Slovenija
46 ogledov

Blažina vinjen v Darsov avto

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mežan Marjan 12:46 19.april 2013.

    pa mamo mi u nm pijančka(mede milan)ampak ober pijandura.ala šef prometne(bil),pol ko je bil pa že nakonc so ga pa mal porival gor pa dol..zdej je pa še ribiški čuvaj ,pa ne bo dolgo ,ker ga bo narod ...............

  • Oseba_ 11:09 19.april 2013.

    jej jej.....kaj naj komentiram

  • pikijakob 11:15 19.april 2013.

    je kar nekaj policajev ki tudi med sluzbenim časom pijejo pivo pri malici...

  • mb 11:48 19.april 2013.

    Da ne bi prihajalo do takih težav, predlagam, da se spet dvihne meja na 0,8 promila ali več :)

  • Lavdan 12:24 19.april 2013.

    Naslednja njegova služba bi morala biti z metlo ali motiko. Za vožnjo s službenim avtomobilom je meja nič.

  • albert 12:33 19.april 2013.

    Bravo! Še ena pijandura na položaju! Ljudem pa bi prepovedali alkohol.Dragi moji ki se napajate na državnih jaslih ste sramota za Slovenijo!

  • Mežan Marjan 12:35 19.april 2013.

    pa kaj je to kaj čudnega,jest sem poklical na pm ,ja on je lahko med delav.časom v gostilni ,pa mi ni pustu,da mu povem kolko piv je spil:(

  • mph 13:17 19.april 2013.

    Ni opravičila. Njegova funkcija oz. pozicija je samo še velikanska dodatna oteževalna okoliščina. Policaj je policaj 24 ur, kot je zdravnik, sodnik, ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.