Volitve 2018
18315 ogledov

Prva predsedniška glava padla, še ena ali dve na tnalu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 07:41 04.junij 2018.

    z Novakovo na čelu je bila Nsi stranka z jajci zdaj je pa SDSov satelit........

  • Buča Pepa 08:30 04.junij 2018.

    Večkrat sem omenil, da mi je to simpatična stranka, moti pa me lezenje v zadnjo odprtino nnajbolj pokvarjenemu človeku katerega sem v življenju srečal.

  • wingspan15 14:03 04.junij 2018.

    Tonin si je zadal strel v koleno zaradi spogledovanja z Janšo. NSI so volili predvsem volilci, ki sodijo v desni pol, to pa zato, ker jim Janša, zaradi svojega diktatorskega in nesramnega obnašanja, ni bil po godu. Ljudmila je stranko ...prikaži več peljala v pravo smer, pa so jo zaradi računice odstavili in na njeno mesto postavili hinavca in so seveda izgubili volilce.

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 05.junij 2018.

    Tonin je navaden nakladač in oblasti željan narcis enako kot Erjavec ! To bi bila kombinacija za novo stranko z Janšo ,žal pa so premajhni .

  • zafowula 16:24 04.junij 2018.

    Google mi plača € 7283 do € 8257 na mesec za spletno delo od home.i so v tem mesecu ustvarili € 29624 spletnega dela od doma. Večina posebnih stvari je zelo zanimivo, da je delo samo preveriti nekaj spletnih strani ...prikaži več in nič drugega. Uživajte ves čas in denarr svoboden, tudi neverjetna kariera v življenju .... Oglejte si več tukaj ........ ❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Money46.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.