Slovenija
203 ogledov

Besni na stanovanjski sklad: "Cene za 30 odstotkov gor"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_362 12:04 17.junij 2016.

    Kot razumem novico, govorijo o tem, da se na razpis ne bo mogel prijaviti nekdo, ki je stanovanje kupil že na kakšnem izmed razpisov stanovanjskega sklada.

  • boogin1 11:17 17.junij 2016.

    Ti si "stvarno" bolan, tebi ni rešitve

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:11 17.junij 2016.

    ti pa si dober kupec ,če že nimaš pameti maš pa vsaj denar in prav je da si tako drago plačal

  • watcher 12:18 17.junij 2016.

    Stroški grednje so 800€ na kvadratni meter. Nobeno stanovanje v Sloveniji ni vredno več kot 1500€ na kvadratni meter. Novo. Kaj šele staro.

  • MK 12:56 17.junij 2016.

    Tolažim se s tem, da so članek spremenili. Prepričan sem bil, da je pisalo nekaj drugega. Zdaj nisem več. Hvala za vaš odgovor.

  • korisnik_362 13:32 17.junij 2016.

    Načeloma se strinjam z vami, a tokrat je prodajalec javni sklad.

  • Papaja Popi 13:35 17.junij 2016.

    In kdo jih sili, da tako svinjsko draga stanovanja kupijo.Ozrite se malo naokoli.Za ta denar lahko kupiš eno hišo okoli Ljubljane ali dve hiši izven Ljubljane.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 13:37 17.junij 2016.

    Jst vem, da si nikol ne bom mogel kupit stanovanja in mi je cisto ok, sem se sprijaznil s tem in tudi cisto sam sem kriv, kaj pa ne grem v tujino. Tole jokanje v stilu: "Najin načrt ustvarjanja družine ...prikaži več je šel po zlu!" je cisto brezpredmetno. Slovenci, sprijaznite se ze enkrat, da smo revni. Sanjat o lepih stanovanjih in ne vem kaj se vse je za mehkuzce in ljudi, ki zivijo v oblakih. Povprecna placa je komaj 1kEUR! Dajmo zivet temu primerno, ne pa se delat fine.

  • Marko Josipovic 11:11 17.junij 2016.

    Welcome to Slovenistan, kjer imamo balkanske plače in evropske cene... Ampak smo res fenomeni v svetovnem merilu, kako lahko sploh 'sfolgamo' in koliko dreka lahko pojemo...

  • pulse 14:39 17.junij 2016.

    Slovenija je "država v razvoju" in ne razvita država...

  • alojzr 13:13 17.junij 2016.

    Jokanje v stilu: "Sosed je včeraj kupil rabljenga kliota za 4 jurje. Ti prasec ga pa danes prodajaš po 5 jurjev. Kako moreš?!"Prodajalec svobodno nastavi ceno, neodvisno od iste ali druge ponudbe pa četudi še pred minuto. Končna ...prikaži več cena je funkcija časa, ponudbe in povpraševanja. Torej, končna cena je tam, kjer se v določenem trenutku (!) najdeta prodajalec in kupec.Finančniki bi vam zdrdrali: "Pretekli donosi ne garantirajo bla bla bla". Skratka čas je pomemben. Ali kot bi rekli južni bratje "Bilo, pa prošlo!"Kupec ne more izsiljevati prodajalca za ceno.Sicer je pa vse odvisno od tega ali bo prodajalec ta stanovanja prodal. Če bo vsa stanovanja zlahka prodal, potem je cena še prenizka.Drugače se bo veselil jokavček, ki mu bo pomanjkanje povpraševanja znižalo ceno na želeno raven.

  • korisnik_362 11:06 17.junij 2016.

    Spoštovani, na en način se strinjam z vami, toda zakaj bi imeli javni državni stanovanjski sklad, da gradi stanovanja za trg in pri tem služi, to lahko delajo podjetja, in drugo vprašanje, zakaj so jih potemtakem prej prodajali ceneje.

  • MK 11:33 17.junij 2016.

    Še tole povprašajte:tukaj: http://ssrs.si/novice/85-novih-stanovanj-caka-na-vas piše, da se lahko prijavijo samo tisti, ki so se že prejšnje roke in niso uspeli, v samem razpisu pa o tem ne duha in sluha pri točki 2. POGOJItukaj http://www.brdo.ssrs.si/files/Javni_razpis_za_prodajo.pdfKdo je butast zdaj?!

  • pulse 14:38 17.junij 2016.

    Ta je pa huda, da ti zaradi podražitve stanovanja "načrt ustvarjanja družine gre po zlu"... Družina se ustvarja z graditvijo medsebojnih odnosov in ne z nakupi stanovanja...

  • Žurnalček 10:53 17.junij 2016.

    Jaz sem kupil prejšnji mesec 50 let staro stanovanje za 1900 € m2 , ki je potrebno obnove od elektrike naprej ~ 20.000 € ! A ti bi pa novega za 2000€ !! Stvarno so eni predrzni in mislijo , ...prikaži več da smo ostali blesavi ! Cena bi morala biti 3000 € pa izvolte živet v Ljubljani ! Kupi si ga v MB za 1200€ m2 , če nimaš za LJ denarja !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.