Magazin /magazin/vip
33414 ogledov

Bobovnika ni več: To je novi voditelj Milijonarja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 11:42 12.februar 2020.

    Na začetku res malo nerodno, sedaj pa dokaj profesionalno dovršeno, velikokrat podkrepljeno z razlago iz bogatega splošnega znanja. Res pa je tudi, da so bili kandidati v šovu tudi velikokrat pravi 'znanstveniki'.

  • Snežinko 10:53 12.februar 2020.

    Nekam pozno so ugotovili, da sicer dober novinar nikakor ni primeren za voditelja miljonarja. Prvo oddajo z njim sem gledal cca. 5 minut in to je bilo to. Poznma kar nekaj ljudi, ki so storili enako in ne gledajo te ...prikaži več oddaje, odkar je on voditelj. Enostavno ni tip človeka, ki bi ga lahko gledal v tej oddaji. No, Jonasa bo itak težko kdo nadomestil, ampak vsaj potrudijo naj se malce bolj...

    • Avatar praufo
      praufo 19:12 12.februar 2020.

      ja to je velik problem, s katerim se ukvarjajo tisti, ki zvečer okoli osme ure nimajo kaj počet, razen da gledajo miljonarja ... upam, da boš z novim voditeljem bolj zadovoljen in ti bo ta urica lepše minila ... sem ...prikaži več včasih pogledal bobovnika, pa nisem takšneka mnenja in menim, da se bo godler tega "jajca" kmalu naveličal, razen če je dobro plačan in se mu gre za to

  • malarin 23:22 20.februar 2020.

    Godlarjev Jurij ? Menda, ja ne ? Marija, pomagaj !

  • mihatirs 13:18 14.februar 2020.

    HVALA BOGU...ker BOBOVNIK je bil milo rečeno KATASTROFA...sem začel gledat, pa ga zaradi njega nisem mogel...

  • Avatar praufo
    praufo 19:36 12.februar 2020.

    godler je precej sposoben človek in škoda ga je za tako oddajo, kupljena licenca, brez izvirnosti, žal je tako ... padamo na vseh področjih in primitivnemu folku, (ki še gleda tv) ustrezajo primitivne oddaje, tako kot poceni hrana ... lastniki ...prikaži več (skoraj vsega vrednega), in njihovi strategi povečini tujci hitro vse pogruntajo in postavijo ustrezen poslovni model ... torej kmetavz dobi kar mu pripada, samo da kupi, pa makar govno, sam da plača

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.