Avto
4242 ogledov

Bi morali za opitost za volanom kaznovati tudi lokal?i

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 14:21 27.november 2018.

    ma kaj lokal...proizvajalca pijače ki jo je pil...idioti

  • kapibara 14:48 27.november 2018.

    Država je kriva, ker je nabila take ogromne davke na alko ! Če bi bili manjši, se ga bi spilo več, da proizvajalci nebi sfolgal, bilo bi pomanjkanje in posledično več treznih.

    • Avatar praufo
      praufo 18:40 27.november 2018.

      glede na to, da smo bogato vinorodni, je pijače doma dost, sploh v vzhodni sloveniji in na primorskem, neobdavčene, na pipco, zadnje čase pa je tudi pivovarstvo v porastu, torej produkcija baje raste, pa mi ni jasno kam gre ves ...prikaži več ta pir ... najbrž dol po grlu

  • mirror 17:24 27.november 2018.

    Alkohol in volan ne gresta skupaj. Včasih smo šli skupaj na pivo, vendar ga šofer nikoli ni pil. Naslednjič je bil šofer drug. Ne vem kaj bi si človek mislil o tem, ko pogledamo reklame naših trgovcev, ki imajo samo ...prikaži večo za vina reklamni letak s 30 stranmi. Opozorilo ministra o škodljivosti ob slikah steklenic je naravnost bizarno. Fotografije razbitih avtomobilov z komentarji pri lokalih, bi tudi nekaj zalegle.

    • Avatar praufo
      praufo 18:37 27.november 2018.

      toliko izrečenih besed, pa še vedno toliko tragedij, hudič je ko ta alko tako različno vpliva na ljudi in ko pride "ta prava doza", se spremeni osebnost, žal nekateri postanejo objestni in agresivni, medtem ko bi drugi spali in še ...prikaži veče bolj počasi vozili ... kar se pa vina tiče, ga treba prodat, ampak najbrž ne šoferjem , pa sej nimajo vsi vozila ali pa sploh izpita ne

  • christin 16:42 27.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite --------->>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Avatar praufo
    praufo 18:42 27.november 2018.

    japonci so zelo natančni in odgovorni, samo tole je pa preveč, kako naj gostinc odgovarja za nekoga, ki se prekomerno opija ... tehnično neizvedljivo, kdo pa koga vpraša kako je prišel v gostilno? hmm, tam čez je vse mogoče

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.