Slovenija
8350 ogledov

Besni kmeti ministru v službo pripeljali raztrgana teleta

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 12:00 26.april 2019.

    Naslednjič volkove in medvede pripeljite v Ljubljano, pa da vidimo urednike kako se bodo usrali!

    • jakec1575 15:05 26.april 2019.

      volk bo zbezal. medo bo pa brez izzivanja odsel sam, problem je, da se bo vrnil.

    • blayo 16:00 26.april 2019.

      Ja, medved gre rad tja kjer so smeti...

    • Avatar ovca
      ovca 12:41 11.avgust 2019.

      Noben, Ljubljancani znamo brat.aja,do tebe internet ne seze.

  • satir 13:06 26.april 2019.

    bi bilo fajn ko bi kakega kolesarja medved pohrustal, pa hčerki od ministra, če jo ima, če je sploh bil ploden, volk raztrže cucka... al pa vsaj da bi se komu iz vlade medved posral na haubo... bol bi bilo drugače...

    • blayo 15:55 26.april 2019.

      Evo, pa mamo recept kako se zadeve hitro reši...

    • Avatar ovca
      ovca 12:48 11.avgust 2019.

      Zelo fajn bi bilo,ko bi medvedi pa volkovi pohrustali vse neumne zivinorejce! Pametni zivinorejci pa bi znali z njimi mirno sobivati!

  • Aro 12:51 26.april 2019.

    Đukanovič pejd svojo glupo teorijo prodajat tvojim balkancom dol v črno goro in srbijo, tule se pa ne vmešavaj ,bedak, v zadeve, ki se tićejo nas Slovencev. Sej mogoče so res tvoji rođaci tile medvedi in volkovi, ampak to je ...prikaži veče vaša stvar :) ne delaj se pametnega, ker vsi vemo da ne morš bit. Ni bioloških pogojev...

    • Avatar ovca
      ovca 12:46 11.avgust 2019.

      Ti glupi balkanci nimajo tezav ne z volkovi ne z medvedi. Vedo pa,s cim se cuva zivina. Zanimivo,a ne...

  • brina73 13:17 26.april 2019.

    Res je grozno, da o zadevah, ki pestijo kmete urejajo neki politični kadri z mest, ki nimajo pojma o tem kaj pesti kmete. Ne slišijo, ne vidijo, ne vedo a pametni, a to pa so. Naučili so se nekaj političnih ...prikaži več floskul, sa katerimi operirajo, resnično stanje pa jih ne zanima. To s kadavri je odlična ideja. Naj vidijo, da bodo imeli predstavo.

    • Aro 13:32 26.april 2019.

      Oni imajo v mestecu Ljubljani živalski vrt in tam vidijo vse kako je in kako mora biti. Tam so volkec franček, pa medo jaka pa lisička micka in tako naprej. In tile modeli, vsaj 90 zelo pametnih je v parlamentu, ...prikaži več zraven pa še par taužent nevladnih organizacij, ki živijo na žuljih delovnih ljudi in vejo vsak trenutek, kako ukrepati. Bi jih za kakšno uro zgolj, privezal na eno drevo na primorskem, Kočevju , severni sloveniji, in samo po zvočniku spustil eno medvedje rjovenje ..bi vidli drekece :)

    • jakec1575 15:04 26.april 2019.

      mene kot mescana samo moti, da so kmetje jezni na državo, zahtevajo en ukrep, ki so si ga oni zbrali, nocejo pa slisati nobene druge alternative, kaj sele, da bi sami samoiniciativno kaj postorili v tehnoloski smeri. Slovenskim kmetom je ...prikaži več kljub eu subvencijam kriva vedno država. vedno. Namesto da bi se vprasali, kaj lahko storim jaz, poleg strljanja.

    • Avatar Leon
      Leon 15:31 26.april 2019.

      jakec1575...........a si obrisal rit ,ko si se usral ? Zelo smrdi .

    • blayo 15:59 26.april 2019.

      Jaz se pa strinjam z njim... Namesto novega John Dereta lahko nabaviš in postaviš precej trimetrske ograje. Bo enako subvencionirana...

    • Avatar ovca
      ovca 12:43 11.avgust 2019.

      Kmete pesti neznanje in hiter zasluzek. Pol jih pa volk zezne. Jaj,jaj

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 14:53 26.april 2019.

    to da imamo okoli 1200 medvedov je nedopustno in ne bo dolgo, ko bodo začeli napadati ljudi...........to je norost

    • jakec1575 15:02 26.april 2019.

      iz 700 najrepj na 900, zdaj jih je pa ze 1200. od kje podatek? vir.

    • blayo 15:54 26.april 2019.

      Uhh super, vsaj ne bo več terorizem non-stop na tapeti...

