Šport
77 ogledov

Bi kupili Schumacherjevega Mercedesa?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 08:30 28.julij 2016.

    ker idiot.... si že bil v bolnici, navadni?! ti privoščim, da vidiš na lastne oči. tako za ene 3 dni... kompliciran zlom noge...da ne boš šel srat sam... pa da te vidim junaka....tv na žetone, nonstop butanje ljudi ...prikaži več v bolečinah, reveži nabasani, vročina, nič klim, ipd.

  • Avatar čavez
    čavez 21:13 27.julij 2016.

    Več kot 135.000 evrov na teden, potem so sami lešinarji okoli Michaela Schumacherja da mu poberejo ves premoženje ne pa specializirano medicinsko osebje.

  • hubertfast 10:29 28.julij 2016.

    Vse lepo in prav, ni mi pa jasno od kje rabijo 135.000,00 na teden????

  • Ziga_LL 07:02 28.julij 2016.

    Tudi jaz sem se uštel v mojem prejšnjem komentarju. Upošteval sem mesece in en tedne. Pravilno je torej, da imajo za 109 let zdravljena, kar tudi ne bo dočakal.

  • Ziga_LL 07:00 28.julij 2016.

    Zelo neutemeljen članek. Četudi je cena zdravljenja takšna kot piše, so daleč od bankrota. Schumi je v karieri zaslužil 800 milijonov, če ne štejemo vseh obresti in kakšnih neuradnih zaslužkov.Ta znesek torej zadostuje za 493 let njegovega zdravljenja. ...prikaži več Mislim, da toliko časa ne bo živel.

  • Ronald Reagan 09:16 28.julij 2016.

    Brezveze razlagaš...slovenski folk je tolko zarukan, da niti med 100 tisoč in 100 miljoni ne razloči...sploh pa ne da je med številkama 1000 kratna razlika...narod bebcev...

  • maresem 21:13 27.julij 2016.

    Če je za navadne smrtnike dobra splošna bolnišnica, bi bila lahko tudi za Šumaherja.... to je pač tako, če imaš polno rit vsega a tudi tega enkrat zmanjka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.