi sedaj pravzaprav fučka glede strokovne skupine. Usedla se bo na udoben stolček, plačo pa je tako ali tako že zrihtala predhodnica, Zdenka Čebašek Travnik.

  • Mary_Buchholtz 19:53 16.december 2020.

    Zapustil sem službo in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 USD na uro od doma. zaslužim 25 tisoč dolarjev na mesec s spletnim delom 3 ure dnevno. ... >>>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • maketar 14:03 17.december 2020.

    www︎.︎Vytran︆.︆net - oddličen projekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • sepdesupp 10:35 17.december 2020.

    www︎.︎Vytran︆.︆net - odličen prrojekt za odrrasle, ki želikko najti parrtnerja za seks

  • ode 18:37 16.december 2020.

    14.12.2020 v bloku pri poštnih nabiralnikih. Starejša ženska z umazano, mastno masko, isto še od marca letos, malomarno nameščeno pod nosom. Zahtevam, naj jo da čez nos. »Ne bom, ker sem pljučni bolnik«, odgovori. Vztrajam, zato začne »zjat« nad mano. ...prikaži več Nato si z roko, z dolgimi nohti, črnimi zaradi posušenih izločkov vseh njenih telesnih odprtin, potegne masko pod brado, široko razpre čeljusti in »huškne« vame: »Huh! Evo ti!«, tako, da je njena gornja proteza, obilno obložena z belkasto »smetano"

    • ode 18:38 16.december 2020.

      «, padla na spodnjo, da se je slišal glasen »škljoc«, mene pa je objel grozovit smrad po gnilem, da so me celo oči zapekle.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.