Slovenija
21913 ogledov

Bo pouk na daljavo postal nova realnost?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 14:38 22.junij 2020.

    Vesela sem, da sem zaključila formalno izobraževanje.

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 14:33 22.junij 2020.

    Oh, kako kul nagovor fantkov in punčk.

  • Tomaz_321 15:37 22.junij 2020.

    Pa dajte že enkrat nehati s temi nemarnimi in usranimi tacami od ljudi tukaj gor!!!!! FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

  • tlacan 14:05 22.junij 2020.

    Predlagam, da se vse srednje šole zaprejo, plače učiteljev razdeli med dijake, da si lahko računalnike in dober internet priskrbijo. Naloge pa lahko kar iz ministrstva pošiljajo. Leto je naša dijakinja zaključevala tako, da je dobivala naloge in na internetu ...prikaži več iskala razlage, kako se jih reši. To je trajalo 3 mesce. V prihodnjem letu naj bi nadoknadili pa je nekomu bilo preveč lepo ali pa na ministrstvu nimajo stika z realnostjo in si sedaj izmišljajo neke čudne scenarije.

  • Avatar praufo
    praufo 20:28 22.junij 2020.

    pa dobr, ne tolk jamrat, a ni to lepo, da smo vsi zdravi ... no skoraj , nekaj jih je sicer že obiskala matilda, ampak matilda se ne ukvarja kaj dosti s tole korono ... ampak najbolj je vse ustavit, ...prikaži več pa lepo bit doma in lepo čakaš na svoj konec ... ampak konec bo veliko lepši, ker boš škripnil zdrav, to nekaj šteje, pa čeprav od lakote, kar je povsem drugotnega pomena

  • f5f922be76de47f1de9e34ca1018db2047ef2101 13:20 22.junij 2020.

    to nesposobno ženšče pojma nima o čem blebeta

  • Avatar praufo
    praufo 12:11 22.junij 2020.

    ginesova kniga rekordov bo odprla novo rubriko "najbolj inteligentni otroci" ... in kdo dobi prvo mesto? , ja slovenčki, ti se rodijo naravno inteligentni z vsem znanje o uporabi kompjuterja ... takoj ko mladi slovenček, četudi prvič zagleda komp, ga ...prikaži več takoj začne uporabljat in pazite, brez najmanjših navodil in brez predznanja ... celo mali cigančki so postali nadnaravni odkar bivajo v slovenistanu ... njim je vse jasno ... še več, rezultati so občutno boljši ... to bi blo lahko že prej, smola

    • Avatar jate
      jate 17:40 22.junij 2020.

      haha si dobro napisal...si mi dal idejo ,drugi teden gremo 3 sodelavke po 2 mesecih k eni sodelavki domov ker je rodila,,ko sem jat rodila so prinasali peluške in roze ,zdaj pa bo menda najbolje takoj pametni telefon hehe :-))

    • Avatar praufo
      praufo 19:24 22.junij 2020.

      napisal sem zgodbico zajebantsko in polno cinizma, v afektu, ker se žal tako obnaša naša oblast , sploh pa šolske inštitucije, poslušaj izjavo ministrice, potem pa še en prispevek staršev, res bolanih ki je bil sicer na radiu rtv, oboje ...prikaži več je na rtvslo ... celo moj sin, ki ni imel kumpa v zibki, je dejal, da je taka šola grozljiva, ker mora vsak vse sam poiskat in zabijo ure in ure ... to so totalne budale, največja pa ministrica, pa še pohvaljena je ... podn

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 16:04 22.junij 2020.

    ima slučajno kdo med vami akademiki na tem portalu kakšen predlog, kako pa naj izvedejo šolanje v primeru drugega vala. sedaj vam gre v nos, ker smo med najboljšimi v evropi. se strinjam, najboljša rešitev med vsemi slabimi, ampak dobrih ...prikaži večh v tem trenutku ni na izbiro. edini problem je v tem, ker Kusteceva ni v pravi vladi in jo je potrebno ponižati. Še lani ste jo povzdigovali v nebo. dajte še napisati kaj o dosežkih snif,snif pikala.

    • Avatar praufo
      praufo 20:24 22.junij 2020.

      rešitev drugega vala je, da se v miru počaka na tretjega , to je moj predlog, ki nisem akademik

  • Avatar jate
    jate 17:44 22.junij 2020.

    potem ce bodo mogli starsi ucit doma poleg svoje sluzbe ,ne rabimo uciteljev,polovica naj jih dobi odpoved,jih ne rabimo. vso ctivo,gradivo itd dobis po netu na ministrstvu za solstvo

  • Decko 13:48 22.junij 2020.

    In kdo jih bo učil doma? Kot da starši nimajo službe. A imamo cirkus namesto parlamenta?

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 14:11 22.junij 2020.

    tako je to, ko ranocelnički za naše dobro uničijo šolstvo, zdravstveno, gospodarstvo in vse ostalo ... bomo pa varni pred "virusom". ranocalofašizem. mimogrede, right, kako je? si ga danes že fasal?

  • sam50 13:03 22.junij 2020.

    Torej nam bo tudi od jeseni vlada diktirala politične ukrepe,ali se bodo prilagajali poteku morebitne ponovitve pandemije,ki je v času turistične sezone čez noč izginila.....

  • francl12 16:56 22.junij 2020.

    Pa ka va ni jasno! Meja zapret, pa ne rabimo nobenega šolanja na daljavo, distance in ostalih pizdarij, ki si jih zmišljujete! Problem so samo tujci in tisti, ki odidejo v tujino! Slovenijo zapret pa pika!

    • Avatar praufo
      praufo 20:23 22.junij 2020.

      meje zapret za koga? lepo, da si natančen, a to misliš za vse, al samo za nekatere?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.