Slovenija
38966 ogledov

Odziv lastnika 'neprijaznega' lokala: "Ne gost, gostinec je kralj!"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aqua 16:16 11.januar 2023.

    Jaz tudi dam prav gostincu.. Nekateri gostje so prav sitni včasih.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:37 11.januar 2023.

      Nekateri iščejo adrenalin v glasbi,športu ,delu ,nekateri pa v kritiziranju.V Sloveniji je to že narodni običaj.

    • kapibara 10:26 12.januar 2023.

      ...včasih...?

  • Avatar Delavec93
    Delavec93 17:27 11.januar 2023.

    Ne vem.. ampak iskati pizzo in burek v Steakhousu?.. tukaj sem na strani lastnika.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 16:05 11.januar 2023.

    Realen človek, ki reče bobu bob....Ko bom v tistih koncih bom osebju vsekakor dal za rundo..

  • pravičnik77 18:16 11.januar 2023.

    gostilniške pijavke v SLO od mene zadnjih 8 let niso dobile niti centa in ne bodo niti v naprej. rad pa zahajam tja, kjer sem dobrodošel...

  • rd2dmk2 21:37 11.januar 2023.

    tale misel iz dopisa lastnika je vredna premisleka :---" Prosim bodite prijazni do osebja, kajti težje dobim dobro Osebje ,kot Goste ..hvala!!"

  • jakec1575 22:23 11.januar 2023.

    Cas je za prvi lokal go f*** yourself v Sloveniji. Mogoce ga pa ze mamo. Osebje je nesramno do gostov in jih nadira. Za vse adrenalince. Ce je ocena slaba. Napises go f..... yourself

  • blayo 19:30 11.januar 2023.

    Kolikšna je verjetnost, da bo nekdo ki je bil zadovoljen, podal oceno? V primerjavi s tistimi ki so bili nezadovoljni precej manjša. To daje občutek, da je več nezadovoljnih, v resnici je pa ravno obratno.

  • Pepe007 15:03 11.januar 2023.

    Ta pa je v zadnjem času dobil reklame. Če bom kdaj na Ptuju iskal lokal, bom vsekakor šel v tega.

    • timja 16:42 11.januar 2023.

      čista reklama 1000%

    • villa 19:08 11.januar 2023.

      Ne vem ali je gostinec v najemu in ce je, tu nekaj hudo smrdi. Da se kar obcinski svetnik v to vtikuje. Mogoce pa disi ta lokal kaksnemu s kebabom, pa treba Slovenca spraviti s terena. Slovenci bi prodali se lastno mater.

    • h4ck3r 10:07 12.januar 2023.

      villa...pri tem svetniku se gre za nabiranje glasov pri nasprotnikih lokala. Sicer pa se vprašam še o sposobnosti tega svetnika in od kje mu ideja o možnosti odločanja kaj in kako bo kdo delal, saj vmešavanje v poslovanje samostojnega podjetja ...prikaži več nekako ni izvedljivo s strani, kar nekega svetnika.

  • villa 19:03 11.januar 2023.

    Na strani gostinca. Ko bom v vasih krajih, pridem na pijaco. Zal slovenski narod brez kulture na vseh podrocjih, Za sankom in alkoholom v krvi, pa verjetno se najhuje. Sicer pa povprasajte tujce, kaj si mislijo o Slovencih, pa ti takoj jasno.

  • Avatar NickMason
    NickMason 16:34 11.januar 2023.

    Škoda da je daleč,definitivno bi šel večkrat k njemu.Odkrit ,ne pa nekaj na silo nasmešek pa ne vem kaj

  • vojko19 15:36 11.januar 2023.

    bravo Aljaž!!! Do "gostov" ,se ve kaj je gost, se sigurno obnašaš kot gostinec

  • villa 19:39 11.januar 2023.

    Kaj pa, ce hoce en tam kebab odpreti, saj tja pa Slovenci najraje zahajajo, to edino primerno za njih. Ja, pa se poceni. To steje.

  • villa 19:24 11.januar 2023.

    Pogledas na Tripadvisor, kjer pisejo komentarje vecinoma tujci, turisti in jih hvalijo, z nekaj redkimi izjemami. Ocitno se ljudje ne zavedajo, da ce gres v nek lokal, ki na nivoju, se moras tako tudi obnasati. Ni cudno, da Slovenijo preplavili ...prikaži več kebabi on pekarne, saj to edino primerno za njih.

  • Toma 10:49 12.januar 2023.

    Če se je krčmar proglasil za kralja, potem peljem mimo! Sem potrpežljiv gost in ne maram neprijaznega, gluhega in pozabljivega osebja!

    • Toma 10:53 12.januar 2023.

      Se mi je že večkrat zgodilo, da so me preskočili pri naročilu. Plačal sem s kartico čeprav imam vedno gotovino pri roki, da lahko dam napitnino. Pa tja zavijem le še ob velikem gladu (1x, 2x na leto) prej pa ...prikaži več 54x!!! Kako ti sa mano, tako ja sa tabo! BTW gazda je 100% Srbijanac!

    • Danijel Zorko 06:24 14.januar 2023.

      Če bi se ti že "zastali" ne bi nikoli več šel tja, tako pa....

  • jan631 19:27 11.januar 2023.

    Jaz bi takšne nogiral iz lokala. Sirotinja pride v lokal in izsiljujeje.

  • kapibara 10:30 12.januar 2023.

    Ne poznam lokala.. pogledal na zemljeiv kje je.. to je 100% lokacija ki diši kebebćiju..

    • kapibara 10:30 12.januar 2023.

      ..potlej pa še psoalnc lobira kontra.. kolko je spravil v žep/ bo..?

  • Avatar BOJČI
    BOJČI 07:51 12.januar 2023.

    Žal takega lokala in neprijaznega osebja ne želim niti obiskati, kaj šele priti blizu nekulturnim ljudem, ki se grejo gostinstvo, po vsej verjetnosti vsi brez osnovne kulture in gostinske izobrazbe.... Tak lokal je pač treba bojkotirati, potem pa bo lahko ...prikaži več jamral kako težko živi... mogoče bi veliko lažje in lepše, če bi poznal bonton , kulturo obnašanja in če bi dobro plačal zaposlene....

    • h4ck3r 10:10 12.januar 2023.

      BOJČI, se strinjam...ampak že po komentarjih vidiš, da je nekulturno obnašanje prvo na strani gosta. Če ne drugega težko verjamem polpismenim komentarjem, v stilu..."jaz naročim in plačam, vi mi pa MORATE ustreči". Sem sam v svojih mladih letih in delu ...prikaži več v gostinstvu, doživel preveč takšnih primitivcev. Sicer sem oseba, ki se takšnim samo nasmejim in se mi v bistvu smilijo, ker niso sposobni razviti samopodobe na drugačen način.

  • Tanki 18:46 12.januar 2023.

    Aljaž je že kot natakar imel resne težave z vljudnostjo do gostov, zato je menjal kar nekaj služb, nič novega. Svetnik Klemenc pa bolje, da ne komentiramo, tip se vtika v neke nepomembne zadeve (verjetno mu je Aljaž računal malco). ...prikaži več Ima daleč največ svetniških vprašanj, podobno kot javnih funkcij (član v X svetih zavodov, pa komisij, ...), skratka ni da ni. Potem pač ne moreš in zmoreš nič pametnega ne vprašat in ne naredit, iz seje na sejo in iščeš pozornost, mrežiš in žingaš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.