Slovenija
14588 ogledov

Beovićeva: Razmišljala sem o odstopu, to je bila moja največja napaka

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marcelko 09:54 11.december 2020.

    Svoje napake boš še spoznala, če jih do zdaj nisi, nisi jih pa zato ker si pokvarjena fašistka, fašisti pa boste na koncu dobili bogato nagrado in si jo boste zapomnili do konca življenja.

    • mirror 10:32 11.december 2020.

      Kaj si pa ti vzel? To je zdravnica, ki ji ne sežeš do kolen, ne pa kavč strokovnjakinja.

    • štumbamfirer 11:49 11.december 2020.

      mirror,marcelko ima čisto popolnoma prav,ti pa žal ne vidiš prsta pred seboj,čakaš da te pokličejo za cepit, le pridno se drži teh zlaganih ukrepov in verjemi kolikor tebi paše,sam pusti druge živeti brez tvojega nerganja

    • Buča Pepa 12:05 11.december 2020.

      ona se je uklonila pred princem teme. Danes nekaj svetuje, jutri princ naredi drugače in ona svoje mišljenje spremeni. Kdo je tukaj strokovnjak?

  • Avatar Leon
    Leon 09:49 11.december 2020.

    Razmišljala sem o odstopu, to je bila moja največja napaka........očitno se druži s Pahorjem in njegovimi svetovalci .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:04 11.december 2020.

      @Leon,vidiš koliko te uporabniki portala spoštujejo... .V manj kot minuti so ti dali 8+,pardon 9 jih bo in niti enega -... .Si zelo cenjen in spoštovan.

    • Avatar Leon
      Leon 10:14 11.december 2020.

      Pinko...tudi jaz sem ti dal velik minus

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:28 11.december 2020.

      Hvala lepa gospod @Leon... .Drugače pa,jaz ti ga nisem dal,se je pojavil medtem,ko sem pisal... .

  • Marcelko 09:54 11.december 2020.

    https://reporter.si/clanek/svet/strah-pred-cepivom-ki-prihaja-cez-nekaj-tednov-a-ga-niso-se-nikjer-na-svetu-potrdili-832779

  • Zikollino 10:02 11.december 2020.

    Glede na vašo (ne)uspešnost, te trditve enostavno ne pijejo vode ... prav bi bilo, da bi odstopili ... po načelu ... če sama nimam pojma in klatim kozlarije, zna kdo drugi ... skratka, tvoje delo je neuspešno in bi ga ...prikaži več kot takega lahko opravljal kdorkoli ...

  • Zikollino 10:22 11.december 2020.

    Naj mi nekdo, prosim, razloži ... zakaj lahko na bencinskih črpalkah natočiš gorivo, kupiš karkoli želiš in vse to na blagajni plačaš, ne moreš pa v avtomatsko avtopralnico (krtače) dati oprati avta? Hvala ...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:14 11.december 2020.

      Dobro napisano... .Drugače je zato,ker voda zelo dobro prenaša viruse... .Tudi v prvem valu je bila zaprta voda na pokopališčih.

    • Zikollino 09:08 12.december 2020.

      Pinkić ... se strinjam za prenos virusa z vodo ... vendar avto z avtomatskimi vrati zaprejo in zadeva se opravi brez prisotnosti ljudi ... vprašanje: kje zdaj pozimi oprati avto?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:22 12.december 2020.

      Saj ne rabiš veliko... .Jaz sem izkoristil priliko,ko je snežilo...,je bel in je bil ves od drekov,listja,vej,smoga... .Sem ga enkrat samo z metlico,drugič z metlico,tretjič z metlico v čisto in pobrisal z kuhinjsko viledo... .Je ko novi.Pa ogreval sem ga ...prikaži več malo.. Drugače pa mrzlo vodo v vedro... .

  • sam1 10:14 11.december 2020.

    Ha,ha,ha,kako mlačno kopiranje iz tistega nepreklicnega odstopa Hojsa-bi bil pa firer lahko malo bolj izviren in si izmislil kaj drugega in ne ponavljal kot papagaj .....

  • Gandolf 10:40 11.december 2020.

    Pogledala je račun svojega S.P. in se je odločila nadaljevati.

  • štumbamfirer 11:53 11.december 2020.

    JJ drži svoje na kupu,sam ne more vse ,ziher ve nekaj o njej in ne more stran,tako JJ podaljšuje svoje lovke,žal je v Sloveniji to že narodni običaj,se bo enkrat le obrnil proti njemu oz nekdo ki bo končno delal za narod

  • mulc1 09:56 11.december 2020.

    Butara, si spet dobila nova krila? Očitno ti jih bo treba prirezat na nekoliko bolj učinkovit način

  • desyncx 10:58 11.december 2020.

    Jaz ne vidim takšen problem o Beovičevi. Lahko ti nekaj predlagaš, kot je že Gantar pred 1 mesecem, da bi vse zaprli. Potem pa bademajster to prepreči in sedaj ko mu teče voda v grlo, začne nekaj sanjati o varnostnih ...prikaži večtnih ukrepih v podjetjih. Kje je pa bil z temi ukrepi 2 meseca nazaj ? UK si naj vzame za vzor, kako imajo v tovarni Bentley in Jaguar urejeno vse skupaj ? Potem se pa pri nas čudijo zakaj okužbe in zakaj se namerno nič ne ukrene. Ne bo nobena stroka spremenila načrta elite.

