Slovenija
57 ogledov

Bitka za Rog: aktivisti tudi s telesi pred bagre

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • glicinija 09:20 06.junij 2016.

    poglejte slike, same smeti. Zoki, prvič in zadnjič ti verjetno pravim: PRAVILNO!

  • Avatar čavez
    čavez 08:20 06.junij 2016.

    Naj aktivisti zasedejo cukrarno morda tudi to stavbo začnejo prenavljat.

  • Avatar Leon
    Leon 08:46 06.junij 2016.

    »Če menite, da sveta ni mogoče spremeniti, to pomeni le, da vi niste eden tistih, ki ga bodo!«

  • Pepe007 09:15 06.junij 2016.

    Ne kapiram. Ali jim stavbe nočejo prodati, da preprečili rušenje?Koliko € so aktivisti ponudili za nakup?

  • STF 09:15 06.junij 2016.

    Samo ruši

  • STF 09:16 06.junij 2016.

    p.s. Naj nekdo naredi raziskavo tudi, koliko teh "Rogovcev" je volilo za Zokija na zadnjih volitvah. Verjetno vsi, ki so se zbudlili do19h, da bi šli volit.

  • STF 09:42 06.junij 2016.

    levkoti klasično ne držijo lastnih obljub! http://tovarna.org/node/1176

  • Plavi-mil 09:52 06.junij 2016.

    Komunistična ideologija, vse je naše, lahko si prisvojim tujo lastnino, pa mi nihče nič ne more, to svet še ni videl.

  • glicinija 10:18 06.junij 2016.

    tudi jaz zahtevam svoj prostor na soncu v Lj. Sem redni davkoplačevalec in lj. domorodec.

  • uni65 10:24 06.junij 2016.

    +++++++++ ruši, aktiviste pa nagnat delat pa naj se repenčijo

  • glicinija 10:26 06.junij 2016.

    me zanima, če bi se grebli za to stavbo če bi stala na Jančah. Center jim odgovarja

  • Ronald Reagan 10:32 06.junij 2016.

    Gazi Miško, samo gazi...

  • sprehajalec 10:49 06.junij 2016.

    Leglo anarhizma sredi Ljubljane.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:14 06.junij 2016.

    To so anarhisti ne pa levoti. Levoti so v parlamentu z Židanom na čelu in nas ožemajo že leta .

  • wester62 15:35 06.junij 2016.

    to je samo leglo droge,alkota in svinjarije.to treba počistiti in umetnikom ponuditi čisto in normalen prostor.sicer pa ne moreš kar tako prilastiti tuje lastnine.

  • dragec 21:48 06.junij 2016.

    SMRT JANŠIZMU, SVOBODA LJUDSTVU

  • Neprilagojen 09:55 06.junij 2016.

    Poskušam, razumeti te aktiviste, pa nikakor mi ne deluje logika. Pa se sprašujem: Ali so ti aktivisti dejansko lastniki tega objekta? Mislim, da ne, ker je bilo nekje v članku omenjeno, da so zasedli objekt. Si zamišljam kako bi jaz ...prikaži več odreagiral, če bi se v eno mojo stavko nekdo nelegalno naselil in potem, ko bi hotel objekt porušit ali obnoviti se le ta nebi hotel odseliti. Po mojih pojmih je to KRAJA. Pa še moje mnenje o teh in podobnih aktivistih: Pa kaj zaboga pa so tile primerki koristnega naredili za družbo in nasploh za boljši svet?? Najlažje se lazglasiti za aktivista, po možnosti biti še faliran študent kakšne družboslovne vede in evo zmaga še ene neproduktivnega pametjakoviča...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:13 06.junij 2016.

    Napačno si razumel. Tole je anarhizem: Stavba se ne uporablja za celotno družbo ampak samo del nje, in še to brez kakršnega koli pisnega dovoljenja. Pri komunizmu je drugač ker oblast sodeluje, tle je pa totalna solo akcija brez upoštevanja ...prikaži več kakršnihkoli pravil - Anarhizem.

  • STF 09:43 06.junij 2016.

    navajam NJIHOV zapis!Zaradi nujnosti obstoja takšnega prostora se je pred dobrim letom preko civilne iniciative izvedla začasna zasedba bivših poslopij tovarne ROG, ki so bili več kot deset let zapuščeni. Pri tem pa se vsi zavedamo in tudi ...prikaži več sprejemamo dejstvo, da ko bo mestna občina Ljubljana imela konkreten načrt za ureditev ROG-a in bo začela s prenovo, bomo ta prostor povsem mirno in prostovoljno zapustili.

  • valerijakregar 22:33 06.junij 2016.

    oprostite polpismenemu kozo*ebu dragecu.saj ne ve, da članek IJJ sploh ne omenja.sicer pa bi tudi pod člankom o materi Tereziji dragec nabijal o njem.neozdravljiv primerek.zika sy ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.