Zdravje /zdravje/aktualno
19891 ogledov

Covid-19 v Sloveniji: "Skrbi nas, to je že neke vrste vzorec!"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 21:11 27.junij 2020.

    Spet bo na vsakem TV kanalu,radijski postali,časopisih "poln kufer" Kacina,Beovićke,Kreka,pa še katerega od tistih,ki so najzaslužnejši za drugi val,ki se je pričel nezadržno širiti preko naše države z odprtjem mej za praktično cel svet.....

  • suineg78 19:29 27.junij 2020.

    Smrtonosen virus, ki ga ubije navadna "zajfa". Smrtonosen virus, ki ima inkubacijsko dobo do tri tedne. Smrtonisni virus, ki ima smrtnost 0.3%. Tu stejemo samo umrle zaradi virusa. Oni ki so umrli z virusom ne stejejo.... "Strokovnjakinja", natakni si masko in utihni.

    • oneh 20:19 27.junij 2020.

      Kljub majhnemu % je to 6000 umrlih zaradi virusa. Poleg lahko daš še nekajkrat toliko ljudi, kateri si imeli kronične bolezni in bi brez okužbe lahko živeli še leta in leta. Mir bo šele, ko bo vsaj 70% prekuženost ali ...prikaži več cepivo. Torej, če si ti, tvoji sorodniki, prijatelji in tebi podobni okužite in v večini preživite (0,3 % je pa itak skoraj nič) se meni in mojim bližnjim ne bo treba okužit5i. Zato- samo navali v gužvo.

    • Covid_1984 20:51 27.junij 2020.

      6.000 s tem da so številke napihnjene na veliko, vmes pa smo zaradi mene pozabili na stvari, ki dejansko ubijajo. slišal kdaj za raka, srčnožilne bolezni in to? ne?

    • suineg78 22:09 27.junij 2020.

      @oneh. Tebi in podobnim ne sodil covid ampak naravna selekcija. Navali na vakcino. Ti podarim se svojo, da bo bolj prijelo. :)

  • SonnyBlack 21:03 27.junij 2020.

    pa kdo se verjame sploh v to bedarijo...ne da nas flancajo...vsiljujejo nam to iz dneva v dan..

  • Avatar Ressiolla
    Ressiolla 01:21 28.junij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Covid_1984 09:14 28.junij 2020.

    neke vrste vzorec hahahahahaha, je to pajkova mreža ali osje gnezdo?! haha

    • Preprostež 09:24 28.junij 2020.

      Če bi dokončal osnovno šolo, bi vedel o čem je govora.

    • Covid_1984 11:50 28.junij 2020.

      jaz sem pravi pikaso in rišem lepe vzorce. bojana naj gre domov kvačkat, ker bo od nje tam več koristi. sonce je in naj pelje vnuke na sprehod in naj kaj dobrega skuha, preden ji jaz čisto skuham možgane :)

    • Preprostež 19:15 28.junij 2020.

      Ja očitno si res pravi "pikaso"... razmišljaš samo z levo poloblo!

  • Anica Kozlevčar 10:49 28.junij 2020.

    Burde, Diane, Kvačkanj? Kakšen, ziniiiiii, povej!

  • Covid_1984 20:02 27.junij 2020.

    mene pa skrbi, ker se to drvo še vedno oglaša in ji sploh kdo nameni pozornost. spet bom jaz vsega kriv na koncu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.