  • emil85 16:30 11.december 2020.

    Kurva spizdi ze Poziralka dnara, kaj lapas Spizdi od kot si prišla gamat

  • ninchyka 10:11 11.december 2020.

    ocitno te res ne briga za dobro slo drzavljanov, kako da te ne zanima javno mnenje, zaradi tega imas sploh polozaj... Seveda, da ne bos odstopila, tako bedna se vseeno nisi, kje drugje bos lahko se naprej tako odlocno kokodakala ...prikaži več in posiljevala s svojimi nesmiselnimi ukrepi...Saj na takih polozajih ima politicno vodstvo tovrstne kokosi rado...

  • Gandolf 10:37 11.december 2020.

    Kokoš ki kokodaka. Učinek kokodakanja pri kokoših je znan.

  • Friderik1950 12:10 11.december 2020.

    Bojano sem v komentarjih vedno zagovarjal, pa sedaj ne morem drugače. Spomnim se, da je pri sprostitvi ukrepov in odprtju meja poleti povedala, da je zelo vesela in zaskrbljena hkrati. Takrat je to pomenilo, da se bodo pojavljala žarišča, ki ...prikaži več ki jih bodo sproti obvladovali, a žarišča so se žal razplamtela v veliko pogorišče. Zanimivo in pogubno je, da sedaj nihče ne ve, kaj je in kaj gre narobe, čeprav lahko situacije in ciljane množice obdelamo že s preprostimi Excelovimi funkcijami.

  • Avatar praufo
    praufo 13:11 11.december 2020.

    joj, kakšna smola, skuštrana čarovnica bi odstopila ... pa kdaj bomo to doživeli? ... ne, še malo je traba zategnit folk, seveda, kera ma dobro plačo in še dodatke ... pa kdo bi razmišljal o spremembi, ki bo prinesla manj ...prikaži več keša ... jao , babura skuštrana, spel se že enkrat

  • Avatar ovca
    ovca 12:26 11.december 2020.

    "Janša se precej naslanja tudi na tuje vire"-citat. Se drži, samo ne, kar se tiče zdravja, ampak diktature. Severna Koreja je zanj zakon!

  • Avatar MS
    MS 10:20 11.december 2020.

    Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo! Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni mogoč! TO SO ...prikaži več PREDPISANI UKREPI! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! Obsojanje dr. Beovičeve sprožajo le polpismeni covid-kreteni ki so topoglavi sužnji šank-strokovnjakov in raznih teorij zarote!

    • Avatar Leon
      Leon 10:26 11.december 2020.

      Če bi se vladajoča kasta držala teh navodil bi res bilo bolje . Hodijo okoli brez mask ,se družijo zasebno in kujejo zarote proti ljudstvu . Vse se je začelo kot proti ukrep zoper protestnike . Takrat so se številke ...prikaži več obolelih drastično povečale in ukrepi zaostrili .

    • mirror 10:34 11.december 2020.

      Ko je odsvetovala Jadran, je niste poslušali.

    • mirror 10:35 11.december 2020.

      Sedanja vladajoča kasta skrbi, da jih čim več odide na oni svet kajne?

    • Avatar MS
      MS 12:57 11.december 2020.

      1) Evo na koga se sklicuje suenig78 Šarlatan ki se na netu predstavlja kot Prof. Dr. Milan Zarić je zapisal: "Po moji bolezni (zastrupitvi), ki ji nekateri pravijo Krona, in zdravljenju od nje doma ... sem se odločil, da to ...prikaži več "bolezen" raziščem s toksikološkimi analizami v Moskvi. Analiza je pokazala veliko: šest TEŽKIH KOVIN, KLOR, SARIN ..."

    • Avatar MS
      MS 12:59 11.december 2020.

      2) S tem zapisom je Zarič "dokazal"svoj "doktorat" ==> Model ne ve da je Klór kemični element, ki ima v periodnem sistemu simbol Cl in atomsko število 17. Ta plin je halogen iz 17. skupine, zelenkasto rumen, dvainpolkrat gostejši od ...prikaži večod zraka, z močnim vonjem.==> Model ne ve da je Sarin živčni bojni strup z molekulsko formulo C₄H₁₀FO₂P. V čisti obliki je sarin brezbarvna tekočina. Za prof. dr. Zariča so to kovine! Vse je jasno!

    • Avatar MS
      MS 13:33 11.december 2020.

      Klor Cl je plin ki raztopljen v vodi tvori zelo agresivno klorovodikovo kislino HCl! Zelo je strupen saj vdih povzroča razpad pljučnega tkiva! Sarin je živčni strup ki paralizira vse živčevje in pri stiku z njim povzroči takojšnjo smrt! Ne ...prikaži več eden ne drugi niso kovine in s preiskavam krvi na kovine ju ni mogoče zaslediti! Tip je šarlatan in eden tvorcev teorij zarote ki jim naivni neuki ljudje nasedajo!

    • Avatar Leon
      Leon 13:56 11.december 2020.

      Bom tudi sam komentiral izjavo strokovnjakinje ,ki je oznanila ; Masko nosimo zato,da zaščitimo druge s svojimi bacili itd..ne radi svoje zaščite ? Naj mi stroka pojasni zakaj potem nosijo osebe zaposlene v zdravju škodljivem okolju ....ličarji,brusilci,varilci....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.