Slovenija
30940 ogledov

Bodite pozorni pri izpolnjevanju obrazcev za turistične bone

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 18:14 21.junij 2020.

    zdaj pa naj bilokdo rece,da se drzava ni potrudla...v nekaterih dezavah,ki so malo jace od nase,niso ljudje dobili nic...

    • Janez_53 18:28 21.junij 2020.

      Naivneži pač mislite, da je to "darilo"! To bomo odplačali pozneje - skozi višje davke, trošarine in prispevke! Od kod pa mislite naivneži, da država pridobiva denar???

    • Janez_53 18:30 21.junij 2020.

      Sonny, a lahko našteješ "jače" države, ki v korona krizi niso naredile za državljane nič?

    • SonnyBlack 18:33 21.junij 2020.

      janez 53...npr nemcija...sam sem to dozivel...dali smo nadure vse...imeli skrajsan delovni cas...tudi manjse place...dobili pa nismo nic...tak je

    • SonnyBlack 18:35 21.junij 2020.

      jamez slovenija je s takimi prijemi riskirala marsikaj...in cisto normalno je,da bo poskusala to dobit nazaj...tako ali drugace...saj te zastojn ne dela nihce...kaj te je

    • Avatar praufo
      praufo 19:54 21.junij 2020.

      sonny strelaš totalno v prazno, najprej hvališ državo, potem pa praviš, da bo poskušala to dobiti nazaj ... to je bedarija, ne bedarija, nateg ... najprej uničijo turizem, potem pa iz proračuna talajo bombončke državljanom ... uporabi glavo

    • SonnyBlack 00:34 22.junij 2020.

      praufo...tudi s tem,da bo poskusala drzava dobit ta denar nazaj...jo pohvalim...to je cisto normalno...kje pa pise da mora drzava bilokomu od nas kaj podarit?al si ti mnenja,da je cisto normalno za tako ustanovo kot je drzava,da ti kaj podari???

    • Avatar jate
      jate 06:14 22.junij 2020.

      jaz ce nekomu kaj podarim,ne iscem nazaj...potem takem to ni darilo ampak izposoja z vracilom z obresti..drzava mece pesek v oci naivnezem..

    • SonnyBlack 06:56 22.junij 2020.

      malo se preberite.. .take pisete,kot da ste ze vsi mogli vracat ta kao denar...

    • Avatar praufo
      praufo 11:35 22.junij 2020.

      sonny malo uporabi glavo ... kdo je država , to smo MI vsi, ki plačujemo davke v en žakelj in iz tega žakla so razdelili bone za turizem, ter malo z nategom spodbudili folk , da odbre mošnjiček ... država ...prikaži več ne more ničesar podarit, ker jemlje iz malhe, ki jo mi filamo ... a ti kdaj sam sebi kaj podariš, al si pa napišeš kakšno pismo sam sebi? ... logika sonny

    • SonnyBlack 18:05 22.junij 2020.

      praufo...nismo na isti valovni dolzini...placujemo samo zaposleni...noben drugi...drzava pa je nardila tak,da so vsi dobili to opcijo... drugac pa je tak...ce noces,ne rabis koristit...je pa vsaj meni vseeno fajn it na racun tega nekam v nasi sloveniji ki je,verjami...najlepsa drzava ...prikaži več na svetu...mogoce pride tud cas,da se bo najboljsa...

    • Avatar praufo
      praufo 19:16 22.junij 2020.

      sonny , davkov ne plačujejo samo zaposleni, ampak čisto vsi, ki karkoli plačujemo , ko prideš iz trgovine, poglej račun na katerem je znesek ddv ... a to ni davek? plačaš položnico, kjer piše koliko je ddv-ja? a to ni ...prikaži več davek? ... jaz bom bon iz principa nekako izkoristil, ravno zato, ker vsi plačujemo davke in to ni darilo ... se strinjam da je ta dežela lepa, ampak priznaj pa da ta planet ni tako majhen ... želje, zmožnosti in okusi so različni, turizma to ne bo rešilo niti pod razno

    • SonnyBlack 19:25 22.junij 2020.

      praufo vredu je,ne da se mi spetirat d3batirat....samo svoje mnenje sem napisal,in mi je cisto vseeno ce kdo misli da je prav al pa narobe

  • Avatar praufo
    praufo 20:14 21.junij 2020.

    ta gnila država po eni strani deli bombončke , ki jih je nabrala s pobiranjem davkov, po drugi strani pa gre s policijo nad državljane , ki se zbirajo po ustavnem redu te države ... res ne vem kaj nas ...prikaži več še čaka, vsak dan slabše

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.