Slovenija
4496 ogledov

Bi Golob rad nacionaliziral Petrol?

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tlacan 14:16 01.oktober 2022.

    To je firma katere lastniki so strici v ozadju. Zato nobena inšpekcija ni nikoli smela proti njim ugotoviti in zapisati kakšne večje kršitve čeprav se kršitve proti delavcem, okolju, . . . nenehno dogajajo. Petrol je pač nad zakonom oz. ...prikaži več kot sami radi poudarijo - oni pišejo zakone in določajo pravila dela v trgovinski branži.

    • Ender3 14:58 01.oktober 2022.

      Vizjak je, že vedel kje kupiti delnice in ne plačati glupih davkov.

  • Toma 13:27 01.oktober 2022.

    Jaz sem pa živel v zmoti, da to je državna firma.

    • Avatar Leon
      Leon 13:45 01.oktober 2022.

      Toma to je tajkunska firma ! Ex Minister Vizjak je kupoval delnice z insajdersko pomočjo članov uprave SDS .

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 14:34 01.oktober 2022.

      Toma,marsikdo je še tako mislil,kakorkoli,vse firme so prodane in pokradene ,če na grobo povem

    • igorgeus 11:49 02.oktober 2022.

      ne vec. drzava ima cca 20%

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 13:59 02.oktober 2022.

      igorgeus,pred cca 25 leti se je govorilo kako se bo vse razprodalo pa je bil samo smeh in da se bo prodalo pa poceni nazaj kupovalo,kar se zdaj počasi dogaja,vsaka transakcija gre pa njim v žep,zato se držijo skupaj in ...prikaži več nikoli ni bolje ,samo se menjajo med sabo.Ko pa omeniš stranko Stevanovičovo Resni.ca ,je pa tarča posmeha in ne vem kaj,edini je ki bi oz. bo to korupcijo razbil in enkrat za vselej končal to ropanje Slovenije.

    • igorgeus 10:02 03.oktober 2022.

      žal so vse politicne stranke, razen levice (pa tudi velika večina državljanov) nagnjene k neoliberalizmu. Je pa res, da je s svojim političnim nastavljanjem (pretežno) nestrokovnih kadrov k temu največ pripomogla sds, ki je s svojim nastavljanjem političnih kadrov bistveno ...prikaži več znižala kriterije, ostale stranke pa s to prakso niso prekinile, ker jim je ustrezalo, državljani pa tega nismo najostreje obsodili, pa bi morali.

  • Avatar luckyss
    luckyss 14:38 01.oktober 2022.

    Vse kar ima veze z energetiko, zdravstvom in šolstvom bi moralo biti komplet v državni lasti, brez izjem...

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 14:52 01.oktober 2022.

      V primeru, da bi država ves čas ravnala kot dober gospodar, bi bilo to smiselno. Ker se pa vlade menjajo in ima vsaka svoje interese, je pa pri meni prisoten dvom o tem, da bi bilo to dobro. Moralo bi ...prikaži več biti pa zagotovilo, da država ne bi prodajala imetja. Pa vse te dejavnosti bi morali voditi strokovnjaki, ki nimajo povezav s politiko in niso člani pol. strank.

    • lojs 16:39 01.oktober 2022.

      joj, kako sta fletna, eden bolj pameten, kot drugi ... nacionalizacija bo vse rešila my ass ... izguba spomina, al pa nasedanje zastarelim ideologijam, kot opora na zadnjo bilko, ki nas lahko reši ... ja, ja strokovnjaki so bili tudi ...prikaži več a.d.1945, ko je oblast obljubila državo brez davkov ... pa nekako ni uspelo, zakaj že?

    • lojs 16:47 01.oktober 2022.

      vse nacionalizirat, zakaj pa ne privat lastnine ... pa še minimalca za vse ... res me zanima, kdo bo pod takimi pogoji hotel delat , najbrž se vsi strinjamo, da bo težko uvajat cenzuro informacij, dokler bo net na razpolago

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 21:33 01.oktober 2022.

      In ti lojsek naj bi bil sposoben na netu najti prave verodostojne informacije?https://www.mojaobcina.si/miren-kostanjevica/novice/internet-je-sirni-svet.html

    • lojs 21:39 01.oktober 2022.

      niti približno ne razumem, kaj bi rad povedal g.jaka ... in iskreno si ne želim, da mi to objasniš, članek sploh ne govori o tem ... hvala!

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 22:02 01.oktober 2022.

      Vidim, da je tudi to besedilo prezahtevno zate. Poskusi se poglobiti v zadnji odstavek zapisanega. Naj ti ne bo nerodno zaprositi koga, da ti razloži pomen zapisanega. Upam, da najdeš nekoga, ki bo to sposoben.

    • lojs 22:24 01.oktober 2022.

      a sem ti povedal? ... ne me hecat, nimam se kaj poglabljat , ker se s takimi neumnostmi ne ukvarjam

    • igorgeus 11:51 02.oktober 2022.

      nic ne bi bilo narobe s privat lastnino, ce bi se ljudje znali kontrolirat. ampak ker to ocitno ni mozno, je pac vcasih treba kaj radikalnega.

    • lojs 12:06 02.oktober 2022.

      odlično pojasnilo, to si velja zapomnit ... niso bili tako neumni leta 45, čeprav mi še vedno ni jasno, kako jim ni uspelo ukinit davkov

    • igorgeus 10:06 03.oktober 2022.

      zakaj bi ukinili davke. od cesa naj se potem financira državni aparat? sicer pa navadni smrtniki davki plačajo v vsakem primeru. tudi, ko ni države. takrat se jim samo ne reče davki, pobirajo jih razne (samo)organizirane tolpe, ki so med ...prikaži več sabo "konkurenčne", njihova višina pa je zelo spremenljiva.

    • lojs 15:52 03.oktober 2022.

      človek navede dejstva, potem pa zakaj, zakaj, zakaj ... nimam pojma, to so pač trdili, njih vprašaj oz. kakšnega starejšega človeka ali pa neko literaturo ... če se nekaj stokrat slišal, ne bi zastonj to objavil ... ja mogoče so ...prikaži več se pa vsi zlagali. ne vem, ne vem, njih vprašaj

    • igorgeus 19:43 03.oktober 2022.

      torej samo ponavljas kar si slisal?

    • lojs 19:50 03.oktober 2022.

      jaooooooooo ... če ti prinesem na papriju, dokument, me boš vprašal, ZAKAJ! ... jaz imam odgovor na vsako vprašanje, ker sem čarovnik, ti samo vprašaj

    • igorgeus 13:23 09.oktober 2022.

      vsak, ki je do kaksnega zakljucka prisel sam, zna odgovoriti na vprasanje zakaj. tisti, ki ponavljajo kar so slisali, pac ne.

  • lojs 17:01 01.oktober 2022.

    tako geoplin kot petrol sta trgovca - distributerja , pa sej so omejili cene, energijo pa lahko prodaja še kdo drug ... tega res ne razume, le kaj bo drugače, razen slabo sporočilo za zasebne lastnike, kar jih je, ne ...prikaži več vem ...pa sej vsi vemo kaj imamo, kaj pa ne, elektriko in les, nič drugega, pa vodo in zrak, pa sonce, kadar sveti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.