Slovenija
39 ogledov

Bo Virant svojega poslanca vrgel iz parlamenta?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • HiTech3 13:34 06.januar 2012.

    Hmm, pa vseeno bo šla državljanska lista v koalicijo z Jankovičem. A samo jaz vidim v tem ironijo al kako?

  • jst 14:56 06.januar 2012.

    Virant gre z vsakomur v koalicijo samo da gre. Se mi pa zdi da bi moral še marsiko odcopiti zaradi neplačevanja upnikov

  • Tomaz Brinovec 15:09 08.januar 2012.

    gospod mi od junija lanskega leta dolguje denar ki ga je vzel kot avans za oknane oglaša se na telefon niti ni dobavil oken g.virant največji poštenjak na svetu mu je dal časa do konca marca da poskrije ...prikaži več vse premoženje in spravi firmo v stečajgospod bo zapustil listo in kot nepovezani grel klop državnega zbora naslednja štiri letasvetovalec g.viranta g. pezdir )slovenski robin hood) ki ima vsega poln ku....naj svetuje nam ubogim param ki smo težko prigarani in privarčevani denar dali za predvolino kampanjo liste gregorja viranta kako naj dobimo nazaj svoje prihrankeg.vogrin ima veliko premoženje ki ga je dobil na nepošten način.naj ga zastavi in nam vrne denargospodu virantu pa bi rekel samo tole...če ležiš z psi dobiš bolhemoje komentarje na facebooku liste gregorja viranta pa naj veselo brišejo saj obvladamo copy paste.z brisanjem samo dokazujejo kako v demokraciji čahko pišeš samo tisto kar paše oblasti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.