Šport /sport/zimski-sporti
35579 ogledov

Bivšo reprezentantko pri tridesetih letih zadel infarkt

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 17:00 03.marec 2023.

    ja na žalost se uresničujejo napovedi da v roku 3 let,no zdaj že 2 jih bo dosti pomrlo nenadoma...škoda res škoda...hvala bogu da se nisem cepila in ostala zvesta svojim prepričanju...nikogar nisem prepričevala da se NE cepi ,medtem ko pa ...prikaži več drugi meni da naj SE cepim...

    • Avatar jate
      jate 17:02 03.marec 2023.

      vidim pri mojih sodelavkah,kr naprej neki bolehajo prej pa nikoli,pa mlajše od mene..marsikateri je zdaj žal...a po toči zvoniti je pozno.

    • Ender3 18:33 03.marec 2023.

      jate👍👏👏 po pameti, ne obremenjuj si imunskega sistema, če ti ni potrebno je že, kmečka logika.

    • Boschtjan Zupanchich 20:00 03.marec 2023.

      Jate, superbejbika si !!! ! !!! Odlično si se odločila !!! ! !!! Ker žal bo od Cepcev težko kdo preživel Konec "sveta" do Nove Dobe, sploh pa Ne brez posledic na zdravju . Žalostno. Taki sploh otrok ne bodo ...prikaži večo mogli imeti, .... ampak , morda je pa celo bolje tako, ker vprašanje v kaj bi jih sploh vzgojili , če so že sami tako zavoženi , ....

  • miran29 15:50 03.marec 2023.

    cepivo deluje! Učinkovitost delovanja je s tem potrjena!

  • Avatar pantani
    pantani 20:03 03.marec 2023.

    Cepivo deluje,pa to!!! Kje si MS in ostali troli zagovorniki cepljenja?!!!

  • Kmodri 17:51 03.marec 2023.

    Naš profesor patofiziologije je imel prav: vrhunski šport proizvaja kripljne!

    • Ender3 18:35 03.marec 2023.

      Kmodri👎 slab profesor pafi je bil, če bi bil. !

    • Kmodri 20:17 03.marec 2023.

      Niti ne, ker je vrhunski šport bolj podoben gladiatorskim bojem!

  • rd2dmk2 20:28 03.marec 2023.

    fantje in dekleta, jest pa srčno upam da nimate prav. res si ne želim, da bi se vaše črne slutnje začele uresničevat. kajti, kdo mi bo pa družbo delal čezleto ali dve na tem portalu ? ne bo nikogar s ...prikaži več katerim bi se pošteno lahko sprl v diskusiji o levih in desnih, cepljenih in tistih mal drugače cepljenih. tudi ne vem, kako bi zgledalo, če bi ostali samopametni, koga bi pa po tem učili lekcij. ma , naj kerga udari strela v mhko, kot je zapel Iztok Mlakar, ampak naj dobro cilja, ne vse povprek.

  • Boris 16:13 03.marec 2023.

    Bravo, miran. Zdaj pa še malo glist pojej, da se ti še kdo z pozitivnim IQjem reži.

    • Ender3 18:44 03.marec 2023.

      Boris👎 tvoja ponujena kura ne pije vode. Da ne bomo na koncu še zaradi glist umirali..

    • Boschtjan Zupanchich 20:02 03.marec 2023.

      Boris, a si že slišal za "Miokarditis" , ali rajši ostajaš zadaj takole nepoučen ?

    • Boris 21:46 03.marec 2023.

      Bošti, priznam, nisem šel čez večletno izčrpno izobraževanje spletnega medicinskega komentatorja, tista leta na medicinski fakulteti na tem programu niso imeli več prostora. Moraš bit prav srečen da imaš take kvalifikacije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.