Slovenija
5738 ogledov

Bobnarjeva nad Hojsove posle, med njimi tudi "policijska trdnjava"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 11:56 05.avgust 2022.

    S tem denarjem bi lahko zgradili kar nekaj domov za ostarele, ki so bolj potrebni, kot pa policijska trdnjava okoli katere bi Hojs najbrž postavil še par vodnih topov.

    • Dusan12 12:39 05.avgust 2022.

      Jernej, si dal pobudo, idejo, umetelni Bobnarci, tudi keš od prodaje ograje bo baje namenila v te namene, piše kratkonogi Cirman

    • Janez11 12:45 05.avgust 2022.

      Jernej65 koliko namenimo za leve aktiviste Niko Kovač (rdeča rodbina Kovač), Jenule, Tea Jarc in ostale parazite bi lahko imela vsaka vas policijsko trdnjavo in dom za ostarele, ograjo na meji pa takšno kot jo imajo na Poljskem. Tako pa ...prikaži veča ne bo trdnjav, domov, in ograj samo veliko migrantov in levih parazitov

    • Jernej65 13:22 05.avgust 2022.

      Janez11, odstranimo leve aktiviste in ohranimo desne, uničimo RTV, postavimo 10 meterske ograje, izselimo 70 % slovencev, ki se s tem ne bi strinjali in Janšo razglasite za Velikega vladarja. To bi pa bilo zate, a ne.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:55 05.avgust 2022.

    Hojsek je delal po Janezoven naročili, naj odgovarjate oba. Sicer pa upam, da se desničarskim barabam končno stopi na prste in da odgovarjajo za vse svinjarije, ki so jih počeli, ter vrnejo ves nezakonito pridoblen denar.

  • Avatar Leon
    Leon 15:22 05.avgust 2022.

    Gospa gre za invazivno vrsto golazni, ki jo je potrebno zatreti v kalih ! Takojšnje ukrepanje in doslednost bodo rešili Slovence pred tovrstno invazivno vrsto golazni .

  • eminenca 15:08 05.avgust 2022.

    števc nove vlade lavfa, tako da upam, da bodo enkrat začel delat in da bodo ti stari posli že v smetišču zgodovine ... sicer pa predlagam, da se sprejme zakon, s katerim bodo novelirali staro zakonoda jo v roku 3 ...prikaži več mesecev in potem, da ne slišim kaje je kdo od prej in kaj ej bilo ... imate knjižico "ustava rs", pa začnite znova ... če kdo misli, da sem bebo , naj me spluva

  • Dusan12 12:42 05.avgust 2022.

    ŠamR O nagi riti, pa ko je v krilu nite ne vem če jo ima, nezanimivo truplo, ..

  • andrej084 12:31 05.avgust 2022.

    Mene pa zanima, če je ženska poročena, ker moški, ki so poročeni s takimi imajo po Ruglju samo 3 možnosti, štrik, bife, ločitev,... no ja upam, da je veliko v službi in se doma lahko oddahnejo, dela pa zato tudi ...prikaži več veliko bedarij, kot je odstranitev ograje in bodeče žice. Saj jaz nimam nič proti doktrorjem in astro-fizikom, moti me to, da se tukaj v Sloveniji hranijo in izležavajo ter praskajo med nogami, narod pa to vse financira. Če bi jih vsaj nagonili delat, dela nikoli ne zmanjka....

  • Naklonsky 11:21 05.avgust 2022.

    Očitno državo vodi necenzurirano. Živela svoboda misli, akcij in neumnih odločitev!

  • bljitva 11:21 05.avgust 2022.

    haha, kako se ta bobnarka zdaj počuti pomembno, k je ministrica...no sej dolgo itak ne bo, tko da nej še mal uživa baba nesposobna...takim prepotentnim baburam bi blo treba sam šamar zalepit pa nagnat za šporhet.

  • mirror 11:29 05.avgust 2022.

    Nič ne bo z revizijo. Hojs je že vse zabetoniral.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.