Šport
277 ogledov

Blanka Vlašić z javnim izražanjem vere vzbudila srd in reakcijo

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Emil Pižmoht 10:46 21.september 2016.

    Blanka pač tako razmišlja,32 letno pranje možganov je naredilo svoje. Samo bi jo vprašal kje je hodila marija ob njeni poškodbi, ter zakaj jo ne postavi vedno na prvo mesto, pa saj to je znana dvoličnost vernikov, vprašanje je brezvezno! !

  • gogi3 10:55 21.september 2016.

    Sedaj takšen vik in krik, a ko se muslimani zahvaljujejo Alahu, dobivajo pa spoštovanje. Bljak

  • Milan Novak 12:09 21.september 2016.

    Izražanje katoliške vere najbolj moti leve fašiste ,ki se navdušujejo nad terorizmom, ki se z njihovo pomočjo hitro širi po EU !!!

  • dragec 12:12 21.september 2016.

    bagra žurnalska, moj komentar ste umaknili, ksenofobne, nacionalistične, rasistične on druge podobne komentarje spodbujate in uživate v umazanih komentarjih

  • cogocogo 12:14 21.september 2016.

    ja res ,vsak je svoje vere malar ,,zal pa je z tem preves sovrastva

  • Zmago 12:55 21.september 2016.

    Glej tudi to je "božji čudež" da se eni množijo ko štakori, čeprav nimajo osnovnih pogojev za življenje. Ja, krivi so pa seveda ................ drugi !!!

  • Pepe007 13:25 21.september 2016.

    Zanimivo, kako neke "odprte" ljudi moti izražanje športnika v drugi državi. Koliko komentarjev... Neverjetno. Pa nas v bistvu prav nič ne briga in na nas nič ne vpliva. Oziroma še manj kot če beremo, kaj je Đoković pred turnirjem jedel ...prikaži več za zajtrk. Zato ker verjetno več ljudi amatersko igra tenis kot skače v višino.Ne morem si kaj, da ne bi začel verjeti, da satan res obstaja in da deluje po takih posameznikih skozi neomajno sovraštvo.

  • tomi67 13:39 21.september 2016.

    Tudi ti maš oprane možgane. Z varikino.

  • tomi67 13:43 21.september 2016.

    Ja, imamo. Pa nisem med tistimi, ki tako misli ali dela kot ta športnica. Ampak se mi upirajo dušebrižniki vseh vrst, katoliški, proti-katoliški itd. Kaj koga boli k...c komu ali čemu nekdo pripisuje zasluge za svoj uspeh ali neuspeh. Če ...prikaži več se nekdo želi zahvaliti bogu (ali čemerkoli), je to pač njegova stvar. Tega sploh ne bi pisal, če ne bi bilo tako bolnih komentarjev. In kaj ima sploh to zveze s trpečimi otroki, išiasom in slabim vremenom?

  • Plavi-mil 13:52 21.september 2016.

    Pa kaj vas briga , če je verna? vera v komunizem je hujša od kuge.

  • se_eden 15:53 21.september 2016.

    za ene pa batina...

  • Senior 19:52 21.september 2016.

    Ona ima Hudičev pogled in ne Božjega!

  • hubertfast 10:09 22.september 2016.

    Če bi bOG obstajal bi bila zlata in to večkrat.....

  • cogocogo 12:07 21.september 2016.

    vsi ti portali imajo nedemokraticen kodeks ,zal je demokracija samo neka beseda ki jo prilagajajo potrebam ,,naprimer janezkova tv dovoli vsako pljuvanje in sovrastvo do drugih ,,pop tv pa sciti svoje ,,zal to nima nobene veze z novinarskim kodeksom ,,zame ...prikaži več je baraba baraba pa naj bo iz katerekoli sekte ali pasme ,,ce si baraba si pac baraba in pika ,,tu pa se nasi novinarcki ali bolje pisuni usmerjajo po temu kdo jih placuje in seveda koliko ,,vec evrckov vec sovrastva do naspotne strani ,,ja beda novinarstva je res zelooooooo visoka ,,in ko nek admin brise kar mu ne disi je zavrzano dejanje ,,no sicer pa za placo se morajo boriti kot jim ukazejo ,,

  • Zmago 14:37 21.september 2016.

    Kak že gre ona:Dalmatinka, dalmatinkatri ljubavi svoje imaPrva mi je Gospa moja,druga mi je ljubav tvoja,a treća je ............visina moja. ;-)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.