Popotnik
12180 ogledov

Bo Slovenija sledila vzoru Nemčije?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pesnik51 09:46 08.maj 2020.

    ne .. moj denar je moj dopust .. pa če grem v culokafro .. meni ne bo nihče zapovedoval kam naj grem na dopust ..

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 09:18 08.maj 2020.

    žalostno je, da si Slovenci ne moremo privoščiti počitnic v Sloveniji

    • alen009 09:46 08.maj 2020.

      se strinjam. V večini prevladuje butični turizem, kar ni za naše dihidke, zato iščemo destinacije, ki os sprejemljive za naš žep. Prepotuješ več kakor pol sveta in je še vedno ceneje kakor Evropa, da o naravnih danostih ne izgubljam besed. ...prikaži več Za nekaj dni se vsako leto vseeno odpravimo na kemčki turizem, priporočam.

  • Tupamaros 10:20 08.maj 2020.

    Ne. Kam in kako izbiram sam.

  • SonnyBlack 11:27 08.maj 2020.

    Slovenija je sicer za moje pojme ena izmed najlepsih drzav na svetu...ampak vseeno mi nebo in ne more,niti ne sme ukazovat,kam bom jaz sel na dopust...ceprav sem pa skoeaj sigurn da bo se nasa drzava posluzila takih "prijemov" na taksen ...prikaži več ali drugacen nacin...npr,da nam drzavljanom ne bodo dovolili prehoda cez mejo

    • evelux 13:51 08.maj 2020.

      Ja vsekakor ampak vseeno mi nebo nihče posiljeval kam naj grem...... na bled na kremšnito za 5€ ziher ne grem.... sploh ni potrebno zapravljat dost, da se imaš lepo .....

  • stromar 11:05 08.maj 2020.

    premalo poznamo in spoštujemo Slovenijo, najlepšo državo na svetu. Je pa tako mala, da lahko vsak dan prevoziš celotno, vključno z enodnevnimi aktivnostmi, za večino tudi predrago in zato ne moremo nadomestiti tujih gostov. Saj se bodo kmalu odprle meje, ...prikaži več razen najbolj rizičnih držav

  • Avatar Leon
    Leon 15:05 08.maj 2020.

    Seveda ne gre za posameznika in njegovo preživljanje dopusta ,marveč za ideologijo podobno hitlerjevi ,ki je leta 1929 in naprej "vzgajala" mladino na podobnih nacionalističnih druženjih in dopustih kot se spomnimo iz filma KABARET !

  • Majazmaja 14:40 08.maj 2020.

    Niti slučajno. Moj denar, moja odločitev, kam grem na dopust. K sreči smo že v začetku leta prejeli regres, tako da se nismo bali, da bi dobili bone za dopust v Sloveniji, kot je predlagal politični veleum. Za enak denar ...prikaži več v tujini (ne na Hrvaškem!), dobim veliko več, pa še prijazni so.

    • fiston 16:42 08.maj 2020.

      Tudi tukaj dobiš, samo je pa težko najti. Zdaj odvisno kam hočeš, verjetno bi se dalo kje recimo v Prekmurju najti kaj, včasih se je dalo, danes pa nimam pojma. Ampak tudi tam so bile cene kar precej različne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.