Avto
646 ogledov

Bo voznik prestižnega mercedesa kaznovan za vožnjo v rdečo luč v Ljubljani?

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • res.no 15:22 17.junij 2017.

    se ne spoznam v podrobnosti, ampak če je tako, potem lahko jaz tožim nek cajtng, ker so me slikali na enem sejmu pri vhodu in so mi potem znanci govorili,da so me videli na naslovnici v množici, ki je vstopila ...prikaži več na sejem.Mene ni nihče vprašal za dovoljenje, če me sme posneti - slikati, še manj, če sme to dati na naslovnico. je potlej torej to tako?Ali pa ko delajo kakšne ankete s kamerami po središčih mest novinarji in enega anketirajo, v ozadju pa se jih še deset sprehodi slučajno mimo in so vidni na objavljenem posnetku - torej smejo ti, ki so se slučajno ujeli v kamero potemtakem tožiti zaradi javne objave in snemanja?

  • vzev 16:01 17.junij 2017.

    Papaja Popi, snematelj sploh ne more tožiti tega voznika, ker nima o s tem nič. Lahko pa pomaga policiji. Drugače pa ne more prevladati težji postopek, ker gre za dve popolnoma različni stvari. Pri prvem gre za kršenje cestnoprometnih predpisov, ...prikaži več pri drugem pa za kršenje zasebnosti.

  • wester62 19:22 17.junij 2017.

    popolnoma isto je storil taksist na križišču pri garažni hiši pri kliničnem centru.že pešci in kolesarka smo šli pri zelenem čez cesto on pa kar pripeljal od strani kliničnega.pa še trobil nam je,kljub temu da je prevozil rdeč semafor. katastrofa ...prikaži več kake voznike imamo.

  • Harrison 05:58 18.junij 2017.

    Če bi dobro pogledal je dodaten semafor za zavijanje desno. Torej se ni peljal v rdečo!

  • Skippy 11:59 18.junij 2017.

    Spregledal je rdečo, vi pa iz vsega tega naredite celo zgodbo in gonjo.

  • Skippy 12:00 18.junij 2017.

    Niso hujše in manj hujše kršitve. So samo kršitve. In voznik s kamero je dvoličnež, ki prav tak krši zakon.

  • Skippy 12:05 18.junij 2017.

    Se prav vidi, kakšen hinavski narod smo. Na posnetku je vidnih cel kup prekrškov (od voznika s kamero, kolesarja itd.), ampak kaznovali bi samo tistega, ki ga storijo drugi, ne pa sami, ker je kao "hujši". Seveda je še boljše, ...prikaži več če je na drugi strani nekdo, ki ima boljši avto. Potem je seveda treba nujno kaznovati samo njega.

  • Dobby 12:53 18.junij 2017.

    Harrison ti si slep, Skippy ti si pa vrhunski butelj. Žal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.