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:15 26.april 2019.

    pa še na volitve pa take nespobobneže, lažnivce in lopove volt, sami ste si krivi

  • Avatar Leon
    Leon 15:34 26.april 2019.

    Odgovorne odpeljat v deželo medvedov na Reality show naj si skusijo bivanje na podeželju !

    • Avatar Leon
      Leon 15:39 26.april 2019.

      Na medvedji pohod v Kočevje 2019 je prišel Borat vendar ni imel dovolj poguma za 64 km pohod .....samo častni gost je bil . To pomeni spiješ ,poješ in se odpelješ v LJ s spremstvom varnostnikov.

    • blayo 15:53 26.april 2019.

      Hmm, ni treba, smo že v njihovem okolju. Se mi zdi da so bili oni prej tukaj kot mi...

  • Borut_Bavarski 18:27 26.april 2019.

    se vidi, da sami retardiranci s podeželja. Ko pa sami koljete in vam crkuje živina in drobnica zaradi malomarnosti, pa ne vozite kadavrov v ljubljano, a ne? Keri pokvarjenci leni, namesto, da bi si varovanje uredili. Pa čisto nič jim ...prikaži več ne manjka. Tale kadaver protestnik ma vamp, kot da bo tri prasce skotil.

  • midos 12:38 26.april 2019.

    .....na Jesenice ga peljite k AAG ki se bori za obstoj živali,itak danes ne bo nikogar tam..

  • Avatar ovca
    ovca 12:41 11.avgust 2019.

    1. Zanima me,s kaksno ograjo so bile varovana teleta,da je volk lahko prisel do njih? 2. Zanima me,kdo je varoval teleta? Ocitno ne clovek, ne ograja,ne pastirski psi. 3. Poskrbite prvo za varovanje,ce se ze greste zivinorejo,potem pa ropotajte,kaj naj ...prikaži več bi vlada naredila. Brez vlaganja v zascito,razen v zivino, je logicno, da pac ne gre. 4. Ce nimas pojma o zivinoreji,se je ne loti! 5. Ah ja,o zivinoreji pac veste veliko,znanja o avtohtonih divjih zivali pa ni. Se bi morale podrediti cloveku.....

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:29 26.april 2019.

    Folk postane ves paničen, ko ugotovi, da človek ni edini lačen plenilec na tej Zemlji.

  • luka799 16:43 26.april 2019.

    Nej si kupjo 4 kavkaske ovcarje al pa srednjaziske ovcarje. Okol vratu spicasto ovratnico. Pa jih bo stroskovno manj prslo k da sm cakajo drzavo. Psi bojo use potolkl pa nej pol drzava od njih terja denar

  • dario93 14:47 26.april 2019.

    Šarplaninca in ograja pa bo varovanje kot je treba.

    • blayo 15:49 26.april 2019.

      Ja to je dragooooo! Kadavre pred ministrstvo pripeljat je ceneje. Novinarji pa itak sami pritečejo...

  • jakec1575 14:04 26.april 2019.

    to kar terjajo od države je naloga zbornice. Da uredi zahteve in pogoje za gojenje drobnice. Brez tehnicnega varovanja ni denarja. kdor se gre prirejo zivali in to v blizini gozda ne mora od države terjati odstrela. odstrel je smiseln ...prikaži več le zaradi pogojev divjadi. kmetje imajo mozgane, glavo in tehnicne moznosti, da povsem omejijo poboj.

  • Igor Đukanović 12:30 26.april 2019.

    A res? Ne dovolite si takšnega odnosa države? Jaz pa državi ne dovolim, da mojega denarja delim pridelovalcem znanstveno dokazano rakotvorne hrane (stališče svetovne zdravstvene organizacije WHO o rdečem mesu).

    • albert 12:37 26.april 2019.

      Denarnica trpi kako pa bodo v gostilnah zapravljali?

    • satir 12:56 26.april 2019.

      E moj Đukanović, šta pričaš !! Če bi bilo rdeče meso prirejeno na naraven način s pašo res tako rakotvorno, potem bi Đukanovići že davno izumrli. Kolikor je meni poznano so na Balkanu pretežno jedli meso, jest zelenjavo ali mineštro ...prikaži več na žlico je bilo nedostojno za pravega moškega, kvečjemu če je spečeno na žaru, paprika, malancana mogoče, in pa pasulj seveda.... ostalo, fuj... E moj Đukanoviću.

    • Aro 13:34 26.april 2019.

      Đukanović pa vegan :) ha ha ha ha , pa cigota zravn da bo dnar za zelenjavo pazil :) ha ha ha

    • blayo 15:51 26.april 2019.

      E Đuko stari moj Đuko, kaj pa po tvoje ni rakotvorno?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.